folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kadiköyde Dehşet

Kadiköyde Dehşet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

00:40 civarinda birçok farkli dilde anlatildigi üzere 30 kişilik bir grup

Kadikoy/barlar sokagını kiliseye baglayan yoldaki ( yaklasık 10 metrelik bir yol )

basmiş. insnalari burda icki iclmez, dagılın gibi tehditlerle kaçirmiş, itiraz edenleri ise bıçaklamistir.

işin garip tarafı idda edilen grup birçogunuzun belki bilicegi

Dünyada Ünlü Motor Çetesinin Türkiye ayagı olan

'' Hell Angels'' tır.

farklı yerlerden alıntılarla:

http://haber.sol.org.tr/devlet-ve-siyaset/kadikoyde-burada-icki-icemezsiniz-diyerek-dehset-sactilar-haberi-44166

https://twitter.com/#!/habibyldrm

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=24333016

Çetenin adresi:

http://www.hells-angels-turkey.com/

İşin garip tarafı çete geçen seneki 1. yıl kutlamalarında muglada olay cıkartmiştir.

Anlamadigim ise Kadikoyde adım başı sivil polis ve devriye arabası varken. gunde 3-4 kere gbt ye girerken. 30 kişi nasil kacar ? yada göz yumulur ?

Nerede o eski günler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Provakasyon

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:
    -----------------------------

Provakasyon

-----------------------------

neyi hocam ? 

" "burda içki içmeyeceksiniz" diyorlardı. ama kendilerinin de ellerinde içki vardı. çete bunlar hells angels."

amaç sadece olay çıkarmak ahkam kesmek kafa tutmak mı? 

ama neye neden ? 

ilginç valla ya..

o kadar adam yaralanıyo bıçaklanıyo durumu ağır olanlar var ve polis molis hak getire :)

kimlere emanetiz.

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

kimi dövüyoz :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek

can sıkntısı kötü bişe

Tanrı bizim yanımızdaysa, onların yanındaki kim?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

ilginç daha önce o motor grubunun gazetelerde bir çok yazısını okumuştum, hani olaylara karışacak tipleri var da böyle bi olaya karışmaları garip

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sezpanhe
    Sezpanhe's avatar
    Erkek

valla ben bu gün gördüklerimden sonra istanbulda polis filan olduğuna inanmıyorum. 
    Öğlen saatlerinde Kadıköy Hasanpaşa mahallesinde kapımın önünde 2 aile kavga etti. Hasanpaşa karakoluna yürüyerek 2 dk mesafede bir yerde hemde.
    buna karşılık tam 20 dk geçti hala polis gelmedi. 20 dk sonunda 3 ekip aracı geldi 7 tane polis 2 kişiye sahip çıkamadı ayıramadılar kavgayı.
    bunu geçtim kavga edenin arkadaşı en fazla 17 yaşında ekip arabasına dokamadılar biber gazı filan sıkıyorlar ulan nasıl polissiniz be :| yazık dedim kendi içimden. 

Zehirrr . . .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

vay arkadaş daha bikaç saat önce barlar sokağı mı moda mı diye seçim yapmıştım.

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

KADIKÖY KADİFE SOKAK'TA SALDIRI

“Burada içki içemezsiniz, dağılın”

Kadıköy'de, "Barlar Sokağı" olarak bilinen Kadife Sokak civarında içki içen gençlere bir grup tarafından saldırıldı. Biri ağır, en az yedi yaralı olduğu bildirildi. Görgü tanığı, olayı Bianet’e anlattı.

İstanbul - BİA Haber Merkezi
    03 Temmuz 2011, Pazar

Kadıköy'de bulunan Kadife Sokak'ın yakınlarında,  henüz kimlikleri belirlenemeyen bir grup tarafından, saat 00.30 sularında gerçekleştirilen saldırı sonucunda bir çok kişi darp edildi ve yaralandı. Olay sırasında orada olan 24 yaşındaki Habib Yıldırım, saldırıyı Bianet'e anlattı: " Kadife Sokak'tan kiliseye çıkan yolda her cumartesi olduğu gibi içki içiyorduk. Önce yedi, sekiz kişilik bir grup sokağa girdi. Tek tip giyinmişlerdi. Üzerlerinde motorcu montu vardı ve aynı tip tişört giymişlerdi."

Saldırganların elinde de içki vardı

"Orta yaşlı bir gruptu, bazıları 30'lu, genelde ise 40'lı yaşlarındalardı. Daha sonra aynı kıyafetleri giymiş başkaları da onlara katıldı. 20-25 kişi kadar oldular. Yanımıza geldiler.  "Burada içki içemezsiniz, dağılın" cümlesinden başka bir şey söylemediler. Ancak onlarında elinde de bira vardı. Bir tanesi bana kalkmamı söyleyerek, üzerime bira döktü."

"Polis 20 dakika sonra geldi"

"İtiraz edenleri dövdüler, kalkmayanlara cam kırıkları ve bıçakla saldırdılar. Bir kadını da yumrukladılarını duydum.  Daha sonra yakınımızdaki bir evin camını indirdiler. Hepimiz polisi aradık. Herkes aramasına rağmen polis uzun süre gelmedi. Polis geldiğinde biz yaralıları, taksilerle hastanelere yollamıştık.  En az 20 dakika geçmişti. Oysa orada her zaman devriye gezen polisler vardır. Bir arkadaşımız ağır yaralı, bıçak kalbinin hemen altına isabet etti."

Polis olayı araştırıyor

Saldırganların, "Hell's Angels" (Cehennem Melekleri) adında uluslararası bir motorsiklet grubunun Türkiye ayağı olduğu iddia ediliyor. haber.sol.org.tr'de yer alan habere göre, saldırganların üzerlerindeki giysilerde "Türkiye" yazıyordu. Araştırmalarını sürdüren Kadıköy İskele Karakolu, saldırganların kimliklerini belirlemeye çalıştıklarını ve yaralı sayısının yedi olduğunu belirtti.

Yaralılar, Şifa Hastanesi'nden sonra Haydarpaşa Numune ve Göztepe SSK'ya sevk edildi. (IC)

http://www.leyladansonra.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

Ortalıkta hiç "Bandidos" yokmuymuş acaba? Dişe diş kana kan hesabı =D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakhacker
    manyakhacker's avatar
    Erkek

Tamam işte adamlar
    -"burada içki içemezsiniz demişler"
    demek istedikleri" burada bizden başka kimse içki içemez içersek bir biz içeriz ,burası bizim mekan hadi yaylanın "

demek istemişler. Diğerleride diklenince hali ile kavga çıkmış.

Ben her zaman belediyelere diyorum , insanlara biralarını , viskilerini içebilecekleri yerler ayarlayın şöyle geniş geniş olsun , sıkışıklıktan dolayı yer kavgası , koltuk , mekan kavgası yapmasınlar. Yazıktır günahtır kaç tane içi dolu bira şişesi kırılmıştır şimdi orda. 1 şişe bira 3 tl. az paramı , yazık ya.

Toplam Hit: 7938 Toplam Mesaj: 49