folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kaza İle İlgili Soru ?

Kaza İle İlgili Soru ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayamann
    ayamann's avatar
    Erkek
    Sserkan bunu yazdı
    ayamann bunu yazdı
    Sserkan bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar Ben benzinlikte kasiyer olarak çalışıyorum.Dün akşam 6 civarı arabamla işe geldim

benzinlik içinde park halindeyken kamyon geri geri gelirken sol arka stop lambamı patlattı.

Adam kamyoncu yalvar yakar parasını ödiycem tutanak felan karıştırmayalım araç benim değil şirket arabası felan dedi 

acıdım ruhsat ve kimlik fotokopisinin altına tutanak benzeri bişey yazdım 41 ** 573 plakalı araca park halındeyken vurdum 

gerekli ödemeyi yapıcam isim soy isim imza tarih şeklinde.

Simdi sorum şu 

- Bu adam gelmez ise neler yapabilirim yasal prosedür nedir?

- Elimdeki fotokopi ve tutanak benzeri yazının geçerliliği varmıdır? 

Ben bu adama güvenmekle hatamı ettim ?  Biraz uzun oldu kusura bakmayın cevaplayan müridlere şimdiden tesekkür ediyorum.

sana zahmet adam hasarini karsilayinca haber ver

morel olacak  bana

O kadar mı vahim hocam durum hatamı yaptım guvenmekle ben şimdi ? 

vahim oldugundan degil

hala iyi insanlar var diye

kendime telkinde bulunacam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

kaskon hangi firmadan ben sana söyleyim ne yapacağını:)

Groupama 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

nolur nolmaz tutanak tutsaydınız hocam. adam gelirse tutanağı yırtar atardınız, gelmezse işlem yapardınız?

Nerden bileyim hocam guvenlık kamera kayıtlarına fotokopi ve imzaya guvendık adam buyuk konustu gelıcem dedı bakalım arıycak ınsallah hata yapmamısızdır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Sserkan bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

nolur nolmaz tutanak tutsaydınız hocam. adam gelirse tutanağı yırtar atardınız, gelmezse işlem yapardınız?

Nerden bileyim hocam guvenlık kamera kayıtlarına fotokopi ve imzaya guvendık adam buyuk konustu gelıcem dedı bakalım arıycak ınsallah hata yapmamısızdır.

Günahını almayalım adamın şimdi tabi belki gelir 1-2 güne bilemeyiz.. Benimde başıma geliyo habire böyle şeyler henüz daha güven konusunda sorun yaşamadım :) sıkıntı çıkarmadılar :) umarım seninkide kendiliğinden çözülüverir :D

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Sserkan bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Groupama 

en ucuzu o çıkardı dimi :)

neyse 0 850 250 50 50 herhalde numaraları ara dediklerimi aynen söyle

Aracım sizden sigortalı Petrol ofisinde bir kamyon bana çarptı kaza tespit tutanağı olmadığı için bir kağıt doldurduk kişi sonra gelip kaza tespit tutanağı dolduracağını söyledi ve olay yerdinden kaçtı gitti aracın plakası 38 .... Bendede olay a ait kamera kayıtları mevcut kişinin zorunlu trafik sigortası mevcut Hatta acente kodu ve poliçe numarası şu (pm ile gönderildi) olayda benim hiçbir suçum yoktur kaskodan sigortamı yaptırsam karşı tarafın sigortasından axa sigortadan rücu yaparmısınız? kaskomu delmeden?

de bakem ne diyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Sserkan bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

Groupama 

en ucuzu o çıkardı dimi :)

neyse 0 850 250 50 50 herhalde numaraları ara dediklerimi aynen söyle

Aracım sizden sigortalı Petrol ofisinde bir kamyon bana çarptı kaza tespit tutanağı olmadığı için bir kağıt doldurduk kişi sonra gelip kaza tespit tutanağı dolduracağını söyledi ve olay yerdinden kaçtı gitti aracın plakası 38 .... Bendede olay a ait kamera kayıtları mevcut kişinin zorunlu trafik sigortası mevcut Hatta acente kodu ve poliçe numarası şu (pm ile gönderildi) olayda benim hiçbir suçum yoktur kaskodan sigortamı yaptırsam karşı tarafın sigortasından axa sigortadan rücu yaparmısınız? kaskomu delmeden?

de bakem ne diyo

En ucuzu degılde bitek o kasko yaptı modelden dolayı.  Tamam hocam dedıklerını soylerım aynen adam gelmesse eger. Kii tahminimce gelmiycekte ben bu benzın istasyonu olayını bılmıyordum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sen bu süreyi nekadar uzatırsan sigortanın olayı şüpheyle bakma olasılığıda artacaktır

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Bugun için öglen saatlerinde gelicegini soyledi eger gelmezse oglene kadar yazdıklarınızı bir bir işleme sokucam 

Toplam Hit: 1351 Toplam Mesaj: 19