Kendinize İyi Bakin Millet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Hepimiz buhran icerisindeyiz. İttire ittire yasiyoruz. Emin ol burasi ,hayatindaki guzel bir kac "sey" den birisi.

Arada açtığım konularla psikolojilerimizin ne kadar boktan olduğunu gözlemliyorum. 
    Bu sitede hiçkimseyle çok sıkıfıkı değilim fakat çok bunaldığımda dertleştiğim mürid/mürideler var. @dhmm hocam seninlede yeni konuşmaya başladık. Kopartmayalım bağlantıyı , sen olmasan benim bu avatarda olmayacaktı hem =)

Koca yaşlı şişko dünya'nın dediği gibi "biz bizi iyi biliriz , aynı yolda eskimişiz , suretimiz benzer" 
    Derdi olan , bunalan tüm müridlere selam olsun. Kocaeli - İzmitteyim haberleşelim.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dıgıdık
    Kadayif
    Kadayif's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

Hadi yallah zaten veda hutbeleri yasak 😎

Sakatım. Pek bir şeyden anlamam.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

devletin herkese rivotril dagıtması lazım ozaman işte antin kuntin şeyleri takmazsınız. her an cinayette işliyebilirsiniz böyle bir yan etkiside var :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    ComputerWolf bunu yazdı

Hepimiz buhran icerisindeyiz. İttire ittire yasiyoruz. Emin ol burasi ,hayatindaki guzel bir kac "sey" den birisi.

Arada açtığım konularla psikolojilerimizin ne kadar boktan olduğunu gözlemliyorum. 
    Bu sitede hiçkimseyle çok sıkıfıkı değilim fakat çok bunaldığımda dertleştiğim mürid/mürideler var. @dhmm hocam seninlede yeni konuşmaya başladık. Kopartmayalım bağlantıyı , sen olmasan benim bu avatarda olmayacaktı hem =)

Koca yaşlı şişko dünya'nın dediği gibi "biz bizi iyi biliriz , aynı yolda eskimişiz , suretimiz benzer" 
    Derdi olan , bunalan tüm müridlere selam olsun. Kocaeli - İzmitteyim haberleşelim.

Kocaeli Gebzedeyim hocam haberleşelim valla 

Ben de dertliyim

GNDZYRYN tarafından 02/Kas/19 22:08 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

2005 veya 2006 yılında knight online malezya deimos serverinde birisi ben koxp yazmayı biliyorum oyuna güncelleme gelse bile kod bilgim sayesinde yeni koxp yazıyorum demişti hadi lan sen de ordan nerden öğrendin dediğimde tahribat.com diye bir site var ordan öğrendim demişti. O zamanlar üyelikler kapalıydı böyle kefillik mürit seçme sınavı da yoktu bir aralık kısa süreliğine üyelikler açıldı o arada üye olmuştum. 

Tabi o ilk üyeliğimle bir ab banı yedim. Sonra baya bir dönem girmedim siteye. Ama aklımın bir köşesinde hep yer almıştı tahribat. Sonra yeniden girmeye başladım. 2010 11 gibi siteden müritlerle Armin Van Buuren konserine gitmiştik gece kannabinoidler eşliğinde trance falan dinlemiştik. Ramazan buluşmaları nargile buluşmaları, kızdan ayrılınca gelip burda dertleşme vs vs her türlü şeyi paylaştığım bir ortam burası. 

Git uzaklaş kafanı dinle sonra buranın nasıl bir yer olduğunu daha iyi anlayacaksın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Hocam biz senle bir ara pm'den konuşmamış mıydık? Mesaj kutuma baktım göremedim, şizofren gibi hissettim kendimi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

dayı seni en iyi ben anlıyorum. bazen düşünüyorum siteden kimseye yardımım olmuşmudur diye cevap bulamıyorum,  ben birilerinden yardım alıyorum sanki birilerini kullanıyormuş gibi hissediyorum hep birilerinin bana yardımı oluyor. bi boka yaradığüımı düşünmüyorum site için. ölsem kimse fark etmez gibi bile hissediyorum. ama yinede güzel dostlar edindim. neyse erken başladık içmeye dertlendim yine

RotKerim tarafından 03/Kas/19 20:10 tarihinde düzenlenmiştir

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

dayı seni en iyi ben anlıyorum. bazen düşünüyorum siteden kimseye yardımım olmuşmudur diye cevap bulamıyorum,  ben birilerinden yardım alıyorum sanki birilerini kullanıyormuş gibi hissediyorum hep birilerinin bana yardımı oluyor. bi boka yaradığüımı düşünmüyorum site için. ölsem kimse fark etmez gibi bile hissediyorum. ama yinede güzel dostlar edindim. neyse erken başladık içmeye dertlendim yine

Bi de bu acidan bak,

Dertlerini bastirmak, unutmak icin birilerine yardim etmek isteyenler icin bir arac oluyorsun sen de. Al gulum, ver gulum hesabi.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

devletin herkese rivotril dagıtması lazım ozaman işte antin kuntin şeyleri takmazsınız. her an cinayette işliyebilirsiniz böyle bir yan etkiside var :D

devlet onayi altinda paket sulara ve cesme sularina karistirilmasi lazim, yavas yavas...

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Bir insan acıdan delirdiğinde,  diğerleri onun acısını değil deliliğini görür. 

Neyin var ahbap, bana burada ettiğin yardımlara dönüp bir cevap bile alamadığın için darıldığını söyleme. Konulardaki son mesaj yazan adama rutbe verilse rütbeyi ben kazanırdım. Dhmm iyidir tez zamanda resetlenir gelir umarım

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 5653 Toplam Mesaj: 46
veda