KANINIZ DONACAK

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MssHunter
    MssHunter's avatar
    Dişi
    Ben kesinlikle insanların öldürülmesi taraftarı değilim ama olaylar birde Iraktakı insanların bakış açısı ile bakarsak belkide tamamen yapılmamalı diyemeyiz. İnsanların onuruyla(Artık biliyorsunuz erkek kadın farketmiyor) iğrenç bir şekilde oynanıyor, gözlerinin önünde 7-8 yaşlarındaki kendi kızlarına tecavüz ediliyor ve öldürülüyor. En sevdiklerininz sırf Iraklı oldukları için öldürülüyor. Devlet yok, hakkınızı arayacağınız, derman anlatacağınız tek merci yok. Sosyal hayatınız mahvolmuş, rahat rahat bir tabak yemek yemiyorsunuz, İğrenç Amerikan askerlerinin her türlü tacizini her yerde görüyorsunuz. Bir de dönüp bakıyorsunuz ki can düşmanlarınıza kamyon kamyon mal taşınıyor. Uyarıyorsunuz malzeme taşımayın yoksa şöförlerinizi öldürürüz diyorsunuz takan yok, çünkü derdiniz şöförler değil taşıtanlar ve o malzemeleri kullanacak olan Şerefsizler. Siz ne yapardınız, İnanın ben bu konuda her zaman şunu derim. 'Eğer bu olaylar benim başıma gelseydi, onlar gibi davranmazdım' diyemiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

H4CK3R bunu yazdı:

ırak halkı mı kaldı abd liler neler yaptı görmediniz mi kardeşi kardeşle cinsel ilişkiye girdirttiler her türlü pisliği yaptılar ırakta geri kalan nüfus kürtler şu anda onlarda abd ye yalakalık yapıyor el kaide yi hiç boş yere kötülemeyin. başka çıkışınız yok. olamaz. bunu ileriki yıllarda göreceğiz.

Terörist hareketler hiç bi zaman desteklenemez nedeni ne olursa olsun.

Toplam Hit: 4150 Toplam Mesaj: 13