folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kalp Konusunda İyi Bir Doktor Yada Hastane Onerileriniz

Kalp Konusunda İyi Bir Doktor Yada Hastane Onerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

iki yıla devam eden sorunumu tamamlayici sağlık sigortası proflsr vs derken sorunu garip bir şekilde alternatif tıp ile yendim sağlık en büyük nimet

Nasıl yendin hocam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Kırk kilit otu ve üzüm çekirdeği tozu ile

Akşamları bir tatlı kaşığı kadar üzüm cekirdegini iki yemek kaşığı kadar yoğurt ile karıştırdım isteseniz sade de yiyebilirsiniz ama tahta gibi bir tadı var bal.nar ekşisi yada yoğurt ile tüketin denmiş ben yoğurt ile yedim

Çay demller şekilde.kirk kilit otunu demliyorsunuz bir şu şu bagi kadar ister sıcak ister soğuk tuketiceksiniz 

İlk günde belli ediyor zaten ve yaklaşık iki ay kadar süreçte beni tedavi etti 

İlk bir ay aralıksız her akşam sonraki ayda ise azalttım şu an tamamen kestim 1 buçuk aydır ağzıma sürmedim çok rahatim çok şükür

Tabi bu carpintilarin çok çeşidi var kime iyi gelir kime gelmez bilemiyorum bence denemekte fayda var

Google indexlesin : kalp çarpıntısı ne iyi gelir

Kalbimde kuş var

Ekstra atim taşikardi aritmi ablasyon tedavisi

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sunnetcioglu
    Sunnetcioglu's avatar
    Erkek

Dr Özer Selimoğlu

0532 393 36 56

Çok iyi doktordur. Babamın By-Pass ameliyatını yapmıştı. O zamanlar Koşuyolu Kalp Hastanesindeydi. Şimdi Şişli Kolan Hastanesindeymiş.

Demir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Kardeşim uzaklara gitme . Koşuyoluna profesör randevusu al. Sana hiç bir şeyin olmadığını ve piskiyatriste randevu almanı söyleyecek. Seviyorum seni , kendine dikkat et.

İndia İndia !
Toplam Hit: 4506 Toplam Mesaj: 46
kalp atımı bozukluğu