folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Kapitalizmi Yikabilecek Gücte Cimrilige Sahip Tek Olusum Donanimhaber Ölücüleri (Eksi Konusu)

Kapitalizmi Yikabilecek Gücte Cimrilige Sahip Tek Olusum Donanimhaber Ölücüleri (Eksi Konusu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

https://seyler.eksisozluk.com/kapitalizmi-yikabilecek-gucte-cimrilige-sahip-tek-olusum-donanimhaber-oluculeri

arkadaşlar çok çok çok güldüm o yüzden paylaşayım dedim

Mod not. konu kategorilerine dikkat edelim.

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

fırsat kovalayıp ihtiyacın olanı almak ayrı, ölücülük ayrı şey. O yüzden Allah gözlerini doyursun diyorum.

not : Sıcak fırsatları ben de takip ediyorum. Lakin uygun bir ürünü görünce. 15 taneyi 20 liradan alıp ürün geldikten sonra tanesini 50 liradan ilan verip satmaya çalışmıyorum. Adamlar her şeyi ticarete döküyor.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Kapitalist sektörün stok fazlası ve reklam payları sebebiyle kampanyalı sunulan ürünlerini eriterek esasında sisteme katkı sağlıyorlar, farkında değiller. :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Bunlardan Birtane de bizim iş yerinde var adam bekar olduğu halde evlenip te çocuğu olunca kullanır diye düşünüp farklı ebatları da 100 çocuk bezi almış ,  elinde patlayan bedava hamburger leri habersiz şekilde arkadaşlara gönderen ,  spor yapmayan ultra göbekli biri olmasına rağmen sınav aletinden 3 tane alıp satan biri 

Tuhaf bi durum

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Kapitalist sektörün stok fazlası ve reklam payları sebebiyle kampanyalı sunulan ürünlerini eriterek esasında sisteme katkı sağlıyorlar, farkında değiller. :)

Bende bunu yazacaktım tam... 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

ahahaha

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yapabilen yapsın abi fırsatını bulursa  ama bokunu çıkarmadan ihtiyacın kadar yapıcaksın  

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

sırf acıkmamak için sıçmıyorlarmış

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

http://www.incisozluk.com.tr/w/fotoğraf-çekilenler-top10-listem/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

bende sıcak fırsatları takip ederim uygun ürünler denk geliyor. adamlar öyle bi kombo yapıyor ki nerdeyse ürünü bedavaya getirip üstüne para alacaklar

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

bir ara bende bunlardan biriydim kendimden çok utanıyorum arkadaşlar. :(

Toplam Hit: 5149 Toplam Mesaj: 34
dh eksi donanimhaber