folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Karnini Desti Cigerini Cikarip Yedi

Karnini Desti Cigerini Cikarip Yedi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Zalimcocuq bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

kılavuzu din olanın eli kandan çıkmazmış

Ulan akıl var mantık var diycem ama sende olmadığını gördüğümden demiyorum neden her konuda suçlu kişi değilde din oluyo sen ve senin gibi malakların gözünde ? Hadi onu geçtim o adamın herhangi bir dine mensup olup olmadığını nerden biliyosun ki böyle malca konuşuyosun ? Azıcık düşünün amk o beyninizi laf kalabalığı için değil düşünmek için kullanın Amk şuan suriyede muhalifler yada askerler arasına karışmış yunan eğitimli ajanlar,mossad ajanları,libya ada ıraktı tam hatırlamıyorum o ülkelerden birindede gelen silahlı örgütler  var adamlar yardım adı altında katıldıkları gruplar adına katliamlar yapıyolar kadın çocuk demeden acımadan vahşice öldürüyolar sonrada internet aracılığıyla yayıp suriyeyi yada Dine bağlı olduğuna inanılan insanları vahşi gösteriyolar. Kaç video var canlı canlı insanlar öldürülürken çekilmiş ve nete yüklenmiş sen olsan savaşın  ortasındasın can derdindesin videoyla uğraşırmısın amk ? neyse genelleme yapmaya çalışacaktım ama bu yorumunu etiketlediğim adam yüzünden elime yüzüme bulaştırdım. 

Son olarakta @GusFring biraz hakaret etmiş gibi olabilirim bunun için özür diliyorum ama sende az düşünerek yaz inanmayan kadar inanan da var bu sitede...

İşte bu mantığa hayranım. Amerika'da patlama olur kendi kendine yaptı derler, adam tekbir çekip zombilik yapar yunan bunlar derler HAHAHHAHAHA. Toplum içinde osursa İsrail acanı yaptı kaçtı benim bir suçum yok diyecek ya.

krypt tarafından 14/May/13 08:52 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Bir arkadaşımın video ile ilgili yorumunu atayım;

şafi mezhebine göre kafirler hayvan gibi hatta daha aşağıdalar. bu sebeple savaş esnasında etleri yenilebiliyo. ee islam ülkelerinde biri ya da birşey suçlanacaksa yapılacak ilk iş onu kafir ilan etmek tabi ki..

aslına bakarsan islamın bütün mezheplerine göre kafirler hayvanlardan daha aşağıda ama etini yemek yoruma kalmış artık 

Ben islamda yamyamlık vakası göremedim, kaynak verebilir misin?

Şunu da unutmayalım ki; Şafii'lere göre Daru'l İslam olan beldeler, kafir mustevlilerin istilaları ve zulumleri neticesinde, sureten Daru'l harb'e dönüşürler. İmam Şafii, aşırı aşlık, zarurat, başka bir yiyecek olmadığından telef olma durumunda kafir bir kişinin etini yemeyi meşru görür. 

http://www.islam-tr.net/cihad-darul-harb-darul-islam/34124-safii-mezhebinin-darul-harb-hukmu.html

Aç kalan bir insan, kanı masum bir insandan başka yiyecekbir şey bulamazsa, o mu’min olsun, kâfir olsun, onu öldürmesi, ya da bir organını telef etmesi helâl olmaz. Çünkü o da onun gibi bir insandır. Binanaleyh, kendini yaşatmak için onu imha edemez. Bunda ihtilaf yoktur

Bulduğu kişi, harbî ve murted gibi kanı helâl birisi ise, bazılarına (kadı) göre öldürüp yiyebilir. Çünkü öldürülmesi helâldir. Şafiî fıkıhçılar da bu görüştedir. Çünkü onun saygınlığı yoktur , yabaniler hükmünde görülür, çünkü kafirler , hayvanlar gibi hatta daha aşağıdırlar. Hayvan yendiğine göre, daha aşağısında olan kafirler yenilebilir. 
    Eğer masum birini ölmüş olarak bulursa, Hanbelî mezhebi fıkıhçılara göre yenmesi helâl ol*maz, İmam Şafiî ve bazı Hanefîlere göre helal olur. Evla olan da budur. Çünkü dirinin saygınlığı daha büyüktür(İbn Kudâme, el-MugnîVlll/601-602)

http://www.islam-tr.net/soru-cevap-bolumu/33309-organ-nakli-caiz-midir.html

krypt tarafından 14/May/13 08:55 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

bunlar muhalif değil, muhalifleri araştırın biraz anlarsınız. zaten müslüman olmadıkları ortada.

