Kesinlikle Tavsiye Ediyorum Youtube Kanalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

bu adamlar yaptıkları icatları mı anlatıyorlar, biri basitçe (1-2 cümle) anlatabilir mi? videolar güzel hazırlanmış.

@GoldenBoy un ikinci mesajında bir alıntı.(Bende yazsam aynısını söylerdim)

bir inovasyon firması olması sebebiyle ofislerinde geçen yaratıcı düşünceleri ve ürünlerin fikir, tasarım ve üretim aşamasını aktarmaya karar vermiş.

belgesel mi çekiyo' yani bunlar?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    heza bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

bu adamlar yaptıkları icatları mı anlatıyorlar, biri basitçe (1-2 cümle) anlatabilir mi? videolar güzel hazırlanmış.

bir inovasyon firması olması sebebiyle ofislerinde geçen yaratıcı düşünceleri ve ürünlerin fikir, tasarım ve üretim aşamasını aktarmaya karar vermiş.

Abi bir kaç videoyu izlersen eğer, adamlar ürün veya uygulama geliştiryor (asıl işleri anladığım kadarıyla kamera ekipmanları) insanlara faydalı olsun diyede bu ürün geliştirme sürecinde yaşadıklarını videoya alıp belli bir konsept içerisinde video haline getirip sunuyorlar. Videolarda illa bu zamana ait görüntüler yok. Eski projelerinden ve işe ilk başladıkları zamandan kesitlerde var.

Bununda kısası, bak gardas biz bu bu bu süreçlerden geçtik ve ortaya şunlar şunlar çıktı. Biz yaptık sende yapabilirsin, pes etme diyor. 

Bununda kısası; yes we can.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    heza bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

Abi bir kaç videoyu izlersen eğer, adamlar ürün veya uygulama geliştiryor (asıl işleri anladığım kadarıyla kamera ekipmanları) insanlara faydalı olsun diyede bu ürün geliştirme sürecinde yaşadıklarını videoya alıp belli bir konsept içerisinde video haline getirip sunuyorlar. Videolarda illa bu zamana ait görüntüler yok. Eski projelerinden ve işe ilk başladıkları zamandan kesitlerde var.

Bununda kısası, bak gardas biz bu bu bu süreçlerden geçtik ve ortaya şunlar şunlar çıktı. Biz yaptık sende yapabilirsin, pes etme diyor. 

introyu izledim ama konuyu, yaptıkları işi anlamadım. yabancı videolar gibi olmuş, çeken ekibi tebrik etmek lazım. kişisel gelişim alt metinli belgeselcikler diyebiliriz, sanırım. biraz da milliyetçilik de vardır belki, biz Türk'üz yaparız gibi, izlemek lazım..

açıklama için teşekkürler. konuyu paylaşan müride de ayrıca teşekkürler..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    heza bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    heza bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

introyu izledim ama konuyu, yaptıkları işi anlamadım. yabancı videolar gibi olmuş, çeken ekibi tebrik etmek lazım. kişisel gelişim alt metinli belgeselcikler diyebiliriz, sanırım. biraz da milliyetçilik de vardır belki, biz Türk'üz yaparız gibi, izlemek lazım..

2 bölüm izledim denk gelmedim böyle bir şeye. güzel anlatıyor eleman takibe aldım.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    heza bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı
    heza bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

2 bölüm izledim denk gelmedim böyle bir şeye. güzel anlatıyor eleman takibe aldım.

anladım hocam, olabilir bi sakınca yok tabi ki. belki alttan alta vardır, izlemek lazım..

