KANINIZ DONACAK

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

TÜRK ŞÖFÖRLERİN hunharca katledildiği,amerikan askerlerinin ve ırak ulusal muhfızlarının zerkavilerce kafalarının nsıl bedenlerinden hunharca KESİLEREK ayırıldığı...............................http://www.ogrish.com/beheading_videos.html

bu adamlar burda insanların kafalarını keserken ALLAHU EKBER diye nara atıyolar.HALBUKİ PEYGAMBER EFENDİMİZ ZAMANINDA ESİRLERİN KILINA bile dokunulmamış ancak adelti bir mahkeme tarafından tespit edilen suçlara göre cezalandırılmıştır.

ve burda diyabakırlı bir TÜRK ŞÖFÖRÜ EKMEK PARASI KAZANMAK İÇİN gittiği ırakta sapık bir ıraklı terörist grup tarafından KAFASI KESİLMEDEN ÖNCE kendisi kelim-i şehdet getiriyor ama SONRASI ÇOK İLGİNÇ bu adamlar TÜRK ŞÖFÖRÜN KAFASINI KESERKEN ALLAHU EKBER DİYOR???????????????????*

AYET-İ KERİME

KİM BİR MÜSLÜMANI KASITLI OLARAK KATLEDERSE,O KİŞİNİN AHİRETTEKİ YERİ CEHENNEMDİR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    caizdir. yapılabilir.

Adsense Gelirli Siteler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek
    nasıl caiz oluyor acaba!  ayeti kerimeyi okumadın galiba? 

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek

NASIL CAİZ OLUYOR BİLİYOR MUSUN;

IRAKTA ABD YE KARŞI SAVAŞAN IRAK HALKI DEĞİL,EL KAİDE DİR.!

ÇEÇENİSTANDA RUSLARLA SAVAŞAN ÇEÇEN HALKI DEĞİL EL KAİDE DİR.!

FİLİSTİNDE YAHUDİLERLE SAVAŞAN FİLİSTİNLİLER DEĞİL EL KAİDE DİR.!

BU ÖRNEKLERİ SANA ÇOĞALTABİLİRİM. ANLAMAN AÇISINDAN VERDİM.

ŞİMDİ MÜSLÜMANSIN VE TÜRKSÜN AYNI ZAMANDA. 3-5 KURUŞ PARA KARŞILIĞINDA KENDİNİ ABD YE SATIYOR ONA HİZMET EDİYORSUN. VE ABD SENİN TAŞIDIGIN SİLAHLA SENİN CANINI KANINI ÖLDÜRÜYOR.! SENİN TAŞIDIGIN MERMİ İLE MÜSLÜMANLARI VURUYOR,SENİN TAŞIDIGIN GIDA İLE BESLENEN ASKERLER MÜSLÜMAN HALK I KATLEDİYOR. BENCE AZ BİLE YAPIYORLAR,YAPMALILARDA ,YAPACAKLAR DA!! ABD NİN TEK HEDEFİ EL KAİDE Yİ TERÖRİST OLARAK TÜM DÜNYAYA TANITIP MÜSLÜMANLARIN ÜZERİNE TÜM DÜNYAYI KIŞKIRTMAKTIR.! ÇOK DEĞİL BEŞ ON SENE SONRA KÜRT HALKI BAŞ KALDIRACAK.ÇÜNKÜ ÇOĞALIYORLAR.! VE SEN YİNE HİÇBİRŞEY YAPAMAYACAKSIN.! VE SEN YAPMAYACAKSAN DA BIRAK ONLAR YAPSIN!!!!

Adsense Gelirli Siteler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebuzere
    ebuzere's avatar
    Erkek

Salak Salak Konusma beeeeeeee
    Hıcbir masum oldurulemez kas yapayım derken goz cıkarıyolar orda ki masum ların ne sucu var
    amerikan askerine falan yardım isi sakat adam karısını ac karnını doyurmaya calısıyo biz canakkalede bizi kullun yok etmek isteyen lere boylemi davrandık arkadas haklı zalimin cezasını allah verir o muslamanı sivilin sucu ne el kaideyi savunma bana sizin gibiler yuzun den islam terorle anılır oldu.....

