folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Karşı Cins Olsan Yapacağın İlk Şey...

Karşı Cins Olsan Yapacağın İlk Şey...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciminli
    Ciminli's avatar
    Erkek

Bu Konuyla Ilgili -bir Fikra Anlatayim Sanirim Herkes Burdan kendi sorusunun Cevabinda almis olur...

" Potansiyel " ile " Fiili " arasindaki fark

Adamin Kücük Cocugu sorar : Babacigim, "POTANSIYEL" ile " FiiLi " arasindaki fark nedir?

Babasi; ANLATAYIM sevgili oglum der. Sonra karisina döner ve sorar : 1 milyon dolar verseler Robert Redfort la Yatar misin?   

Karisi : Tabiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, sorulur mu!!! Hayatta kacirmam! Bunun üzerine adam kizina dönerek sorar: 1 milyon dolar verseler Brad Pitt le Yatip yatmayacagini sorar?

Kizi : Vayyyyyyy beee! Tabikiiiiiiiiiiiiiiii der!!! Hep Hayalini Kurdugum SeyHic sorulurmu!! diye tekrarlar.

Daha sonra adam büyük ogluna dönerek sorar : 1 milyon dolar icin Tom Cruise la Yatar misin?     

Büyük Oglan : Evet der. Neden Yatmayayim? Düsünsene 1 milyon dolarla neler yapilmaz ki! Bir saniye bile beklemem diye ekler cevabina.

Baba Tekrar kücük ogluna döner ve : Anladin mi oglum??? 

"POTANSIYEL" olarak 3 milyon dolarin üzerinde oturuyoruz, ama

"FIILI" olarak 2 Orospu ve bir Ibneyle yasiyoruz.

Simdi burdan sanirim sizler de Fiili ile potansiyel olarak kendinize sormussunuzdur. Ben hem fiili olarak hemde potansiyel olarak Erkegim ve bundan oldukcada mutluyum. Ayrica basidan birde bir gercek hikaye anlatayim yil 2007 yurt disinda bir ülkde dil kursuna gidiyorum. Serefsiz Cristoph ögretmenim. kursun sonuna dogru o basamaktaki ögrencilerle bir oyun oynuyormus. sinifta 12 kisiyiz genelde hep türk erkeklerini bas aktör olarak seciyormus. tabii ben ne youndan nede ne yapmak istediginden haberdardim. Vel hasil oyun su siniftan biri seciliyor bu erkek tabiki bu kisi disari cikiyor. iceridekilere oyun uanlatiyor. Beni cagirdiklarinda iceri girip ortadaki sandelyeye oturacagim onlöarda bana cesitli cümlelerle benim ne oldugumu söyleyecekler bende o cümlelerden ne oldugumu bulmaya aclisacagim. Bu Serefsiz Cris... her türk erkegine hamileyim dedittirmek istiyrmus ( sonradan ögreniyorum ) neyse siniftaki kizlar kisir kisir gülüyor afrikalisi cinlisi amerikalsi say iste.

diyorlar kilo aliyorsun 

elbiselerin olmuyor

düzenli doktora kontrole gidiyorsun

hersey yemek istiyorsun

renkli elbiseler giyiyorsun

sütyenlerin olmuyor vs..

ben ilk zannettim bu serefsiz bana ibneyim dedirtmek istiyor :))) yermi anadolu cocugu ben baska seyler tiyorum tam 20 dk boyunca 4-5 tur döndük enson anladim ya ibne demem lazim ya hamile ulan dedim bende sana göstermezmiyim. ama demedim. en son dediki 

Hic kadin gibi düsünemiyorsun bende dedimki... aynen aktariyorum

> > > siktir git ordan ben ne ibneyim nede kariyim hamile olayim ben % 100 T'ÜRK erkegiyim biz türk erkeleri kari gibi düsünmeyiz düsünemeyizde cünkü bizim soyumuzda ibnelik yok !!! seninkisinde varsa bilemem. o yüzden kari gibi düsünemeyiz.... manyak bozuldu ama kendi arandi :))) sonra toparlamaya calisti ya sadece oyundu vs...

* Südün Bozuksa Senin Üc Gram Uckura Satilmissa Ruhun ! Yanasma * Gök Girsin Kizil Ciksin !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    beyler karşı cinsten olmanıza gerek yok ben sizi böylede kabul edebilriim :D

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerkEt bunu yazdı:
    -----------------------------

Bakıyorumda millet bastırılmış duygularını açığa vurmaya başladı :)

Bu arada iskorpit midir nedir, ona baya bir koz verdiniz.

Adamın sitesindeki yeni konu başlığı şu olacak sanırım;

" Tahribat.com' daki karı ruhlular " :)

Ben demiştim size :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

hepinizin bir çocukluğuna inmemiz lazım :D

lan ne kadarda vermeye meraklısınız a.q

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:

hepinizin bir çocukluğuna inmemiz lazım :D

lan ne kadarda vermeye meraklısınız a.q

x) çocukluğa inerlerse olmaz olm...

La BüzüL merak ediom sen karşı cins olsan ne olur ?
    Bu cins olmayı beceremiyon karşı cinsi nasıl becercen acep x)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

Ciminli bunu yazdı:

Bu Konuyla Ilgili -bir Fikra Anlatayim Sanirim Herkes Burdan kendi sorusunun Cevabinda almis olur...

