folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kaçırılan Çocuğu Tinerciler Kurtardı(Hayatta Hicbirsey Gorundugu Gibi Degildir)

Kaçırılan Çocuğu Tinerciler Kurtardı(Hayatta Hicbirsey Gorundugu Gibi Degildir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sokak cocuklarini,kagitcilari,tinercileri,yetimleri dislayanlara kapak olsun.

Kaçırılan Çocuğu Tinerciler Kurtardı
    Adana'da dilendirilmek için kaçırıldığı iddia edilen çocuk, tinerciler tarafından kurtarılarak ailesine teslim edildi.
    Yunus Emre Mahallesi'nde oturan Buz ailesinin 14 yaşındaki çocukları Tahsin Buz, 19 Haziran'da sokakta oynayan küçük kardeşini getirmek için evden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Kağıt toplayarak geçimini sağlayan baba Tahsin Buz, polise başvurarak kendisiyle aynı adı taşıyan oğlunun kaybolduğunu bildirdi. 2 gün boyunca Tahsin'i gidebileceği yerlerde arayan ancak bulamayan Buz, kağıt toplarken tanıştığı tinerci gençlere de durumu anlatarak oğlunu görmeleri halinde kendisine haber vermelerini istedi. Kaybolduktan 3 gün sonra tinerci gençler, Tahsin Buz'u Sabancı Merkez Camii civarında buldu. Madde bağımlıları, dilendirmek için Tahsin'i alıkoyan kişiyle tartıştıktan sonra çocuğu alarak evine götürdü.

Kaçırıldıktan 3 gün sonra ailesine kavuşan Tahsin Buz, "Kardeşimi aramak için evden çıktım. Sonra yaşlı bir adam geldi bana yemek yedireceğini söyledi. Ben korktum ama beni alarak götürdü. Beni dilendireceğini söyledi. Sonra ben elinden kaçtım. Beni yeniden yakaladı. Bizi gören tinerciler de adamın elinden beni kurtarıp babamın yanına getirdiler" dedi. Baba Tahsin Buz ise, "Oğlumu sağ olsunlar tinerciler getirdi. Allah oğlumu bana bağışladı. Yeniden oğluma kavuştuğum için mutluyum" diye konuştu

Kaynak: Haberya

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    helal olsn aby iyiler aslında ya arklar var tinerci
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aggio
    aggio's avatar
    Erkek
    Ya Kardeşim bi kere her insanın iyisi kötüsü vardır bi tinerci cocuk kurtardı diye butun tinerciler iyi olcak degildir. Bi tinercide kötü bişey yaptıgı zaman butun tınercıler Kötüdür diye bişey yoktur . Şimdi Haber iyi haber ama yok kapak olsun falan işi saçma.. bu arada yoksa sendemi tinercisin =p

İmkansızsa yaparız Mucizeyse biraz zaman ALIR!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Dam ustunde saksagan vurbeline kazmayi...Tinerci degilim ancak halkimiz buyuk cogunlugu tinercilere-sokakcocuklarina-yetimhane cocuklarina ogyargiyla bakiyor amacim onyargiyla bakilan o genclerin o cucuklarin icindeki İNSAN lari gostermek.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    her insanın içinde iyilik duygusu vardır.

ama gel gör ki bazı insanlar bu duyguyu köreltmiştlerdir

ben böyle insanları takdir edemem

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cofaxtor
    cofaxtor's avatar
    Erkek
    bizde madde bagımlısıydık yemedigim bok kalmadı ama allah kurtardı. ama o zamanlar bile
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    bu habere çok sevindim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tinere bayılırım, hele bally e ölürüm elinde poşet didikleyip duracan içi nefesinden buhar olacak zuhaha kafa 3 mılyon bulut..

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek
    .) amaç Tinerin iyi 1şey oLduğunu savunmakmı ? ßiri iyi desin çekmeyenin amk.. .)

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    abi tiner iidir aslında ama herşeyin fazlası zarar işte

... sorcerer & musket ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TEINER
    TEINER's avatar
    Erkek
    insanların tinercilere önyargılı davranması normal adam sonucta tiner cekiyo cekince adam babasını bile tanımıyo nedenli nedensiz gider bıcaklar yani buda sonucta bunyeye gore degısmıyokı herkeste aynı etkıyı yapıyo bu nedenle hepsinı aynı gormek normal

Zayıflar,kazanmak için bizleri kendi gücümüzden utadırmaya mahkumdurlar.
Toplam Hit: 2792 Toplam Mesaj: 23