folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kac Saat PC Nin Basinda Oturdunuz??

Kac Saat PC Nin Basinda Oturdunuz??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    visual basic de ödevimi hazırlıodum 30 saat falan kaldım herhalde belkide daha uzun tabe ondan öncede belirli aralıklarla oturdum sonnda ödevi bitirmiştim 10000 satıra yaklaşan bi kod kalabalığı ile uuraştım geçmiştim a.q. sınıfını hojanın g.tüne soktum ödevi hahaha

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

abartı bunlar haberleri hiç mi izlemediniz. 52 saat bilgisayar başında oturan çocuk öldü :)

insanın sağlığı bozuluyor belli saatten sonra. Ben en fazla 13 saat oturabildim o da evde kimse yoktu o yüzden. Yoksa evde ebeveynlerden biri olsa imkansız

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoomsdayScreaM
    DoomsdayScreaM's avatar
    Erkek
    Diablo II çıkmıştı ve ben 3 gun enfazla oturdum. sonra 1 gune düştü sonra 6 saat ve ben şu an diablo III çıkmasını beklyrm eğer çıkarsa bi hafta kalkmam heralde...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Diablo 2 + lord of destructionu 7 gün boyunca oynamıştım. Sabah kalkıyordum yatağın yanına çekmiştim zaten bilgisayarı.. başlıyordum oynamaya.. akşam 11 gibi yatıyordum sonraki gün yine aynıydı. orta okul 7. sınıfta yapmıştım evet. Necromancerim manyamıştı ehehehaha. Acayip gereksiz bişi yapmışım...

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PrOgRaT
    PrOgRaT's avatar
    Erkek
    valla benim rekor 38 saat daha fazla çıkamadım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    aralıksız 72 saat

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    en fazla 22 saat hiç kalkmadan oturdum bi montajım vardı ve dalmışım nasıl daldıysam 22 saat nasıl geçti anlamadım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desert-Tiger
    Desert-Tiger's avatar
    Erkek
    Yavaş sallayın a.k :) destekli sallayın bari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiLaH
    LiLaH's avatar
    Erkek
    cinde mi nerde adamin biride 3 bes gun kalkmamis boyLe simdi sizLere omur 

][-][ @ ]|_ ][ ]|_
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

çoğunuzun yazdıgı saat kadar ben internet kafede oturuyorum sabah 8 gece 12 gece kaldıgım günlerde oluyordu yazın  öğlen 2 de falan ewe giderdim bi hesaplıyım:D

28 saat oluyo heralde :D

ama 10 dakkasında dahi yararlı bişey yapmamışımdır.. msn de yahooda kızları soymaya uğraşmışımdır.. irc.tahribat.com da laklaka yapmışımdır salak salak forumlarda arayı karıştırmaya çalışmışımdır.. tomb raider oynamışımdır.. vs vs vs :)

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
Toplam Hit: 2631 Toplam Mesaj: 21