folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Karga Arıyorum (Beslemek İçin)

Karga Arıyorum (Beslemek İçin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    yerim onun gagasını ben :)) çok tatlı.. ama resim işte gerçek lazm bana :L

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek
    beyler alakarga besleyin o daha güzelll....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer1984
    omer1984's avatar
    Erkek

eskilerin bi sözü var. besle kargayı versin dalgayı... dikkat et.

lisan-ı münasip....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek
    Aslında basit ya KocaMustafa Paşa meydanına otobüsle gel son durakta bol miktarda kuş ve karga var..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

Kardeş karga leş hayvandır beslenmez ben sana bi ornek veriyim kartal bile evcilleşebilio ama kargayı evcilleştiremessin cok zor evcil yapmak ben olsam alırım bi kanarya cikcik dinle sesini bak keyifine  ne güzel bak atalarımızın bi sözü vardır besle kargayı siksin gozunu die dikkate almak lazim bişe biliolar demekki yazmışlar,manevi anlamı olsada sen gercek anlamını değerlendir kargayı tavsiye etmem

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

karga mı?

satan yer bulursun ama nerde bilmem;bunların yavrularından ziyade ailesi çok pezevenk çok kin tutarlar olm sittir et muhabbet kuşu alalım biz sana :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    cursed senin verdiğin resimdeki karga değil raven yani kuzgun zaten evcil olarak beslenen kuzgundur. Karga ve ve kuzgun çok karıştırılır. Git al kuzgun büyü falan yapıyorsan otantik ortam olur :d

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek

al bunu besle :F

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

Chaoser bunu yazdı:
    -----------------------------
    cursed senin verdiğin resimdeki karga değil raven yani kuzgun zaten evcil olarak beslenen kuzgundur. Karga ve ve kuzgun çok karıştırılır. Git al kuzgun büyü falan yapıyorsan otantik ortam olur :d

eheh kuzgun da olur hacı farketmez.. zaten otantik bi ortamım var bi kuzgun veya karga eksik hehe..

bu arada şu besle kargayı oysun siksin vs vs. esprisini daha yapmayın be abi :D 

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek
    cursedcrow bunu yazdı:

Chaoser bunu yazdı:

eheh kuzgun da olur hacı farketmez.. zaten otantik bi ortamım var bi kuzgun veya karga eksik hehe..

bu arada şu besle kargayı oysun siksin vs vs. esprisini daha yapmayın be abi :D 

ee ole karga halk arasında sevilmeyen bi hayvan siktr et kargayı al bitene kanarya cikcik ne güzel bak rahatına:d

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
Toplam Hit: 11875 Toplam Mesaj: 61