folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Kefillik Sistemi İle İlgili Kafamdaki Sorular?

Kefillik Sistemi İle İlgili Kafamdaki Sorular?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Biraz önce robinson nun banlandığını gördüm sebep donanım haberde davettiye dağıtmak Ban sebebi: herkesin üye olamsını istesek direk üye alımını açardık dimi ? kefil olduğun kişiler herhangibir hata yaparsa tekrar ban yiyeceksin herkes kendikefilindne sorumludur çünkü

Sebebide buymuş zamanında bende shifdeletede veriyordum (atlamayın renenin haberi vardı) sağlam karakterli adamlar kazandırmaya çalıştım her nekadar çok uzun süreli duramasalarda :) 

Gelelim kafamdaki sorularıma

1. Önceki sistemde herkes kefilinden sorumluydu bu ban sistemini görünce yeni sistemdede bunun uygulanacağı kanısına vardım. peki kişi başı yüzlerce binlerce davettiyesi olan mürid atıyorum 1000 üye kazandırdı 3 yıl içinde illaki içlerinden banlanan olacaktır her banlanmada  kefil olan banlanırsa sistem bir yerde tıkanmaz mı?
    2. kefilinin banlanmasından dolayı kendisinin banlanması Yönetim dahil herkese eşit adalettemi?
    3. Msys da kefil olanları sistem ayrı olarak değerlendiriyormu? (direkt kefillik , sınavla kefillik)diye
      3a. Eğer böyle bir ayrım yoksa sınava göre kefil olan mürid nasıl tanıyabilsin? ozaman kimse sınavda kefil olmaz kimse o riske girmez
    4. V8 de uygulanan bu kural V10 dada uygulanıyorsa davettiye sayılarını artırarak müridleri daha çok kefillik vermeye itmek sonrada müridi cezalandırmak kanımca doğru değil kefillik sayıları standart 100 adete veya 20 adete çekilmeli müridin davetiye hakkı kalmadığında ek olarak istemeli ve kefillerinin durumu göz önüne alınarak ek yapılmalıdır kanımca

Sorularla ilgili tartışılabilinir ama cevapları lütfen sorunun muhatapları versin 

DJ_Alper tarafından 15/Tem/15 09:58 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

çok güzel bir yere dayanmış ki Robinson bu sitenin aktif ve sevilen adamlarından biriydi. Adam dağıtıyorsa dağıtsın sonuçta tinerci getirmiyor ki ben onun getirceği adamların kötü olacağını düşünmedim bile..

Nerede o eski günler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

birde bu çömezlik olayı v10 da kalktı mı yoksa bana mı öyle geliyor ? kalktıysa geri gelmesi gerekli bence.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

birde bu çömezlik olayı v10 da kalktı mı yoksa bana mı öyle geliyor ? kalktıysa geri gelmesi gerekli bence.

Durqu Hocam o ayrı bir mevzu zaten orayada geleceğiz

Ccaglayan Kefillikte statü olarak yazıyor ama bilmiyorum

8bnb9a.jpg (833×144)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Ccaglayan bunu yazdı

8bnb9a.jpg (833×144)

Alper'im hatırlatırım bu sitede ne adamlar adminlerin egolarına kurban gittiler. Ne güzel sohbet dağıldı allahtan gerçek hayatta halka görüştüğümüz adamlar bir tek Z-Chan'i özlerim şu sitede adam bir yorum yapardı 40 deli adama laf yetiştirir uğraşırdı :D  Boku bokuna banladılar zamanında.

Nerede o eski günler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Durqrimast bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    Ccaglayan bunu yazdı

8bnb9a.jpg (833×144)

Alper'im hatırlatırım bu sitede ne adamlar adminlerin egolarına kurban gittiler. Ne güzel sohbet dağıldı allahtan gerçek hayatta halka görüştüğümüz adamlar bir tek Z-Chan'i özlerim şu sitede adam bir yorum yapardı 40 deli adama laf yetiştirir uğraşırdı :D  Boku bokuna banladılar zamanında.

hocam eski tbt geyiğini geçelim :)= konu kefillik dağılmasın :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben o 4 soruyu bilen hiçkimseye kefil olmam 4 neden o Sorumluluğu alayım ki durduk yere 4 soru bildi diye adamı tanımış olmuyorum niye kefil olayım ki Adminler olsunlar 

yönetim burada riski biraz kendi üstünden atıp müridlerin üstüne yıkmak istemiş 

robinsonun banlanmasını bende yanlış buldum sonuçta adama bu hak verilmiş ticari olarak satmadığı kullanmadıysa çıkar için vs 

İstediğine verir kefil olur hee kefilleri sorun çıkartırsa kesilsin cezası sorunu yoksa ceza verilmesi mantıksız geldi banada 

adam o riske girmiş ki kefil olmuş

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

354 Saat Yani 14 Gün 18 Saat Banlı 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Herkese kendi sınavını yapma hakkını getirin beyler. Sadece benim istediğim sayıda soru ve benim eklediğim soruları soracak bir esnek sistem getirin. Benim istediğim alanda bilgisi yüksek olan adamı ben o zaman davet ederim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bence banlanmasına gerek yok robinsonun. Yani üyelerinden biri sorun çıkarırsa ona göre ban olması, ceza alması daha yerinde olurdu.

Yalnız Robinsonun başka sitelerde alenen kefillik dağıtması da doğru bir davranış değil. Yönetim isterse zaten üye alımını açar ve çok sayıda üye edinebilir....

Kefillik sistemimizin biraz daha elden geçirilmesi lazım. İnce ayar çekilmeli.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

354 saat ban rekor sanırım.

HoLyCat tarafından 15/Tem/15 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 9329 Toplam Mesaj: 65
tbt kefillik v10