folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Kapitalizmi Yikabilecek Gücte Cimrilige Sahip Tek Olusum Donanimhaber Ölücüleri (Eksi Konusu)

Kapitalizmi Yikabilecek Gücte Cimrilige Sahip Tek Olusum Donanimhaber Ölücüleri (Eksi Konusu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı

ahahaha

koptum ya yuh amk ahahahahha 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

vodafone reklamında oğlumuz vodafonelu yerine oğlumuz dh ölücüsü dese daha etkileyici olurmuş sdfds

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Bu kadar olduğunu bilmiyordum shsjsh abi bu ne ya shjsjs

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

:))) abartmışlar tabi ama yasa dışı olmadığı sürece hiç sorun değil yapsınlar

Bir ara izlediğim bir program tek bizde değil bu tipler

https://www.youtube.com/watch?v=U70UFNSgj9w

https://www.youtube.com/watch?v=7h2QH9yfIQY

bu kişiler kupon toplayarak 1000 tl lşk mağza alışverişlerine  mesela 12 tl ödeyip çıkıyorlar.

her izlediğimde "vay anasını sayın seyirciler "  dedim :))

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

İlk defa Pcdepo dan alışveriş yaptım 2 laptop almıştım siteyi de netten araştırdım çok güvenilir diyorlardı

Bi baktım gece kampanya varmış ben farkında olmadan kampanyalı almışım ürünleri ama o ara arkada DH ölücüleri yağmalıyormuş zaten Pcdepoyu

Bi gecede 6 bine yakın laptop satılmış tabi Pcdepo o gece tası tarağı toplayıp arazi oldu ölücüler orda öldü ben sekerat  .)

Tayga tarafından 25/Eyl/16 21:11 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Telefon araştırırken öğrenmiştim bunların böyle olduğunu .

Tam hatırlamıyorum . 

N11 indirim kuponu . Salla biriktir indirimi . Axess e %10 özel indirim . Özlem güne %3 indirim . Yeni üyeye %2 indirin . 

Valla öyle bi formül uyguluyor ki herifler Saydıklarımın yarısının ne olduğunu bile bilmiyorum . Ama helal olsun . Sistemden ne koğarsalar kar kar dır helal valla . 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

bu kişiler kupon toplayarak 1000 tl lşk mağza alışverişlerine  mesela 12 tl ödeyip çıkıyorlar.

oha. yuh.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Vay anasını.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

yuh

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Alışveriş Hastalığı (Kompulsif Satın Alma) Nedir?

Psikiyatri Literatüründe 1900'lü yılların başında "Oniomania" olarak tanımlanmış olan bu bozukluk son yıllarda "kompulsif alışveriş" şeklinde ele alınmaktadır. Kontrolsüz, impulsif ve aşırı miktarda alışveriş krizlerinin görüldüğü bir bozukluktur. Dürtü kontrol bozuklukları kapsamında ele alınmaktadır. Dürtü kontrolü bozukluğunun başlıca özelliği, kişiye ya da başkalarına zarar verecek bir eylemde bulunmaya yönelik bir dürtü, güdü ya da dayanılmaz isteye karşı koymada başarısızlıktır.

Birey alışverişte bulunmadan önce gerginlik ya da uyarılma duygusunda giderek artma hisseder ve sonra alışveriş sırasında haz alma, doyum bulma ve rahatlama yaşar. Alışverişin ardından çok para harcadığı için pişmanlık, kendini kınama ya da suçluluk hissedebilir. Diğer dürtü kontrolü bozuklukları Aralıklı Patlayıcı Bozukluk (ciddi saldırganlık atakları), Kleptomani(çalmaya yönelik dayanılmaz dürtü), Piromani (haz alma amacıyla yangın çıkarma), Patolojik kumar oynama, Trikotillomani (haz alma amacıyla kişinin kendi saçını yineleyen biçimde yolması) dır. Amerikan toplumunda %1-6 oranın da görülür, %80-90'nını bayanlar oluşturur. Özellikle adet öncesi(premenstrüel) dönemde daha fazla görülür. Başlangıç yaşı 18 yaş civarıdır ancak bunun problem olarak fark edilmesi genellikle 10 yılı alır. Nedeni tam olarak bilinmiyor. Ancak psiko analitik görüşe göre bu kişilerin genellikle benlik değerleri düşüktür; giyim ve mücevher en çok satın alınan şeyler olup, bunlar dış dünya tarafından en çok dikkat çeken objelerdir. Kişi satın alma davranışı ile "geleceğin var olduğunu kendine inandırarak temel ölüm  kaygısını azaltır. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5209 Toplam Mesaj: 34
dh eksi donanimhaber