folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kampa Gelen Var Mi?

Kampa Gelen Var Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Bir haftadir Eskisehir'deyim. Bu gece 12'de Antalya'ya bilet aldim. Bir hafta kadar Olympos'ta kalacagim, Ardindan 4-5 gun kadar Fethiye, Ondan sonra da 16-22 temmuz arasi bir haftaligina kolektif yaz kampi var, Son olarak para kalirsa İzmir - Cesme taraflari. Yoldaş olmak isteyen kendi cadirini getirebilir. Ya da benim cadir iki kisilik; mat, uyku tulumu varsa ayni cadirda da kalabiliriz. Farkli bir rota, yer fikri olan varsa onlari da goz onunde bulundurabilirim.

vatandaşa kafam girsin!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kolektif yaz kampını ben de geçen gördüm.

aklıma gelmişken bakayım ama çalıştığımdan zor gibime geliyor..

yine de aklımda bulunsun

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

of hocam çok yanlış zamanda söyledin :( çadır uyku tulumum her şey tamam, kamp fikrimde vardı ama Eskişehir'den döneli 1 hafta oldu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

aranızda gözlüklü ve şişman olan var mı :)

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

hiç tanımadığın biri ile kamp yapılırmı hoca?

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı

hiç tanımadığın biri ile kamp yapılırmı hoca?

Muridlerle sıkıntı olacagini dusunmuyorum hocam.
    Olympos'a geldim, az sonra bir kamp alanina gececegim..

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Tatilden dondukten sonra tatilini yaz buraya, kamp alanlarini falan da. Hatta fotografla :)
    Gidecek olan kişilere ( bana da tabi ki ) ilham kaynagi olursun boylece. Iyi tatiller :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    Tatilden dondukten sonra tatilini yaz buraya, kamp alanlarini falan da. Hatta fotografla :)
    Gidecek olan kişilere ( bana da tabi ki ) ilham kaynagi olursun boylece. Iyi tatiller :)

+1

Agustos sonu eylul basi bende o taraflara gitmeyi planliyorum. Mutlaka ayri bi konuda fotografli filan genis bi sekilde yaz hocam.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CosTeR
    CosTeR's avatar
    Erkek

Guzel rota cizmissin hocam ama tahminen para yetmeyecek :-)  Temmuz sonu bende dersim ovacik a kampa gidicem gelmek isteyen olursa beklerim :-)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    CosTeR bunu yazdı

Guzel rota cizmissin hocam ama tahminen para yetmeyecek :-)  Temmuz sonu bende dersim ovacik a kampa gidicem gelmek isteyen olursa beklerim :-)

Arkadaşa eşlik edecek biri çıkarsa 2 adet te keleş alın yanınıza beyler. :-))

Telekom'un rotası da kıyakmış iyi gezmeler hocam.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

ulan ben otostop yaparken yarı otomatik silah ve vucudumun muhtelif yerlerinde çakıdan rambo bıçagına kadar silah bulunduruyorm amk.

millet neyin kafasını yaşıyor anlamadım ki. 

arkadaş sado mazo galiba eşlik edeceklere uyarı.

tabi lan
Toplam Hit: 2768 Toplam Mesaj: 19