folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kahretsin Yaşıyorum

Kahretsin Yaşıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

hoca vazgeçtim sevinemedik :( cennetin de sonu varmış.yokolacakmışız..

tam gaz yazmaya devam...batsın bu dünya...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun sofu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

HannibALgan bunu yazdı:
    -----------------------------

Umursamaz ve paytak yürüyüşüme aldanma sakın, kamburluğum kaderin sırtıma yüklediklerinden. Tıkanan umutlarım değilmiş meğer belkide bu yüzden doğmamış oğluma Nefes adını koydum gizlice. Azrail'i gördüm selamı vardı hepinize ama evraklarımda mühür eksikmiş, bu yüzden dünyalar arası seyahat vizemi onaylamadı Tanrı...

Yordu kasvetine doyduğum ilaçların çok haneli miligramları benliğimi, soldurdu tenimi, hatta ruhumu dejenere etti gecelerce. Uyanmamak üzere uyuduğumu sandığım uykularda sevişmelerimizin günahını aldım üstüme. Bırakmayacaksın biliyorum, belki de seni bu yüzden seviyorum...

Yasal acılardan gayri resmi mutluluklar çıkarmak yasaklandı Adem elmayı ısırdığında. Bu yüzden seni yasak ağacın altında bekliyorum ama şimdi gitmeliyim. Çünkü dostlar beni bekliyor, iki satır yazıp önce tebessüm ettirmeli sonra hüzünlendirmeliyim.

Bu satırları sonuçları aldığımdan ve negatif çıktığından yazıyorum.

Kahretsin Yaşıyorum...

Saygılar

(Evsiz kaldık ama olsun gari (:    )

Çok sevindim, bunu yine kendi üslubunla belirtmişsin buna daha da çok sevindim seni yine buralarda gorecek olmaktan. Evet yaşıyorsun, ve yaşadıkça da hep içinde bi yerlerde bir umut vardır, ev için üzülme...

I don't wanna be an angel, I just wanna be God.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yokumben
    yokumben's avatar
    Erkek

qecmıs olsun abı :)

bence yasamak qıbıs yok... :)

Çeker-Çizer-Söver
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hacı gözümüzmü aydın diyeyim n diyeyim bilemedim :p :)

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ats30 bunu yazdı:

hoca vaçtim sevinemedik :( cennetin de sonu varmış.yokolacakmışız..

Hepimiz Tanrı'dan bir parçayız aslında, Hallacî Mansur bu yüzden En-el Hakk demiştir. Eğer bizi biz yapan ruhumuz ise, ruhumuzda Tanrı'dan bir parçaysa (ki öyle) ve yok olacaksak mantık olarak Tanrınında yok olması gerekir ama bedenin ölümlülüğünü ve ruhun ölümsüzlüğünü aklımıza bir daha getirirsek sorun kalmaz bence..

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Geçmiş OLsun Fatih Abi Şu Saatten Sonra Hayatın Tadını Çıkar Dicemde 

Türkiyede K*çını Sıcak tutmak İçin Bilene Para Gerekiyor :W

Edit:

Seni Seviyoruz :W

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reksona
    Reksona's avatar
    Erkek

seni tanımamama rağme cok ulzumustm ilk duydugumda ama cok sevidim şimdik hey yaşa sen.

Yeşili sev çünkü o bize verilen en doğal mutluluktur...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

HannibALgan bunu yazdı:

ats30 bunu yazdı:

hoca vaçtim sevinemedik :( cennetin de sonu varmış.yokolacakmışız..

Hepimiz Tanrı'dan bir parçayız aslında, Hallacî Mansur bu yüzden En-el Hakk demiştir. Eğer bizi biz yapan ruhumuz ise, ruhumuzda Tanrı'dan bir parçaysa (ki öyle) ve yok olacaksak mantık olarak Tanrınında yok olması gerekir ama bedenin ölümlülüğünü ve ruhun ölümsüzlüğünü aklımıza bir daha getirirsek sorun kalmaz bence..

peki hocam m.i nin şeyi çok mu uzun neyine güveniyo da milletin aklını karıştırıyo ?

gidip herifi kurşuna dizesim geliyo ya.. durduk yere keyfimi kaçırdı bugün :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

YesMilord bunu yazdı:

HannibALgan bunu yazdı:

Umursamaz ve paytak yürüyüşüme aldanma sakın, kamburluğum kaderin sırtıma yüklediklerinden. Tıkanan umutlarım değilmiş meğer belkide bu yüzden doğmamış oğluma Nefes adını koydum gizlice. Azrail'i gördüm selamı vardı hepinize ama evraklarımda mühür eksikmiş, bu yüzden dünyalar arası seyahat vizemi onaylamadı Tanrı...

Yordu kasvetine doyduğum ilaçların çok haneli miligramları benliğimi, soldurdu tenimi, hatta ruhumu dejenere etti gecelerce. Uyanmamak üzere uyuduğumu sandığım uykularda sevişmelerimizin günahını aldım üstüme. Bırakmayacaksın biliyorum, belki de seni bu yüzden seviyorum...

Yasal acılardan gayri resmi mutluluklar çıkarmak yasaklandı Adem elmayı ısırdığında. Bu yüzden seni yasak ağacın altında bekliyorum ama şimdi gitmeliyim. Çünkü dostlar beni bekliyor, iki satır yazıp önce tebessüm ettirmeli sonra hüzünlendirmeliyim.

Bu satırları sonuçları aldığımdan ve negatif çıktığından yazıyorum.

Kahretsin Yaşıyorum...

Saygılar

(Evsiz kaldık ama olsun gari (:    )

Çok sevindim, bunu yine kendi üslubunla belirtmişsin buna daha da çok sevindim seni yine buralarda gorecek olmaktan. Evet yaşıyorsun, ve yaşadıkça da hep içinde bi yerlerde bir umut vardır, ev için üzülme...

Eyvallah kardeşim. Son 1 aya yakın bir süredir defalarca telefondan arandım. Belki 30-40 sms aldım. arayan soran herkese defalarca teşekkürler. Malumunuz öğrenciyiz, ev kirasına ayırdığım para ile ilaç alınca ve kira gecikince topyekün dış kapının kırık mandalı oluverdik. Sözde amcam destek çıkacaktı oda işsiz kalınca kaldık baldırı çıplak (: Kütahya merkezden ilçeye otostopla gelmek trajikomedi alanında Altın Dildo ödülünü almazsa ben bişey bilmiyorum...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 5356 Toplam Mesaj: 59