folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kaç Murid Kuranı Kerim Okuyor ?

Kaç Murid Kuranı Kerim Okuyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek

bu yaz hatmedecem inşallah...

kuran kütüphanenin baş kitabı olmalı, ama tozlanması için değil okunması için...

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msdead
    msdead's avatar
    Dişi

iptal007 demişki ;  hatta bazı insanlar var ki kuran öğretilen kuran kurslarını beyin yıkama yeri,bombacı yetiştirme kampı olarak görüyor neden böyle peki??

bende aynen bole dusunuyorum :D   islam tek ve dogru yoldur bu buyuk yolda ilerlemek lazım , ara sokaklara patikalara girmenin anlamı yok...(beyaz hoca :D)

arapca okumayi bilmiyorum , ki bana sacma geliyor bilmedigim anlamadigim dili neden okuyayim....turkce okuyorum..sanada turkce oku demiyecegim :D kimsede demez!!

kimsenin kitapdan felam uzaklastigi yok nerden cıktı anket felemmı yaptın :D :D bende korkuyorum oysaki ne kadar cogaldilar diye :D :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

...

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

kusura bakma ama tarıkat dıyoz kendımıze oyle bıldıgın tarıkat degıl dassagına tarıkat dıyoz bu arada okumak guzel bısey elhamdulıllah muslumanım arapca bılmıyorum bı ara turkce mealını okuyodum sonra epey bı zaman gectı bıraktım burda ateıstıde deıstıde mumınıde hrıstıyanıda satanıstıde herkes bulunuyo en azından bazı gruplar gıbı muslumanlıgı baska aamaclar dogrultusunda kullanmıyoruz gıdıp musluman gecınen sıtelere sorun bakalım acaba gercektende dını vecıbelerı 4 4luk yerıne getırıyolarmı

sen bosver mumın olarak uyarmakla yukumlusun ama herkesın fıkrı war vıcdanı war ırfanı war unutmakı her koyun kendı bacagından asılır

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    -----------------------------
    Fetva veriyorsun ama Kuran'ı küçük harfle yazıyorsun.Bu işi bu kadar ciddiye alan,kavrayan ve çevresine örnek olan kişi bu tür ayrıntılara önem gösterir.
    :D:D

hocam Kuran'ın "k" sının Allah'ın "a"sının küçük yazılması onların büyüklüğünden birşey kaybettirmez...:)

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    iptal007 demişki ; hatta bazı insanlar var ki kuran öğretilen kuran kurslarını beyin yıkama yeri,bombacı yetiştirme kampı olarak görüyor neden böyle peki??

Gerçekten öyle oldukları için olabilir mi ?

Belki aramızdaki "dinsiz" lerden bazıları bıle bır sure önce dindar insanlardı...

Belki bazıları Kur-an kurslarına katıldı...

Ayrıca sen nasıl bir inanansın kı Kur-an ın bas harflerını kucuk yazıyorsun...

Ben ınanmayan hatta ınanlara da sıcak bakmayan biri olarak büyük harflerle yazıyorum...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mimar bunu yazdı:
    :D:D

hocam Kuran'ın "k" sının Allah'ın "a"sının küçük yazılması onların büyüklüğünden birşey kaybettirmez...:)

Ben komik birşey göremedim.Bu bir saygı meselesidir.Kapasiten ona elveriyorsa diyecek sözüm yok.

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Bende bılıyorum okumayı lakın gel  gör ki  tembelliğimizden yeterince  üzerinde durmuyoruz.

not:konuyu  lütfen başka taraflara çekmeyelim..

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    iptal007 bunu yazdı:
    8mm bunu yazdı:

iptal007 bunu yazdı:
    hit 74 bilen 3 ölmüşüz biz ya

Ne demektir bu?

Okumayanlar kafir mi? Okuyanlar mı doğru tarafta sadece?

Soru ile verdiğin tavrın uzaktan yakından alakası yok.

ne alakası war ben kimseye kafir demedim sadece yazık bize ölmüşüz biz we arkasındayım ben okumayan kötü diye bişey demedim kardeşim bende bilmiyorum ordaki tavırda sadece üzgünlük kimseye laf ettiğim yok herkesin inancı kendine sadece soru sordum cewapları tartışyıyorum hem kimin kafir olduğnu allah bilir bu yüzden kimseye kafir demem

Niye yazık bize tam olarak orayı anlamadım.

Açıklar mısın?

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iptal007
    iptal007's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:
    Fetva veriyorsun ama Kuran'ı küçük harfle yazıyorsun.Bu işi bu kadar ciddiye alan,kavrayan ve çevresine örnek olan kişi bu tür ayrıntılara önem gösterir.Bu konuda ki samimiyetine inanmıyorum.Baştan kaybetti açtığın konu.

fetva vermek ne demek ya bi soru sordum cewap weren werir wermeyen wermez eet küçük harfle yazmışım bunun benim samimiyetim hakkındamı konuşacaksın bence sen cewap wer sdece bana okuyamıorsan okuyamıorsundur yok okuyosan ne ala orda ne yazdğm gayet açıkmı? açık... bitti...

Toplam Hit: 5262 Toplam Mesaj: 35