İnsan Hakları İzleme Örgütü’nden (HRW) yapılan açıklamada videodaki kişinin Faruk Tugayı isimli örgütün kurucusu Ebu Sakkar olduğunu bildirdi. Örgütün açıklamasında Ebu Sakkar’ın gazeteciler tarafından iyi tanınan Humuslu bir muhalif olduğu ifade edildi. Ayrıca PYD lideri Salih Müslim'in "ılımlı" muhalefete örnek gösterdiği El Faruk Tugayı da aynı katil çetesi.

kaynak: http://haber.sol.org.tr/dunyadan/suriyedeki-cihatcilar-vahsetin-sinirlarini-asti-erdoganin-dostu-osocular-bir-askerin

sol.org.tr'den başka sağlam kaynak var mı? o sitenin yalanlanan çok haberi oldu. zaten müslümanların aleyhine ne duyarlarsa yazıyolar, bu yüzden güvenemem bu siteye.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/23272857.asp?top=1

http://haber.mynet.com/suriye-askerinin-kalbini-yedi-695757-foto-analiz-2

http://www.aksam.com.tr/dunya/insanligin-bittigi-yer/haber-205559

hürriyet ve akşam'ın da İslam düşmanı olduğunu biliyoruz. mynet zaten ajanstan haber alan biyer. her verdiğin kaynağa bi şekilde itiraz etmek benim hoşuma gitmedi, açıklayamadım durumu. bu vahşeti yapan adamın safı belli olur yakın zamanda o zaman p.m. ışığını yakarım hacı.

ahahaha ne lan bu hahahahahaahahahahahahaahaha

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    Zalimcocuq bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

Ulan akıl var mantık var diycem ama sende olmadığını gördüğümden demiyorum neden her konuda suçlu kişi değilde din oluyo sen ve senin gibi malakların gözünde ? Hadi onu geçtim o adamın herhangi bir dine mensup olup olmadığını nerden biliyosun ki böyle malca konuşuyosun ? Azıcık düşünün amk o beyninizi laf kalabalığı için değil düşünmek için kullanın Amk şuan suriyede muhalifler yada askerler arasına karışmış yunan eğitimli ajanlar,mossad ajanları,libya ada ıraktı tam hatırlamıyorum o ülkelerden birindede gelen silahlı örgütler  var adamlar yardım adı altında katıldıkları gruplar adına katliamlar yapıyolar kadın çocuk demeden acımadan vahşice öldürüyolar sonrada internet aracılığıyla yayıp suriyeyi yada Dine bağlı olduğuna inanılan insanları vahşi gösteriyolar. Kaç video var canlı canlı insanlar öldürülürken çekilmiş ve nete yüklenmiş sen olsan savaşın  ortasındasın can derdindesin videoyla uğraşırmısın amk ? neyse genelleme yapmaya çalışacaktım ama bu yorumunu etiketlediğim adam yüzünden elime yüzüme bulaştırdım. 

Son olarakta @GusFring biraz hakaret etmiş gibi olabilirim bunun için özür diliyorum ama sende az düşünerek yaz inanmayan kadar inanan da var bu sitede...

İşte bu mantığa hayranım. Amerika'da patlama olur kendi kendine yaptı derler, adam tekbir çekip zombilik yapar yunan bunlar derler HAHAHHAHAHA. Toplum içinde osursa İsrail acanı yaptı kaçtı benim bir suçum yok diyecek ya.

Bende bu cahil mantığa şaşkınım toplum yada amerikadan bahsetmiyoruz bu bir Suriyede olanalrla ilgili konuştum bu iki ve orada israil ve yunan ajanlarının olduğunu hatta eğitim dahi verdiğini internette birçok sitede okuyabilirsin direk kaynak vermiyorum aç googleyi sor bakalım. LAf kalabalığı edip saçmalıyacağına aç okuda öğren. 

