Kendini Savunmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kasten adam öldürmek gibi müebbetten yargılanmasanda  10 yıldan fazla yatarsın paşa paşa burada kendinin savunmak yok arabaylasın kaçabilirsin biraz üstüne sürünce altıan girecek değiller ya kaçabilirsin sonuçta 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı

Merhaba müritler direk olaya dalıyorum dün araçla giderken bi mahalleden geçiyorduk adana'da eylemin ortasında kaldık şerefsizler işte çöpleri felan yakıyor taş felan atıyordu birden daldık içine işte yüzleri kapalı ellernde molotoflu çocuklar felan aracın etrafını sardılar elleryle işaretler felan yapıyorlar bağırıyorlar bize karşı bende silaha sarıldım doğrulttum bi el havaya ateş açıp uzaklaştık buraya kadar bir sorun yok.hadi diyelimki ben bunların birini vurdum öldü yada yaralandı ben nasıl yargılanacam kasten öldürmek tarzında birşeymi yoksa meşru müdafaamı sayılacak ?

modS:Konunun yeri genel değil

Dedikleri gibi bi kaç kere daha sık havaya ondan sonra bas git bilmiyordum farkında değildim dersin sonra bi de iyi bi avukat tutarsan çok yatmazsın merak etme sonuçta cezanın da 3 te 2 sini yatıyorsun. misal 6 yıl ceza aldın 4 yıl yatıyon zaten :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
Toplam Hit: 1423 Toplam Mesaj: 13