folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kedi Sorunsalı

Kedi Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

O değil de burada biri vardı. Kedi köpek yüzünden nişanlısını mi kız arkadaşını mi ne bırakmıştı. 

Müstakil ev tutarsam bir tane köpek alacağım. İçimde felaket köpek sevgisi var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fiki
    fiki's avatar
    Erkek

ooo sen kedi mi besliyordun ya :D ben 4 farkli kedi besledim. hepsini sokaktan aldim yavruyken. 2 tanesinde senin bu anlattigin durumu yasadik. tek fark biz kisirlastirmamistik. ara ara disari saliyorduk, geziyor tozuyordu. kavga felan ediyordu. eve gelip 2 gun sakin sakin takiliyor sonra yine disari cikiyordu. dongu boyle devam etti

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

@ Webci58,

Tüy kıl ne bilim acayip pis geliyor bana, :)

@ YekteranBaymedir

Götünü filan iyice yıkıyorsundur combur combur güzelcenede kokulu tuvalet kağıdına siliyorsundur, yoksa götünde çakıldak olur onunla dolaşır evin içinde, Ayrıca çok rahatım sağol,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek

temiz hayvanlardır kediler kendilerini sürekli temizlerler az bi okşa okşadığın yeri yalarlar elinin pisi bulaştı diye :) yavru kedim var namısız temiz memiz ama arada bir gaz çıkartıyor odada durulmuyor :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

ya bu kediler çok temizdir onlardan mikrop bulaşmaz geyiğini bırakalım, sadece sevince umursamıyor insan, hayvan dışkıladıktan sonra patileriyle kumun içinde gezinip gelip yanıma yatıyor, böyle söyleyince insan bi tiksiniyor ama, işte gelip miaaov diyip yanına kıvrılıp yatınca bir şey diyemiyor insan 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

ya bu kediler çok temizdir onlardan mikrop bulaşmaz geyiğini bırakalım, sadece sevince umursamıyor insan, hayvan dışkıladıktan sonra patileriyle kumun içinde gezinip gelip yanıma yatıyor, böyle söyleyince insan bi tiksiniyor ama, işte gelip miaaov diyip yanına kıvrılıp yatınca bir şey diyemiyor insan 

abi veterinerden gelip , gün içinde 3-4 kez su değiştirmeme neden olan bi kedim var , 

kendini kirli hissettiği için o ortamda sürekli patilerini soktu soktu yıkadı elini yüzünü boynunu ensesini her yerini 

sürekli suyu değiştirmem için beni çağırıyordu.

hayvan sıçtıktan sonra üstüne basmıyor onun , kum ile kapatıp gidiyor. baktı kum çok pis ya haber veriyor ya da ilk bulduğu yere yapıyor.

ne bokuyla temas ediyor ne çişiyle , 6 tane kedim var. inan onlardan sonra daha iyi bi güzel sağlıklı hissediyorum kendimi 

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

Yav o bu değilde bunlar yatağınıza çıkıyorlar koltuğunuza filan geliyorlar, tüy pörtü böçek vb şeyleride üstlerinde taşıyorlar, huylanmıyormusunuz arkadaşlar,

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Kedi enerjisini atamayınca sağa sola saldırıyor. Kedi oyuncağı varsa onla yoksa ipin ucuna birşey bağlayıp günde 5 - 10 dakika oynatın durulur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Tüylü hayvan abi. Kediyi elleyince sahki bağazıma tüy kaçmış gibu oluyorum. Artık tik mi bilmiyorum. Güzel hayvanlar şirinler ama işte çok tüy bırakıyor. Fakir insan işi değil (ben gibi) zengin işu bu abi. Bakacaksın mama alacaksın. İlaç alacaksın.

x-files tarafından 13/Nis/17 10:41 tarihinde düzenlenmiştir

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

beyler yok mu bi scottish yavrucak :(

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 3958 Toplam Mesaj: 24
kedi kedi