folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Karşı Cins Olsan Yapacağın İlk Şey...

Karşı Cins Olsan Yapacağın İlk Şey...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    62 :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    yazın mini etek giyerdim pöfür pöfür esiiyordur haaa çok merak ederim  bide tanga giymek istiyorum

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ya kapatın su konuyu a.qodumun top iskosuna gün doğdu :S

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    la yok yemişim iskosunu kafamıza göre takılıyoruz sıkma canını okşa patlıcanını =)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    -----------------------------
    la yok yemişim iskosunu kafamıza göre takılıyoruz sıkma canını okşa patlıcanını =)
    -----------------------------

Patlıcanımı isko okşasın :W

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Kız olsam biraz açık giyinirdim herhalde.Herkese vermezdim ama sevdiğim kişiye sabah akşam verirdim :) Kız olmanın avantajlarını kullanarak iyi bir işim de olurdu.
Toplam Hit: 12305 Toplam Mesaj: 77