folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kadınlar Ve Yasadıklarımız.

Kadınlar Ve Yasadıklarımız.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    opusdei bunu yazdı

Bir kızı kendine aşık etmek istiyorsan asla duygusal olma. Cool takıl. Onu sevdiğini bilsin, ama yinede bunları dile getirme. Kızın sana ilgisi varsa zaten o sana bunları söyletmek için illaki çabalar. Çabalarken nasıl olduğunu anlamadan aşık olur, sever.

Haa ben cool olun dedim odun olun demedim. Herşey dozunda.. Duygusal mod olmayın. Kıza asla senin için ağladım, ağlarım vs. demeyin. Bitersiniz. Böyle bişeyi ancak kız size aşkını itiraf edip duygusal takıldığında bi ihtimal söylersiniz. <Söylemek yerine hissettirmeyi deneyin...

Ben bu kadar şey söyledim, bunlar başarıya ulaşmıştır. Ancak yinede sevdiğim kız için bunu tam yapamadım ben. Zaman zaman duygusal olabiliyorm. Tabi her zaman değil ;)

O asik zaten. Bende ona asik olmak istiyorum :/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Bir kızı kendine aşık etmek istiyorsan asla duygusal olma. Cool takıl. Onu sevdiğini bilsin, ama yinede bunları dile getirme. Kızın sana ilgisi varsa zaten o sana bunları söyletmek için illaki çabalar. Çabalarken nasıl olduğunu anlamadan aşık olur, sever.

Haa ben cool olun dedim odun olun demedim. Herşey dozunda.. Duygusal mod olmayın. Kıza asla senin için ağladım, ağlarım vs. demeyin. Bitersiniz. Böyle bişeyi ancak kız size aşkını itiraf edip duygusal takıldığında bi ihtimal söylersiniz. <Söylemek yerine hissettirmeyi deneyin...

Ben bu kadar şey söyledim, bunlar başarıya ulaşmıştır. Ancak yinede sevdiğim kız için bunu tam yapamadım ben. Zaman zaman duygusal olabiliyorm. Tabi her zaman değil ;)

İyi ki varsın Eren.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    siz yine brseyler yasamssnz en acıklı benimkisi 10 kisiyle cktm hc biriyle 1 ayı gecmedi hepsinin kalbini krdm odunluk ettm hc bri beni iyi hatrlamyck forever istimna
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek
    edit mettoman tarafından 26/Oca/13 23:09 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sayqo
    sayqo's avatar
    Erkek

kardeşim unutmada zaten.. hayatında kaç kez daha böyle hissedebileceksin? bence bu ilk ve sondu.. farklı suretlere ezberinde olan bi ruhu giydirmeden hayata devam. her insanın ömrü boyunca yaşayacağı alışılagelmiş şeyler bu erkekler genel itibari ile ilk yattığı hatunda yaşar bunu kimileri gerçekten heybesinde ki bi duygu bahşetmiştir ''güven-sevgi-sadakat'' vs... bence miladın say bu kadını ve devam et senin için ondan öncesi ve sonrası olsun, ok o hayatında değil suan hatunlarımız başkalarına veriyor olabilir ama unutma karagöz *** mikcek diye hacivat ceremesini çekmemeli.... yola biriyle başlanır hayatının tam ortasına alırsın onu ama o hayatının tam ortasına sıçarda gider, kısa orta belkide uzun vadeli planlarınız vardır ama o sadece senin kaybettiğin yıllarını değil geleceğinide alıp gitmiştir oysa.. unutma evet kardeşim onu an.. küfret, kadehin dibinde gör ama hiç bir kadında arama, yoksa asla mutlu olamazsın.. ondanda seni anlamasını bekleme mesela, hancının hanı yanmış yolcunun zikinde mi? hesabı ne o ne ben nede  öte ki diye tanımlayabileceğimiz hicbir mahlukat anlamayacak seni..

Dostum! Ölmek değil mesele: Gömmüyorlar beni. Sorun,toprağa girememekte!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Her akşam böyle benim postlarımı okumaktan sıkıldıgınızın farkındayım, bir de beni düşünün bu durumu en derinden yaşayan beni

düşünüyorum hep neden böyle oldu neden ayrıyız ama mutlu, neden beni özlediğnii söylemedi diye,

yada ben neden silemedim onu neden saplandım böyle tabi düşün düşün boktur işin cevap yok.

Çok neşeli bi insanımdır aslında çevremdekıler bilir, bir de şu halime bakıyorum etrafımdaki herkes öff meltemmi diye bıkmış durumda,

onu aradıgım için kızanlar var, daha iyisini bırakıp ona saplandıgım icin kızanlar var, daha kötüsü 

hiçbirşey geçiştirmiyor özlemimi, alışveriş yaptım bugün akşam dışarı çıktım kız arkadaşımla buluştum,

siktir olup gitse diye gözünün içine baktım..

Eylülden beri hayatıma giren herkes için uğraştım, onları sevmeyi meltem için yaptıklarımı onlar için yapmayı denedim, sonuç berbat.

Hiç biri , hatta hepsinin toplamı bi meltem yapmadı, yapmıyor..

Çaresizliğime düştüğüm durumada kızıyorum elden bişey gelmiyor, bi kaç gün uzaklaşmam lazım herşeyden, işler yogun onada imkan yok.

Yine bittik lan.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    thekurdo bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

aga senin konuların çok yapmacık geliyor çok kolpalıyorsun.Mesajlarında "hep birileriyle paso sevişiyorum,casanovayım her kız benden ilgi bekliyor,alkole bayılırım,psikopatım" mesajı var.Bir ara sadece çok sevişiyorum mesajı vermek için "bel soğukluğunu yendim" diye konu açmıştın.

Sanki kanseri yendin mk :D

Her Ke$'in bi hikayesi var:'/

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

efkarlandım lan. var mı boğaza rakı balık yapmaya gelicek

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    roccocan
    roccocan's avatar
    Erkek

mutlaka unutulur unutamam diyerek iyice kazıma onu bi tarafına herkez unutamam der ama bir gün unutulur, ölen anne ni babanı bile unutuyosun bir gün o kim ki unutamıyorsun, veya sana ne verdi unutamıyorsun, herkez gibi bende unutamam diyordum unutmak için şunları yap

. unutmak iste

. unutmak istediğin kişi ye ait onu hatırlatabilecek  hayatındaki tüm nesneleri etrafından kaldır(foto, hediyelik eşya, tşört, kazak, parfüm vb...)

. onu kimseyle konuşma kimseye bağsetme kimseye anlatma, aklına geldiginde kendini uyar ve farklı şeyler düşün

. son olarak onun kötü taraflarını düşün

....

çok büyütme  olayı çoluk çocuk sahibi olduğun da onu düşünürüm falan diye gözün de olayı büyütme, rahat ol oldu bitti...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 4589 Toplam Mesaj: 52