folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kadınlar Ve Yasadıklarımız.

Kadınlar Ve Yasadıklarımız.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Yine kendim kasındım , mevzuyu bütün site benim Maruzatım Var konularından biliyor,

Eylül'de ayrıldık unutma süreci çok sıkıntılı geçti hatta yapamadıgımı simdi daha iyi anlıyorum, küfürler ettim orospu dedim öyle deidm böyle dedim
    ama kendimi kandıramadım.. Az önce de aradım onu numarasını silmiştim turkcellden öğrendim hat benim üstüme çünkü , aradım dedim bu kadar zaman
    oldu ben seni unutamıyorum, unutmadım, oda hayatında biri oldugunu benımde hayatımda birilerinin oldugunu söyledi inkar etmedim..

eylül'den beri bir sürü insan girdi hayatıma, hepsine onu anlattım, kimisi ona yaptıklarımı yapmamı bekledi , kimisi ilgi istedi kimisi naz yaptı , ben birlikte olabildiğimle oldum olamayan gitti, hala bir takım insanlar var kimseyi çekemiyorum , kimseyi kabullenemiyorum , ondan daha on numara kadınlar girdi hayatıma ama hepsinde bişeyler eksikti, hiçbiri bi onun kadar olamadı..

İçimden geçenleri döktüm ona deli gibi özlediğimi söyledim, küfür ettim bi küfür etme amına koyim dedi güldük , o hala aynı, sesi konusması,
    hayatında biri var ve mutlu benim hayatımdada birileri var ben mutsuzum, hala rüyama giriyor hala özlüyorum, garip şeyler bunlar aklım almıyor.

Bugün şirketteki mühendisle dertleşirken bana, ileride evleneceğimi çoluk çocuk sahibi olacağımı ama onu unutamayacağımı söyledi,
    sanırım şimdiye kadar en doğru sözü o söyledi , unutamayacağım.. Aslında birini unutma fikride çok saçma hiç kötü birşey olmadı bizim aramızda,
    son akşam diye son dakikaya kadar sevişe sevişe ayrıldık, birileriyle birlikte olurken birileriyle yatarken herkes gözüme o gibi gözüktü ,
    hala onun yanında uyumak istiyorum hala onu istiyorum, sanırım çok aptalım.

Özetleyecek olursak birini unutma fikri çok saçma istesende unutamayacaksın amına koyim böylede bi yara varmış bunuda öğrendim.
    Eskiye göre tek farkım içmemem, içekte çok saçma amına koyim değişen birşey olmuyor, anılar yaşanmışlıklar unutulmuyor.

Okudugunuz için teşekkür ederim.

Smirnoff.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

hosgeldin adamım. aynı mevzu, anlatım tarzı biraz değişmiş. pazartesi geliyorum, görüşelim.

edit:konuyu kim açmış diye bakmadım, dedim gökmen gelmiş girdim direk. tutturamasam üzülürdüm. 

hezarfen tarafından 24/Oca/13 22:00 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

ya abi sırf senle iki tek atıp bu kadınlar üzerine konuşmak için gelicem bigün oraya ya..

eylül diyorsun.. 5-6 senemi sikip atan birini diyorum bende..

çok kötü ya... ne diyelim amk. unutulmuyolar.

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

ya abi sırf senle iki tek atıp bu kadınlar üzerine konuşmak için gelicem bigün oraya ya..

eylül diyorsun.. 5-6 senemi sikip atan birini diyorum bende..

çok kötü ya... ne diyelim amk. unutulmuyolar.

barış işin yoksa gel 28ocak ile başlayan hafta. konaklaman bana ait, yemekte yaparım. takılırız.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

eşekten düşen karpuzun halinden yine eşekten düşen karpuz anlarmış

ve ne yazık ki

seni anlıyorum kardeşim...

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

2 Senem bir kızla anlaşmak için geçti.

İkimizde çok feci acılar yaşattık birbirimize.

En son hava alanında beni zorla karşılamaya geldiğinde,

Ağzımda sakız keliteli bir takım karizma druşla karşısına oturdum.

Öyle unutmuştum ki onu.

En son gözyaşıyla masadan kalkıyordu.

Hİç utanması yoktu. Hem ihanet edip hem unutmamıştı. Ama ben unuttum ve zaten belli düşüncelerim vardı ardında durdum.

Bir erkek kadına muhtaç değildir. Acı çekecek kadar muhtaç asla değişdir. Aşk dediğin nedir ki ?

Şimdi var bir kız hayatımda çok zeki ve çalışkan ufkumu açıyor.

Faydası var manevi bir huzuru var ama oda biliyorki yanımda kalıcı değil. Çünkü gerek yok ömrümü ona harcamayacak kadar akıllı olduğumu biliyor.

Gerçek aşkmış ilk sevdaymış unutulamazmış işleri tamamen yalan ve kendimizi kandırıyoruz.

Çünkü,

Acı çekmeye bayılıyoruz hocam.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Kardesim halinden anlıyorum , bende yasadım aynılarını gercekten acı cekiyor insan ne yaparsa yapsın unutmuyor ama bak beni sakın yanlıs anlama , " Sevise Sevise Ayrıldık " Demissin , bu kız senden sonrakileri de sevip onlarlada sevisiyorsa ? Hala onu istermisin ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

aga senin konuların çok yapmacık geliyor çok kolpalıyorsun.Mesajlarında "hep birileriyle paso sevişiyorum,casanovayım her kız benden ilgi bekliyor,alkole bayılırım,psikopatım" mesajı var.Bir ara sadece çok sevişiyorum mesajı vermek için "bel soğukluğunu yendim" diye konu açmıştın.

Sanki kanseri yendin mk :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

insan yaşadıkça törpülenir arkadaşım... ya ben ne bok yiyeyim? sınırlar ötesinde bir ailem var, ne kadar aile denebilirse artık... en azından gidip bir kahve içip yüzünü görebilirsin, yatağında, evinde yanıbaşında olamasa da derdini anlatabileceğin bir dostun olarak bir köşede durur. elindekinin kıymetini bileceksin, veya kaybettiklerinin değerini anladığında onların hayatlarının içine etmeyeceksin, etmemelisin ben zamanında yaptım çok da pişman oldum tavsiye etmem.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

efkarlandim be reis

http://www.youtube.com/watch?v=74yjVHsi-Sc

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    u235 bunu yazdı

aga senin konuların çok yapmacık geliyor çok kolpalıyorsun.Mesajlarında "hep birileriyle paso sevişiyorum,casanovayım her kız benden ilgi bekliyor,alkole bayılırım,psikopatım" mesajı var.Bir ara sadece çok sevişiyorum mesajı vermek için "bel soğukluğunu yendim" diye konu açmıştın.

Sanki kanseri yendin mk :D

Her Ke$'in bi hikayesi var:'/

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
Toplam Hit: 6176 Toplam Mesaj: 52