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

birader hergün size karşı "boynunu eğdi götünü sikti" haberleri yapılıyor siz hala sizinle alakası olmayan sadece kafanızı meşgul edecek konularla ilgileniyorsunuz. Hatay meselesinde, kürt sorununda, bok sorununda her ne haltsa siyasette vesaire haklıyı buldun, ee? Neye yarayacak ? Haklıyı buldun çok süpersin bu oyun burada bitiyor mu diyecekler haklı buldum diyerek domalacaksın tek fark o, bilime sanata yönelin kendi doğrularınızı arayın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

birader hergün size karşı "boynunu eğdi götünü sikti" haberleri yapılıyor siz hala sizinle alakası olmayan sadece kafanızı meşgul edecek konularla ilgileniyorsunuz. Hatay meselesinde, kürt sorununda, bok sorununda her ne haltsa siyasette vesaire haklıyı buldun, ee? Neye yarayacak ? Haklıyı buldun çok süpersin bu oyun burada bitiyor mu diyecekler haklı buldum diyerek domalacaksın tek fark o, bilime sanata yönelin kendi doğrularınızı arayın.

Aga elleri öpülecek adamsın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Zalimcocuq bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    Zalimcocuq bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

Bende bu cahil mantığa şaşkınım toplum yada amerikadan bahsetmiyoruz bu bir Suriyede olanalrla ilgili konuştum bu iki ve orada israil ve yunan ajanlarının olduğunu hatta eğitim dahi verdiğini internette birçok sitede okuyabilirsin direk kaynak vermiyorum aç googleyi sor bakalım. LAf kalabalığı edip saçmalıyacağına aç okuda öğren. 

Ya düz mantık müridim benim, Kuran getir el bas "Boston'daki olaylar Amerika'nın oyunu." demedim diye, ben de cümlenin yarısını sileyim. Bu vidyodaki adam acan, ama bir çok sitede "orada İsrail ve Yunan ajanları olduğu ve hatta eğitim dahi verdiği" bilgisini görünce kesin doğru değil mi? Tam bir cücüksün mürit.

Aç, oku demez mi bir de... Bunlar İslam'ın ilk emrini çok yanlış anlamışlar amk; text-to-speech programı gibiler. Yancı basın ne verirse bunlar sokakta vaaza dönüştürüyor. 

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    Zalimcocuq bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı
    Zalimcocuq bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

Ya düz mantık müridim benim, Kuran getir el bas "Boston'daki olaylar Amerika'nın oyunu." demedim diye, ben de cümlenin yarısını sileyim. Bu vidyodaki adam acan, ama bir çok sitede "orada İsrail ve Yunan ajanları olduğu ve hatta eğitim dahi verdiği" bilgisini görünce kesin doğru değil mi? Tam bir cücüksün mürit.

Aç, oku demez mi bir de... Bunlar İslam'ın ilk emrini çok yanlış anlamışlar amk; text-to-speech programı gibiler. Yancı basın ne verirse bunlar sokakta vaaza dönüştürüyor. 

Kardeşim araştırma yapmasını bilmiyosan zaten ne desek boşm sana oku deyince hürriyet star sabah oku tamam şampiyon sen bilginsin demiyoruz ki amk araştırma yap çok zor değil araştırma yap kısıtlı kalma dünya basınını araştır herbulduğun kaynağı incele önüne gelenn kaynağı oku da hurraaa adam yazmış kesin doğru demiyoruz ki amk. hayır laf sokmaya çalışmaktaysan tamam şampiyon sizin köy daha büyük ama biraz araştır sonra konuş lütfen  Ben sana bi vaaz verme çabasındada değlim sadece boş boş konuşmana tepki verdim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

geç kalmışım krypt halletmiş 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

geç kalmışım krypt halletmiş 

o haberi gördükten sonra imes e kapısının karşısında dilenen suriyelileri bayıltana kadar dövdüm, siktir olup gitmeleri için dayak yemeleri gerekiyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 7681 Toplam Mesaj: 77