Kanaltürk Satıldımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    ticaret denilen şey böyle bişey :/

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    Vallaha artık kim doğru söylüyor kim yalan anlayamıyorum. Tuncay Özkan a çok güveniyordum. Ama artık güvenim kalmadı. Tek güvendiğim nihat genç kaldı artık....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    Tayok bunu yazdı:
    -----------------------------
    Vallaha artık kim doğru söylüyor kim yalan anlayamıyorum. Tuncay Özkan a çok güveniyordum. Ama artık güvenim kalmadı. Tek güvendiğim nihat genç kaldı artık....
    nihat genç kim la?

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek

KapTaN60 bunu yazdı:
    Tayok bunu yazdı:
    nihat genç kim la?

Fettoşun ağlama rekorunu egele etmiş iyi bir insandır :D:D 

www.atsizcilar.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

oo her kafadan ayrı ses çıkıyo bu ne ya adamı ıkı dakkada hain ilan ettiniz.

adam borclarıyla beraber sattı kanalı dogrudur. ustune para kazandı yeni kanal açıcak oyle yazıyo kanalturk.com da . 

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek

haberlerde gördüm koza şirketine mi koza ailesine mi ne satılmş :/

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    hay'dan gelen huy'a gider misali...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Çok koyu akp li bi abi var gittim söyledım sevıneceğini sandım. Adam hiç sevinmedı dur dedi altından neler çıkacak görücez dedı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    tuncaya gvenilmez kesin bi  bit yaniği vardiır bence

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Akpnin o kadar vatanı satmasınaa ses  ÇIKARMAYA BAZI HIYARLAR hemen konuya dahl olmuşlar bakıyorumda Allahın kozalakları...

NEden sattığını önce bi araştırın cahil herifler bilmeden saldırmayın... Kaldıki satıp satması kimseyi bağlamaz vatanın malını satmıyor adam kendi malını satıyor size ne...  Alın okuyun... SATILMA NEDENİ AŞAĞIDA... 

Hepinize direncinizden ötürü teşekkür ederim. Bize kimse sahip çıkmadı. Yalnız, çaresiz bırakıldık. Lisansımızı iptal ettiler. Vergi borçları yüzünden kanalın kapısında icra memurları bekliyordu..Direncinizin kazanması adına bunu yaptım. Çarem kalmamıştı. Zaten bu kararı vermemiş olsaydım Unakıtan'ın memurları yayınımızı kapatacaktı..

Chp paraları KAnaltürke akıtıyor diye laf satalası yapanlar merak ediyorum ne dicekler ? :)))

NEDEN O ADAMI SATTIĞINIDA SÖYLİYEYİM O ADAM ATV VE STARI ALMAYA ÇALIŞMIŞ ALAMAMIŞ... KANAL ALMAK İSTEYEN VE DOLGUN ÜCRET VEREN KİŞİ OLDUĞU İÇİN KANAL SATILMIŞ...

Burdan şu sonuç çıkıyor akp ülkenin anasını s... hazır. Tek kanal vardı hergün kapatma davaları bilmemneler adamları bezdirmek için ellerinden ne geliosa yaptılar.  Ama herşeye rağmen sattığı adamın kim olduğunu bilerek sattıysa YAZIK... akp yandaşcısı birine satmaması gerekiyordu... 

Toplam Hit: 4322 Toplam Mesaj: 30