Kayıp İncil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

bırakın hocalar incil gerçek sahte filan.

Kuran okuyalım Türkçesi Arapçası fark etmez. Aramayın fazla.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Nasil ki Atatürk'ün Hz. Muhammed'in mezarini yikmak isteyenlere savas acariz lafi uydurmaysa bu olayda oyle bi uydurma iste.

Tamam boyle bi kisilik var. Var da oturupta sirf Hz. Muhammedin gelecegini yazdigi icin mi ciddiye aliniyo?

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    hatayi bunu yazdı

Senin gibiler müslümanlar için de müslüman olmayan insanlar için de en tehlikeli kalıp insan tipidir. Araştırmadan,soruşturmadan ne müslüman Allaha inanmalı ne de inanmayan yoluna devam etmeli.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Not
    Not's avatar
    Erkek

Bu kadar adam boşuna mı geldik ?! Kayıp mayıp anlamam bul getir. :)

Birinci vazifen,Türk istiklalini,Türk Cumhuriyetini,ilelebet,muhafaza ve müdafa etmektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

... ve ortaya çıkması durumunda dünyayı kaos kaplar.

Mevzu derin | Papikolas Planet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı
    hatayi bunu yazdı

Senin gibiler müslümanlar için de müslüman olmayan insanlar için de en tehlikeli kalıp insan tipidir. Araştırmadan,soruşturmadan ne müslüman Allaha inanmalı ne de inanmayan yoluna devam etmeli.

Senin gibiler ne tipidir? Araştır araştırda senin beyin bir yerde gitmez hoca... neyse konu boka sarmasın.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    COURAGE_x bunu yazdı
    endenius bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

sorun şuki bu yazıyı ben yazdım yani gerçek değildir :D 

Sen yazmis olabilirsin guzel bir calisma olmus fakat su gercek var ki! Kayip incil gercektir  turkiyede bulundu daha sonra askeriyeye gecti rusya aciklanmasina engel olmustu.

Gerekce ise eski ila suanki incilin birbirini tutmamasi aciklanirsa hiristiyanlar arasi durumu ic karisikliga goturup buyuk krizlere neden olacagindan ciddi bicimde dini tamamen etkiliyeceginden el konuldu..

Suan kimde bilinmiyor...

askeriyeyemi el kondu

Askeriye(ye) el konmadi  askeriye koruma amacli teslim aldi sonra rusya devreye girmisti olayi ort bas etmislerdi..

Hatta bu konu uzerine moskovada bi kac dindar hiristiyanla sohbetimiz oldu. Boyle bi varligi kabul ediyorlar ama cogunluk aciklanmamasindan yana..

şehir efsnesine döndü

amerika deseniz anlayacamda rusyaya asker birşey verceni snmıyorum inanmıyorum

kültür bakanlığına falanda bağlı değildir askeriye tarihi eserlerle uğraşsın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek
    endenius bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı
    endenius bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

sorun şuki bu yazıyı ben yazdım yani gerçek değildir :D 

Sen yazmis olabilirsin guzel bir calisma olmus fakat su gercek var ki! Kayip incil gercektir  turkiyede bulundu daha sonra askeriyeye gecti rusya aciklanmasina engel olmustu.

Gerekce ise eski ila suanki incilin birbirini tutmamasi aciklanirsa hiristiyanlar arasi durumu ic karisikliga goturup buyuk krizlere neden olacagindan ciddi bicimde dini tamamen etkiliyeceginden el konuldu..

Suan kimde bilinmiyor...

askeriyeyemi el kondu

Askeriye(ye) el konmadi  askeriye koruma amacli teslim aldi sonra rusya devreye girmisti olayi ort bas etmislerdi..

Hatta bu konu uzerine moskovada bi kac dindar hiristiyanla sohbetimiz oldu. Boyle bi varligi kabul ediyorlar ama cogunluk aciklanmamasindan yana..

şehir efsnesine döndü

amerika deseniz anlayacamda rusyaya asker birşey verceni snmıyorum inanmıyorum

kültür bakanlığına falanda bağlı değildir askeriye tarihi eserlerle uğraşsın

Kardes rusya aldi demiyorum...

Diyorumki TSK korumaya aldi rusya aciklanmamasini istedi... Simdi uzun uzun detayina girip isin net ozetini anlatmayim...

Zaten okuyan pek yok olanda bazilari tersten okuyor..

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    hatayi bunu yazdı

Sana bahşedilen beyni ve oku, araştır emrini görmezden mi geliyorsun? Herkes eline tek bir Kuran alsın ömrü boyunca onu okusun sonra cennet öyle mi? Senin inancında okumak, araştırmak, üretmekte ibadettir, sanırım bunu bilmiyorsun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı
    hatayi bunu yazdı

Sana bahşedilen beyni ve oku, araştır emrini görmezden mi geliyorsun? Herkes eline tek bir Kuran alsın ömrü boyunca onu okusun sonra cennet öyle mi? Senin inancında okumak, araştırmak, üretmekte ibadettir, sanırım bunu bilmiyorsun.

hoca, sana incili ya da başka ıvır zıvırı tavsiye eden birine eminim böyle davranmıyorsundur. Bu da islama senin gibilerin, islama karşı yobazlıklarından başka bir şey değildir. Kusura bakma.

hatayi tarafından 24/Ağu/14 10:25 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 4569 Toplam Mesaj: 35