" Potansiyel " ile " Fiili " arasindaki fark

Adamin Kücük Cocugu sorar : Babacigim, "POTANSIYEL" ile " FiiLi " arasindaki fark nedir?

Babasi; ANLATAYIM sevgili oglum der. Sonra karisina döner ve sorar : 1 milyon dolar verseler Robert Redfort la Yatar misin?   

Karisi : Tabiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, sorulur mu!!! Hayatta kacirmam! Bunun üzerine adam kizina dönerek sorar: 1 milyon dolar verseler Brad Pitt le Yatip yatmayacagini sorar?

Kizi : Vayyyyyyy beee! Tabikiiiiiiiiiiiiiiii der!!! Hep Hayalini Kurdugum SeyHic sorulurmu!! diye tekrarlar.

Daha sonra adam büyük ogluna dönerek sorar : 1 milyon dolar icin Tom Cruise la Yatar misin?     

Büyük Oglan : Evet der. Neden Yatmayayim? Düsünsene 1 milyon dolarla neler yapilmaz ki! Bir saniye bile beklemem diye ekler cevabina.

Baba Tekrar kücük ogluna döner ve : Anladin mi oglum??? 

"POTANSIYEL" olarak 3 milyon dolarin üzerinde oturuyoruz, ama

"FIILI" olarak 2 Orospu ve bir Ibneyle yasiyoruz.

Simdi burdan sanirim sizler de Fiili ile potansiyel olarak kendinize sormussunuzdur. Ben hem fiili olarak hemde potansiyel olarak Erkegim ve bundan oldukcada mutluyum. Ayrica basidan birde bir gercek hikaye anlatayim yil 2007 yurt disinda bir ülkde dil kursuna gidiyorum. Serefsiz Cristoph ögretmenim. kursun sonuna dogru o basamaktaki ögrencilerle bir oyun oynuyormus. sinifta 12 kisiyiz genelde hep türk erkeklerini bas aktör olarak seciyormus. tabii ben ne youndan nede ne yapmak istediginden haberdardim. Vel hasil oyun su siniftan biri seciliyor bu erkek tabiki bu kisi disari cikiyor. iceridekilere oyun uanlatiyor. Beni cagirdiklarinda iceri girip ortadaki sandelyeye oturacagim onlöarda bana cesitli cümlelerle benim ne oldugumu söyleyecekler bende o cümlelerden ne oldugumu bulmaya aclisacagim. Bu Serefsiz Cris... her türk erkegine hamileyim dedittirmek istiyrmus ( sonradan ögreniyorum ) neyse siniftaki kizlar kisir kisir gülüyor afrikalisi cinlisi amerikalsi say iste.

diyorlar kilo aliyorsun 

elbiselerin olmuyor

düzenli doktora kontrole gidiyorsun

hersey yemek istiyorsun

renkli elbiseler giyiyorsun

sütyenlerin olmuyor vs..

ben ilk zannettim bu serefsiz bana ibneyim dedirtmek istiyor :))) yermi anadolu cocugu ben baska seyler tiyorum tam 20 dk boyunca 4-5 tur döndük enson anladim ya ibne demem lazim ya hamile ulan dedim bende sana göstermezmiyim. ama demedim. en son dediki 

Hic kadin gibi düsünemiyorsun bende dedimki... aynen aktariyorum

> > > siktir git ordan ben ne ibneyim nede kariyim hamile olayim ben % 100 T'ÜRK erkegiyim biz türk erkeleri kari gibi düsünmeyiz düsünemeyizde cünkü bizim soyumuzda ibnelik yok !!! seninkisinde varsa bilemem. o yüzden kari gibi düsünemeyiz.... manyak bozuldu ama kendi arandi :))) sonra toparlamaya calisti ya sadece oyundu vs...

ohaaa koptummm :D 

fıkra süpermiş 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

sirpence bunu yazdı:

Kreyzi bunu yazdı:
    erkek parası yerdim hem işten zevk alır hemde para kazanırdım serbest piyasa yani :W

şu an yaptığın farklı bişey mi :W

lan şu zekani daha doğrusu zekasızlığını gösteren espriler yapma sağda solda  

zira çok gereksiz oluor :W 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

lan şu zekani daha doğrusu zekasızlığını gösteren espriler yapma sağda solda

zira çok gereksiz oluor :W

ziramı zira da nedir :| :W 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LNAU
    LNAU's avatar
    Erkek

puhahehe   kız olsam  verırdım  dıyenlere güzel bir alternatifde ben  sunıyım kız olamazsanızda verebilirsiniz ama travesti olarak  amk:WW

kızmayın  yahu  şaka yaptım :W

Yakında Güncelenecektır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Bakıyorumda millet bastırılmış duygularını açığa vurmaya başladı :)

Bu arada iskorpit midir nedir, ona baya bir koz verdiniz.

Adamın sitesindeki yeni konu başlığı şu olacak sanırım;

" Tahribat.com' daki karı ruhlular " :)

Ben demiştim size :)

hacım ben onlara da verirdim iskoya da :D yazık loo.. et girmeyen yere dert girer.. ben derdi tasayı sevmem :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 12300 Toplam Mesaj: 77