folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kahretsin Yaşıyorum

Kahretsin Yaşıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Bizle olduğuna göre biz senden sıkılana kadar ( yani sonsuza kadar ) yazılarını yazmak zorundasın biliyosun dimi :) Tekrar hoşgeldiniz aramıza bir daha korkutma bizleri.

since 2005 // tbt
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Şükürler olsun :) Tüm tbt olarak sonuçları merak ediyorduk sanırım :) Peki hocam başka bir hastalık falan varmıymış?

NOT: daha önceki sayfaları okuyamadığım için açıklama var mı bilmiyorum şuanda okuyacak vaktim yokta sorayım dedim :)

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok geçmiş olsun hocam biz sonuçları cuma bekliyorduk gelmeyince aha dedim pozitif çıktı neyseki bişi yokmuş

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-alper
    By-alper's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

''Kahretsin Yaşıyorum''

Allah belanı versin oturda allahına şükür et dua et be hacım.

Hiç Hata yapmamış bir insan, Yeni bir şey denememiş demektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickmenza
    nickmenza's avatar
    Erkek

hocam çok geçmiş olsun... Allah bir daha göstermesin!!!

hannibalgan burdaysa damara devam:)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun kardeşim çok çok sevindim :)

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

hoş geldin :)   iyiki varsın.. Büyük geçmiş olsun  birader.. kenidine iyi bak :)

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

twilight_flame bunu yazdı:
    -----------------------------

Şükürler olsun :) Tüm tbt olarak sonuçları merak ediyorduk sanırım :) Peki hocam başka bir hastalık falan varmıymış?

NOT: daha önceki sayfaları okuyamadığım için açıklama var mı bilmiyorum şuanda okuyacak vaktim yokta sorayım dedim :)

Başka çok hastalık geçirdim halada var bişeyler. Şöyle ki devletin resmi evraklarına göre %60 KOAH, %46 ASKB mevcut ve toplamda %86 oranında engelli bir vatandaşım. Yani ileri derecede akciğer yetmezliğim ve antisosyal kişilik bozukluğum var...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

üzülme hocam bir daha dene şansını =)

geçmiş olsun tekrar tekrar

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

HannibALgan bunu yazdı:

twilight_flame bunu yazdı:

Başka çok hastalık geçirdim halada var bişeyler. Şöyle ki devletin resmi evraklarına göre %60 KOAH, %46 ASKB mevcut ve toplamda %86 oranında engelli bir vatandaşım. Yani ileri derecede akciğer yetmezliğim ve antisosyal kişilik bozukluğum var...

Kardeşim sana nasıl askerlik yaptırdılar peki ?

Toplam Hit: 5355 Toplam Mesaj: 59