sevgiler..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

herkez bu ne ağa diyi kimsde bubu budur ağa diyememiş ben anlatayım, kadir abi  malzeme müh. mezunu bi abimiz sanırım odtü olsa gerek, ama adm üniv. yıllarından beri filimciliğe baya merakı olup bu konuda bişeylr azmedip yapmayı başarmış birisi, hayalınde de sinema ekipmanı fln yapmak gibi bi iş varken küçük çaplı bi projelendirme ürün atölyesinde taa buralara geliyor ve bi dünya markas olma yolunda gidiyor, adm modern düşüncelere çok açık birisi, normalde türkiyedeki şirket yapılarına çok uzak farklı bi kafa yapısı var öğrencilik zamanında da adope preimer fln videoları yapıp youtube da bunları yayınlamış hatta bide film okul açmış burdanda baya bi reklam yapmış halada film ekipmanları fln kiraya veriyor kendisine ait olan, kısaca sinemaya amatör kısa filmciliğe gönül vermiş birisi, şirketini bi 6-7 yıl içerisinde bu kdr büyütünce artık yaptığı işleri ve şirket kültürünü insanlara aktarmak için youtube da şirketindeki projeler le ilgili bi şekilde sinemografik kısa videolar hazrılıyor ve kurgusundan montajına konusuna kdr herşeyi kendisi yapıyor ki buda yıllardır yaptığı bi hobinin çıradığı sonuç gibi bişey, asıl işi dediğim gibi sinema ekipmanları yapıyor, ek olarakda firma olarak oluşturdukları küçük bir 3dmaker elktronik kart tasrım fln ile daha çok e-ticaret tabanlı ürünler geliştiriyorlar ve şuan videolarının temelide bu bu geliştridikleri projeleri hangi aşamalrdan geçtiğini bunu yaparken şirketinin nasıl yönetildiğini, modern şirket kültürünün nasıl birşey olduğndan fln bahsediyor, adm hayalindeki işi kurmuş ztn şimdide bunu insanlara aşılamak gayretinde tabi seversen, çünkü yaptığı şey şuan birçok firma için ütopik şeyler çünkü kaar marjları çok düşük işlere soyunmuş oluyolar bu şekilde yaparak yani şirketin zrar etiği çok oluyor, tek dertleri mutlu bi şekilde yaşarak daha üretken olunabileceğini göstemeye çalışıyor adm, çük iyi gayretli güzel bi abimizdir kadir abimiz, izleyin izletin çok sevebilirsiniz veyada çok yapmacıkda bulabilirsniiz, osizin hayal gücünüze kalmış, adm şirketini videolardaki gibi yönetiyor sonuçta...

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

İnanın ilk defa neden ben bir şeyin mühendisi olmadım diye kendime kızdım. Rozeri'ye bakıyorum, kız code yazmak gerçekten çok kolay diyor, diğerlerine bakıyorum adamlar birşeylerin piri. Çalışma ortamları harika, akıllarına gelen birşeyleri projeye dökmeleri harikulade birşey. Yani elbette hepimiz birşeylerin belkide ustasıyızdır ama bu gibi bir çalışma ortamımızın olmaması büyük fiyasko.

Rozeri'nin şu plaka app fikri gerçekten müthiş. Videoyu tam bitirmedim acaba gerçekten bu App'yi yaptılar mı. ? Bence tutar.

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Gerçekten çok iyiymiş, adam yaşamayı biliyor, videolar, anlatım ve vücut dili de 10 numara olduğu için çalıştığı teknolojileri çok basit bulsamda sıkmadan izletiyor.

fakat business açısından bakınca bu kadar adamı bu zihni sinir projeleriyle nasıl istihdam ettiğini kafam basmıyor. Ayrıca herkez mucit değil ya birilerinin de pazarlama, müşteri desteğiyle falan uğraşması lazım hiçbir işyeri okadar da eğlenceli olamaz lan =)))

HolyOne tarafından 09/Şub/16 21:40 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    patates bunu yazdı

çok güzel bir kanaldır.

https://youtu.be/G-B6rfqGD_s   barış abimiz şu videosunda bu kanaldan bahsediyor daha detaylıca.

adamların kendileri ne yaptıklarını bu videoda anlatıyor bakabilirsiniz

bu kanalı çok beğendim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-GEX
    C-GEX's avatar
    Erkek

En iyisi Barış Özcan'ın kanalı hocam on numara bir kanal.

Sana koşarak deli gibi yaşamak ,bana yaşamak deli gibi koşarak...
Toplam Hit: 7690 Toplam Mesaj: 67
başka birşey