folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kadiköyde Dehşet

Kadiköyde Dehşet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Baracuda bunu yazdı:
    -----------------------------
    Barlar sokagini kiliseye baglayan yol dedigi kilisenin hemen yanimdaki yol dimi eger oyleyse bu gune kadar gotu iyi korumusuz cunku paso klisenin duvarinda icip cd dukkanindaki kizi kesoyoruz bumdan sonra dikkatli olcaz demekki
    -----------------------------

:D:D:D

işin ilginç tarafı barlar sokağı adındaki bir yerde burda içki içmiceksiniz diye bağırmak sadece türklere mahsus birşey olduğuna eminim ben.

bu kadar mı mal olunur ya. caminin yanında içseler saldırmazsınız amk.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Cuma günü Kadıköy'de herkes sokakta içecek.

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla hell angelsın turkıyede tanıdıgı bır kolu var. Ama bu adamlar bos beles adamlar degıl. Gruplarınında bı felsefesı var. Ornegın aynı gruptan oldugunuz bır kısı gecenın ucunde bam dıye kendı evı gıbı gırıp yıyıp ıcıp yatıp motosıkletınızı ıstedıgı zaman kullanabılıyor.

Yanı demek ıstedıgım o ki bu adamlar ya hell angels adı altında bı bok yedıler . Kı adamı operler... Yada gercekten hell angels uyelerıysede mekan olayı flndır dıye dusunuyorum. Semtte onların sahıp oldugu bır mekan varsa dusman mekandan musterı kacırma gıbı.

Daha once cok uzun arastırmalar yayınlıyorlardı. Bayagı okumustum. Cok garıp geldı bu olay bana.

Not: Bunu daha konu acıldıgında yazıcaktım error verdı :)

Ayrıca o tarz motor grupları bıraz aşar adamı. Dot durtmeye gıderken dotten olursun. Adamların yuzlerce ulkede organızasyonu var.

Ayrıca 2 motor grubu arasında cıkan savaslarda 100lerce kısı olmus tarıhlerınde. Motorlu amele deyip kucumsemıceksın uyusturucu vs tıcaretı yonlendıren mı dersın kendını ozgurluge adamıs 60 yasında manyakmı dersın hepsı bunlarda.

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

mahallemize bekliyoruk :| pıçaklarını unutmasınlar!

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeco
    Yeco's avatar
    Homo
    Döner pıçaklarıyla dalalım abi.

holy! holy! the soul is holy! the nose is holy! the tongue and cock are holy and the hand and asshole holy!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Olayın aslı burada içki içilmez durumu değilmiş. Olay bir iki Angels elemanı ile kilisenin önünde takılan tiplerin tartışması ile başlamış. Olay büyümüş falan, sonra apartman pencerelerinden millet gidin başka yerde için, sıçın falan deyip üstüne küfür etmişler. Angels'larda bunlara bira şişesi atmış vs. vs. Yani durum, burada içilmez değil. Tanıdık bir eski Angels elemanına ulaşmaya çalışıyordu arkadaş, bakalım bir de onlardan dinleyelim.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

lan 16 senedir ilk defa hells angels diye bişey duydum :| ne la bunlar mafya mı motosiklet çetesi mi :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

1950'den beri aktif olan ve FBI'ın listesindeki en tehlikeli 4 motorsiklet çetesinden birisidir. Diğer düzgün vatandaş takılan motorsiklet çetelerinin aksine hakkaten "outlaw" olan bir çete, zaten %1 patch'i kullanıyorlar. Silah kaçakcılığından, uyuşturucu satmaya kadar zibilyon çeşit suç var sicillerinde. 200'den fazla ülkede chapter'ları var.

Zaten son öğrendiğim bilgiye göre, Türkiye chapter'ı uzun zamandır seslerini duyurmak için bir şeyler planlıyorlarmış, bu muhtemeleb planladıkları şey değilmiş, ama bu bahsi geçen tartışma kıvılcım olmuş, bunlarda toplanıp yıkıp, yakmışlar işte. Hell's Angel hakkaten çok köklü bir organizasyon.. Ama şurası artık KESİN; olay burada alkol alınmaz olayı değil. Ayrıca yüksek ihtimalle, Türkiye chapter'ı başkanının haberi olmadan vuku bulmuş, çünkü zaten böyle bir şeye izin vermesi mümkün değilmiş.

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

wellcome to istanblue

We can be more, we can be much more.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

yazık ya çok yazık...
    üzülüyorum istanbula taksime Türkiyeye...

[yanlış anlaşılmak gibi olmasın,,, kadıköyde orda burda sokaklarda içki içenler Kendinden geçmiş insanlardır...
    eee tabi bardağı 2-3 tlye içki olursa,,, orda içmekde kaçınılmaz olur....]

bir barda içiyorsun 2-3 kişi birer bira 200 tlden aşağı çıkamıyorsun...

Yazık çok yazık... her yerde Rant,,, her yerde Pislik var,,,,,
    yolda düşen ölen adamı kurtarmak değil,,, acaba ölürken cebinden kaç para çıktı diye düşünen insanlar var...

böyle gelişememiş ülkeler, Her daim batmaya Vede ezilmeye Mahkumdur...

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
Toplam Hit: 7984 Toplam Mesaj: 49