folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kapılarımızın Önüne Bir Kap Su Koyalm

Kapılarımızın Önüne Bir Kap Su Koyalm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

5 litrelik pet şişelerin dibini bıçakla kesip içini su doldurarak kapımızın önüne koyalım.Şu sıcak yaz günlerinde biz çok susuyoruz birde sokak hayvanlarını düşünün.

http://www.youtube.com/watch?v=zQy7XyeNXfA

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Hacı adamın işi gücü yok mu bununla uğraşacak sadece su vermek için, hayvan içeyim derken plastiğin keskin köşelerinden yaralanırsa ne olacak :)

Bir kap bulunur elbet, sokağa konur. Olay çözülür.

Öneri güzel, teşekkürler.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Hayvan korkar la o aletten.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Geçtiğimiz aylarda mahallede 10-15 tane it 8 yaşındaki çocuk çöp atarken gözlerimin önünde saldırdılar kurtarmak için balkondan atlıycaktım az kalsın.Ben koymayacam kimse kusura bakmasın.

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

kediler zararsız hayvanlarda , benimde beslediğim hatta çok sevdiğim bir köpeğim olmasına rağmen sokak köpeklerinin toplatılıp barınakta kısırlaştırılıp orada ölene kadar beslenmesi taraftarıyım yetişkin insanlara fazla dadanmasalarda çocukların heyecanlanıp koşması üzerine kovalayıp herkes oyun yapıyorlar ondan koşuyorlar deselerde saldırıyorlar, bu yorum bilmiyorum hayvanseverlerin gıcığına mı gidiyor ama kendi ırkımın çocuklarına zarar verebilecek canlıların olabildiğince kontrol altında tutulması taraftarıyım , hayvanları kafese mi kapatacaksınız yazık değil mi diyen çakma hayvanseverlere rağmen

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

toma için olduğunu düşündüm bi an konuya girerken :)

Merhabaaaaa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theagartaman
    theagartaman's avatar
    Erkek
    hocam güneşte ısınınca içinde bakteri çoğalıyo ve tiberkülozundan tut kuduza kadar bir sürü salgın çıkıyo yapacaksanız soğuk su koyun içinede bir iki buz atın güneşte de çok tutmayın suyu sıksık değiştirin.

bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Bende 10 gündür kedi yavrusu bakıyorum :D Annesi bizim bodruma bırakmış ciyak ciyak bağrıyordu 2 gün orda baktım sonra çıkarttım dışarı güneşlensın dıye bi baktım annesi geldi kaptı götürdü herhalde bodruma giremedi bi daha, sonra baktıkki arka bahçeye bırakmış bende artık bakmaya devam ettım 10 gün oldu belki geçiyor toparladı kendını yazık oyun oynamaya basladı yeni yeni :D masmavi gözleri var o kadar güzel kedi ki anlatamam :D herneyse yıllardır zaten bizim balkonlarda bahçede heryerde su koyarız biz gelen geçen köpekler kediler içsin diye :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

aklıma bu geldi :D

+koyacak olan koyuyor zaten (:

:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

2013 konusu up olsun halen öküzler  var suyun içine pislik atan

Ek olarak 1 lt lik sütler bitince yan tarafını kesip (tabak olarak kullanma)makarnA deri vb yemekler koyabilirsiniz 

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
Toplam Hit: 1270 Toplam Mesaj: 10