Kendi VPN İnizi Kurun(Google Cloud)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    myblackworldweb bunu yazdı

Hocam eyvallah. Fakat ben sadece 1ay ücretsiz veriyor diye biliyordum

300 usd kredi beleş, günde 24 saatte en düşük ayarda 4usd yiyor. 70 gün gider, hep açık tutmaya gerek yok.

Benim 8 aydır full açık.Ortalama 30tl maliyet gözüküyor 8*30=240 lira yapar.Toplam kredi 1826 tl  kalan 113 tl gözüküyor :) nasıl oluyor anlamadım.

data trafiğine göre de şeyediyor olabilir kurcalamadım fazla, kullandıkça ortaya çıkacak.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Abi Netflix us çalışıyor mu bunla

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

Netlix e vpn neden lazim ki

ride or die..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı
    my4 bunu yazdı

Netlix e vpn neden lazim ki

diğer ülkelerin içeriklerini izlemek için , türkiye içeriği az hocam . yüzde 50 si zaten tr de kanal d atv 20.00 kuşağı

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    my4 bunu yazdı

google cloud komple engelli netflixte :p 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

@yolbulucu teşekkürler hocam yaptım. vpn ayarlama kısmında aşağıda gösterdiğim 3. komutta şu hatayı verdi: /usr/local/bin/ovpn_initpki: line 13: /etc/openvpn/ovpn_env.sh: No such file or directory

docker run -v $OVPN_DATA:/etc/openvpn --log-driver=none --rm -it kylemanna/openvpn ovpn_initpk

Ben de ayarlama kısmında https://hub.docker.com/r/kylemanna/openvpn sayfasındaki yönergeleri izledim. Sorun çözüldü. 1. adım: OVPN_DATA="ovpn-data-example" 2. adım: docker volume create --name $OVPN_DATA 3. adım: docker run -v $OVPN_DATA:/etc/openvpn --log-driver=none --rm kylemanna/openvpn ovpn_genconfig -u udp://burayaipadresigelecek 4. adım: docker run -v $OVPN_DATA:/etc/openvpn --log-driver=none --rm -it kylemanna/openvpn ovpn_initpki

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

Google cloud, Microsoft azure vs. böyle vpn kurup kullanmayın. sunucularından çıkan her 1 gb başına miktarını hatırlayamadımda 10 kuruş mu neydi para alıyor o nedenle bitiyor kredileriniz(ilk 10 gb felan beleş sonrası böyle). digitaloceanda 1tb sonrası 1 cent ödüyorsunuz gb başı. vpn gerekli ise free servisleri kullanın geçin :D hıza gerek yoksa tor ağına bağlanın.

HACKEROKAN!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

çizik-----

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    europe-west3-c    
    10.156.0.4 (nic0)
    35.246.145.221

35.246.145.221 [Hide this IP with VPN] 
    IP Location Mountain View, California (US)  [Details]

abiler şimdi ben vpni  kurdum avrupaya  50 kerede baktım ama  sorgulayınca amerika çıkıyor ?

amerika çıktığı içinde hızım  30 mbit down gözüküyor ?

yani lokasyon olarak avrupa seçsem bile  tünellemeyi amerikadan yapıyor.  bunun çözümü nedir open vpn de  mi sıkıntı var  acaba ?

VEXTA tarafından 01/May/20 22:11 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

digitalocean için detylı doküman vardı bir ara , o zaman DO'dan makine alıp baya kullanmıştım.
    Buna da bakayım bi aylık güzel fiyatla yine edinmenin vakti geldi, do da denenebilir.

.