Kanaltürk Satıldımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

İnternethaberin ansayfasında böyle bi haber var ama habere tıkladıgımda ayrıntılar açılmıyor tekrar anasayfaya yönlenıyor anasayfadakı açıklama bu kadar

Tuncay Özkan kanalını sattı. Kanaltürk'ü şaşırtacak bir isim aldı. AK Parti'ye yakın olan bu medya grubu hangisi derseniz...

Bilen duyan gören varmı 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Protesto
    Protesto's avatar
    Erkek

Yılın bomba satışı Kanaltürk'de yaşandı. Para sıkıntısı çeken Tuncay Özkan, yılın çalımını attı ve kanalını AK Partiye yakınlığı ile bilinen Bugün gazetesine sattı.

ATV ve Sabah’ı almaktan ümidini kesen Koza İpek Grubu sonunda Kanalturk’ü aldı. Bugün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Sadıkoğlu da satışı doğruladı.

Bugün, Kanaltürk'ün tüm borçlarını da üstlendi. Bu borçların 5 trilyon civarında olduğu öğrenildi.

Kanaltürk'ün satışı için tarafların bir haftadan uzun bir süredir görüştükleri ve sonunda el sıkıştıkları gelen haberler arasında. Yeni bir bina arayışında olan Bugün gazetesinin sırf bu satış nedeniyle taşınmayı ertelediği öğrenildi. Satış ile birlikte gazete de Kanaltürk'ün Mecidiyeköy'deki binasına taşınacak.

haberin ayrıntıları ...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    Bugün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Sadıkoğlu da satışı doğruladı.

bu metnini doğruluğu hakkında bilgisi olan var mı?

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Artık haber türkte izlemicaz herhalde

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    tuncay özkan bunu yapmıcaktın amk :S sie görünme gözüme :/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek

haber doğruysada yalansada hep söylüyorum.

Tuncay özkan a güvenmeyin. Çünkü tek düşündüğü cebi. adam Cumhuriyet mitinginde mik. alıyor

Kanalım a şu oluyor dur ben kanalımın başına geçiyim vs.vs reklam yapıyor. Zaten geçmişine bakarsanız

ciddi bir mücadelesi olmadığı belli yani bir anda bukadar horozlandı. CHP sağolsun. 

www.atsizcilar.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    Flaş bir şekilde Kanaltürk'ü satın alan Koza İpek Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkan Akın İpek daha önce erdiği bir mülakatta, televiztoın almak için fırsat kolladıklarını söylemişti. İpek televizyon alacak mısınız sorusuna; "Ya büyüyeceğiz, ya küçüleceğiz. Bulunduğumuz yerden memnun değiliz. Ben büyüme taraftarıyım. TV olmadan çok zor. Bir fırsat karşımıza çıkarsa elbette düşünüyoruz." şeklinde cevap vermişti...

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=318788

harbiden gitmiş.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dodobig bunu yazdı:
    -----------------------------

haber doğruysada yalansada hep söylüyorum.

Tuncay özkan a güvenmeyin. Çünkü tek düşündüğü cebi. adam Cumhuriyet mitinginde mik. alıyor

Kanalım a şu oluyor dur ben kanalımın başına geçiyim vs.vs reklam yapıyor. Zaten geçmişine bakarsanız

ciddi bir mücadelesi olmadığı belli yani bir anda bukadar horozlandı. CHP sağolsun. 

-----------------------------

jee aynen katılırım buna ben. bu adam tamamen rant peşinde gerçekten

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek

VAH TUNCAYIM

sen hayatını ak parti ve misyonuna karşı mücadele ederek yaşa sonra git kanalını ak parti yanlısı bugün gaztesine sat.şimdi sana dönek muamelesi yapcaklar.demekki sen yalandan mücadele etmişşsin.yada cebine çalışmışsın.chp den aldığın paranmı bitti tuncayım.vay be dünya nelere kadirmiş
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    beyler adamın stratejisi ne hiçbirimiz bilmiyoruz.böyle salak bir adam mı sizce?değil.adamın borcu var ne yapacak?ne yapmalı?satacak,farklı projeleri var dediğim gibi.nihat genç-sky türk genel yayun yönetmeniydi sanırım adını unuttum ve tuncay özkan farklı bir işe başlıyorlar sanırım emin dğilimö tabi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

bastır tuncay kim tutar seni bir gün millet gercek yüzünü zü öğrenip suratınıza tükürcek

hani lan islamcılar söleydi böleydi sona kalk dükkanı onlara sat bunun adı şerefszilikir  meshur kıvrak tuncay

bunlar ve saz arkadaşları  paraya sülalesini satar bi tv satmış çokmu yoksa tmfs zükücekdi mecburiyetten yolsuzlukları cııkyodu ortaya ondan

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
Toplam Hit: 4304 Toplam Mesaj: 30