Kendinize İyi Bakin Millet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Kimse ve Hıc Bısey Icın Üzülmeye Değmeyecegini Bil, Gerisini Zamanın Akısına Bırak, Saglıgın Herseyden Bir Tık ÖTEDE UNUTMA, 1 Ayda 2 Topraga Insanımı verdım, Kolay değil ama Bılıyorum HAYAT BITMIYOR Enkaz Yasamak Insanı DAHA Cok BITIRME NOKTASINA Geliyor.. O Yüzden Kendıne IYI BAK, UNUTMAKI TAHRIBAT Mezar olana Kadar Bu ınsanların Cogu Yanında Olacak... MUTLU KAL..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

tamam.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    DracuLax bunu yazdı

Kimse ve Hıc Bısey Icın Üzülmeye Değmeyecegini Bil, Gerisini Zamanın Akısına Bırak, Saglıgın Herseyden Bir Tık ÖTEDE UNUTMA, 1 Ayda 2 Topraga Insanımı verdım, Kolay değil ama Bılıyorum HAYAT BITMIYOR Enkaz Yasamak Insanı DAHA Cok BITIRME NOKTASINA Geliyor.. O Yüzden Kendıne IYI BAK, UNUTMAKI TAHRIBAT Mezar olana Kadar Bu ınsanların Cogu Yanında Olacak... MUTLU KAL..

Holyone öldüğünde bu siteye ne olacak ? 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Anonim kooperatif gibimsi devam etsin varlığını bozmadan koruyabiliyorsan şu zamanda en büyük değer.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    DracuLax bunu yazdı

Holyone öldüğünde bu siteye ne olacak ? 

Siteye bir şeyh gerekecek, onun oğlu gelir sanırım. :) Naçizane tahminim işte. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 5669 Toplam Mesaj: 46
veda