folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kahramanmaraş [ Elbistan ]

Kahramanmaraş [ Elbistan ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sayın Muridler  .. ;

yarın sabah yada ertesi sabah kesinlesen bir kararla elbistana gidiyorum.. ilk defa gidiyorum :) hem gezmek amacıyla hemde içmeleri oldugu içn.. sağlıgım için..

sorunum zayıf oldugumdan dolayı yani parazitlerim war.. dert ortaklarım :D bitirdiler beni :D

Elbistanda Bulunan Muridimiz war mı ? Resimlerle Elbistanı gördüm baya bi güzel.. eğer olursa elbisatandaki muridlerle bulusup gezip tanısabiliriz :)

Yetim düşler bekçisi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ilk mesajımı editleyemediğim için :D aranızda giden war mı ? nasıl bir yer.. içmelerinden faydalanan war mı ?

Yetim düşler bekçisi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

baba Çok geç Artık - ben maraşlıyım :) perşembe günü otobüse binip birligimi gidecegim askerim izindeyim şansına küs.

ayrıca içmeler  yani bizim bildigimiz adıyla ılıca kaplıcaları her der de deva olmasını bırak çok zevk alacagin bir su :D

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mehmetcan bunu yazdı:
    -----------------------------

baba Çok geç Artık - ben maraşlıyım :) perşembe günü otobüse binip birligimi gidecegim askerim izindeyim şansına küs.

ayrıca içmeler  yani bizim bildigimiz adıyla ılıca kaplıcaları her der de deva olmasını bırak çok zevk alacagin bir su :D

tühh :) sağlık olsun :) insallah :) gezip görecez.. foto felanda cekerim .. elbistanın :) görmeyen arkadaslarda görmüş olurlar yakından :)

Yetim düşler bekçisi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maqara
    maqara's avatar
    Erkek
    hoca ekinözüne uğra orda şifalı su var tava yemeden dönme, afşine uğra eshabı-kehf mağarası içerisinde  şifalı su var

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Agam Bir çok yere ugrayacam :) suana kadar elbistanda kalan murid çıkmadı :P  :) ve bu sudan faydalanan murid'te hala çıkmadı :)

Yetim düşler bekçisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Hepsi için demiyorum ama çoğu için;

Oranın insanı insan değil hoca... Ben seni uyarayım...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:

Hepsi için demiyorum ama çoğu için;

Oranın insanı insan değil hoca... Ben seni uyarayım...

agamm.. walla bilmiyorum ama.. gidip görecez.. insanınıda anlicaz.. taniyacaz..  

Yetim düşler bekçisi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maqara
    maqara's avatar
    Erkek
    arkadaş doğru diyoo genelleme yapmam ama çok ayı var oralarda şortla falan gezeyim deme dayak yiyebilirsin

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

maqara bunu yazdı:
    arkadaş doğru diyoo genelleme yapmam ama çok ayı var oralarda şortla falan gezeyim deme dayak yiyebilirsin

:| ciddimisiniz :)  

Yetim düşler bekçisi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi

Esimin gorevi nedeniyle 1 yil kaldim Elbistanda.Insanlari iyidirler ama yabancilara karsi biraz onyargilidirlar.Ama seni taniyip sevdikleri zaman tabiki o kadar uzun sure kalacaksan :) cok iyi insanlar olduklarini anlarsin.bol bol kebap yersin ve cook ucuz  :) kizilcaoba diye bir mahallesi var mumkunse oraya sakin gitme :) sort giysende giymesende agzinla kus tutsanda kesin dayak yersin :) hip hopcu metalci rockci gibi giyinip gidersende insanlar seni garip karsilayabilirler.gidince bakarsin zaten cok uc sekilde davranmaz isen insanlarin sicakkanli oldugunu anlarsin zaten ve cok yardim severlerdir.tozu topragi boldur :) ceyhan nehri gecer merkezinden guzel bir nehirdir kenarinda guzel caybahceleri vs vardir. ayrica ceyhan nehrinin kaynagina gidersen pinarbasi derler cok guzel bir yerdir. zaten tanidiklarin varsa kesin gotururler...
    nerede yasadigini bilmiyorum ama degisik bir macera olabilir senin icin.

edit : baska yerin insanina benzemezler cok kavgacidirlar. her hangibi bir sey olursa baska yerlerde ki gibi ne diyorsun sen hoopp birader falan dersen :) en iyi ihtimalle cok super bir dayak yersin. evet evet cok kavgacidirlar ve gozlerini budakdan esirgemeyen insanlardir...nufusun buyuk kismi hatta cogunlugu Turkdur.cevrsindeki kurtkoylerinden gelme cok az sayida sonradan yerlesme kurtlerde vardir.

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
Toplam Hit: 2449 Toplam Mesaj: 20