folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kac Saat PC Nin Basinda Oturdunuz??

Kac Saat PC Nin Basinda Oturdunuz??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    1 aralik gece eve geldim 01 gibi oturdum hic kalkmadan sadece tuvalet arada biseyler getirip verilerse yerimden ayrilmak yok ama.sigarami ismarlattim biskuvi  paket pizza kofte lahmacun vs ama hic kalkmak yok cuma sabahi iptal oldugumu farkettim yatagimin uzerine uzanmistim boyu boyuna kalmisim ole 3 gun hic uyumadan otur insanin nevri donuyo gece 1 de uyanabildim tekrar.tahminen zaman olarak 75-80 saat abartisiz oturdum sizin de boyle kastiginiz varsa buraya yazin birakin.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    evde pc olsa sıçmaya bile gitmeyecem kafanı yorma :D rekorunu kırarım 365 gün 24 saat yemek yemeden tuvalete gitmeden duracam ha nsaıl yapacan derseniz meditasyon ile yapacam :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    hangi yıl bilmiyorum..warcraft II yeni çıkmış bende güç bela makinaya kurmuşum...bu anı hiç unutamam..16-17saat kalkmadım ekranın başından,sonrada kalkamadım zaten heryerim kasılmış vaziyette odama gidene kadar debelendim durdum

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KodlayanAdam
    KodlayanAdam's avatar
    Erkek

benim sadece uyumama rekorum 46 saat bide 75-80 saat pc başında durmuşsun... Yani ne desem bilmiyom ki "helal" mi desem "ohaaa" mı desem..

söyleyecek söz bulamıyorum yani....

Hiç savaş görmemiş çocuklarla, hiç barış görüşmemiş çocuklar için adalet farklı anlamlar taşır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    valla kaç saat kaç gün hesaplamadım ama OGAME döneminde insanlıktan çıktığımı iyi biliyorum...ogame ciler bilirler...tabi onca emek haftalarca hatta aylara varan uykusuz günlerin emeği 10dk bitermi a.q bitiyordu :(.....öyle işte...moda girince uykusuz kalınıyor :))

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    szi hepten yani adamın gözler görmez oluyo ben de gavurlarla chat yapardım eskiden bi cuma günü sabah 8 gibi oturmuştum pazar sabahı 3,30 da kalkmıştım kendi çapımda rekor sayılır ama kız davaları işin içine girince kendi rekorumu egale edebilirim

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    walla ben yazın sıcağında hiç dısarı cıkmadan gece 2 de yat 11 de kalk hep boyle döng halinde devam ediodu 2 ay dayanabildim sonra hastalandım sıcak caprtı :D şimdi biraz dikkat etmeye calısıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desert-Tiger
    Desert-Tiger's avatar
    Erkek
    Abartısız 30 dk oturduğm günlerim oldu . Hatta  birgün 30 dk 5 saniye ile rekor kırdım : )
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    son 3 senedir nisan ayinda bilgisayar dersi icin proje yapiyoruz. bize 8 ay sure veriyolar yapmamiz icin. tabi ben hep son ana birakiyorum. ilk sene yaptigim kolaydi, 27 saatte bitirdim. ikinci sene daha da kolaydi 18 saatte bitti. gecen seneki zordu, 52 saatte bitti :)

Simdi 16 aralikta bi tane java programi yazip vermem gerekio. bu sefer 3 gunu gecer heralde :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

nfs 2 çıkmıştı.

Hiç unutmam diyeyim bende

23 saat başında durdum ha yemek falan yedim tuvalet falan

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    YORUM YOK
Toplam Hit: 2626 Toplam Mesaj: 21