Yanlıs Sorunun Dogru Cevabı Olmaz !....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    ebuzere bunu yazdı:

Salak Salak Konusma beeeeeeee
    Hıcbir masum oldurulemez kas yapayım derken goz cıkarıyolar orda ki masum ların ne sucu var
    amerikan askerine falan yardım isi sakat adam karısını ac karnını doyurmaya calısıyo biz canakkalede bizi kullun yok etmek isteyen lere boylemi davrandık arkadas haklı zalimin cezasını allah verir o muslamanı sivilin sucu ne el kaideyi savunma bana sizin gibiler yuzun den islam terorle anılır oldu.....

akıllı ol, seviyeli ol, saygılı ol en önemlisi adam ol !!

Adsense Gelirli Siteler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    H4CK3R bunu yazdı:

caizdir. yapılabilir.

Ne zaman caiz Savaşanın bi devlet olması gerekir bi örgüt deil!!! Hem bu olay insanlar üzerinde o kadr büyük bi antipati olusturur ki müslüman olan birini bile nefret ettirir dininden hiç bi alakası olmadığı halde...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek

Cengiz han ın öyle iğrenç bir öldürme yöntemleri vardı ki..

bir türk bölgesine sefere çıktıgında halk korkar ve cengiz han a lütfen bizi mızraktan geçirme topraklarımızı verelim der( bu halk ın dini bir. müslüman) cengiz han size söz veriyorum sizi mızraktan geçirmeyecegim demiş. bir cuma günü camideyken cengiz han camiye atla girer. namaz kılmakta olan insanlar der, hani bizi öldürmeyecektin söz vermiştin diye

cengiz han der ki sizi camide öldürmeyecegime söz vermedim,sadece mızraktan geçirmeyeceğim diye söz verdim.

Camide öldüreceğim çünkü ; SORUN BAKALIM TANRINIZA SİZİN KİTABINIZDA SAVAŞMADAN TESLİM OLMAK VARMIDIR? der ve hepsini öldürür.

kıssadan hisse. anlayana ...

Adsense Gelirli Siteler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Beatrix
    Beatrix's avatar
    Erkek
    Bunu okurken kimsenin kanı donmaz bu videolar 3 yıldır piyasa

bla bla bla
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    H4CK3R bunu yazdı:

Cengiz han ın öyle iğrenç bir öldürme yöntemleri vardı ki..

bir türk bölgesine sefere çıktıgında halk korkar ve cengiz han a lütfen bizi mızraktan geçirme topraklarımızı verelim der( bu halk ın dini bir. müslüman) cengiz han size söz veriyorum sizi mızraktan geçirmeyecegim demiş. bir cuma günü camideyken cengiz han camiye atla girer. namaz kılmakta olan insanlar der, hani bizi öldürmeyecektin söz vermiştin diye

cengiz han der ki sizi camide öldürmeyecegime söz vermedim,sadece mızraktan geçirmeyeceğim diye söz verdim.

Camide öldüreceğim çünkü ; SORUN BAKALIM TANRINIZA SİZİN KİTABINIZDA SAVAŞMADAN TESLİM OLMAK VARMIDIR? der ve hepsini öldürür.

kıssadan hisse. anlayana ...

Bu kıssadan hisseyi anlamayan olamaz ama seninde dedigin gibi Irakta savasan halk deil el kaide Onların orda ne işi var onlar kim ki?

Yapılan yanlışı savunmak cahilliktir...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    ırak halkı mı kaldı abd liler neler yaptı görmediniz mi kardeşi kardeşle cinsel ilişkiye girdirttiler her türlü pisliği yaptılar ırakta geri kalan nüfus kürtler şu anda onlarda abd ye yalakalık yapıyor el kaide yi hiç boş yere kötülemeyin. başka çıkışınız yok. olamaz. bunu ileriki yıllarda göreceğiz.

Adsense Gelirli Siteler
Toplam Hit: 4142 Toplam Mesaj: 13