Kesinlikle Tavsiye Ediyorum Youtube Kanalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    XD işkembeci, tezgahtarlık yada esnaflık yaptın mi?

RitmFarbRacourci tarafından 17/Şub/16 12:00 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskembeci
    iskembeci's avatar
    Erkek
    SamSara bunu yazdı
    XD işkembeci, tezgahtarlık yada esnaflık yaptın mi?

Yapmaz olur muyum hocam. Halde karpuz bile taşıdım :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @iskembeci nerede Ankara İstanbul İzmir Adana Diyarbakır? ^^/

RitmFarbRacourci tarafından 17/Şub/16 12:19 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yeni video yayınlamışlar...

https://www.youtube.com/watch?v=TCkls3ul3UQ

adamlar iyi reklam yapıyor.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

cok iyiler

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

yeni video yayınlamışlar...

https://www.youtube.com/watch?v=TCkls3ul3UQ

adamlar iyi reklam yapıyor.

birgün benim kanalımın böyle reklamını yaptırıcam sana :)

bizimkine gelince hocam yanlışlık olmuş :)

asfkasfsafsaf

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

saat fikri tutmamış 

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı

saat fikri tutmamış 

tutmadığını hemen nasıl anladılar acaba? ilk hafta satış yapamayınca direk batırdık diye düşünmek ne kadar mantıklı çözemedim.

. . .. . ... .
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

zevkli ammaaa

bu kadar gereksiz proje olamaz bunlar parayı nerden kazanıyo ? 

Ben müşteriyim ve hayatta almam ürünlerini olsun düşüncelerini olsun 

bu son bölümde çıkan mehmet ali yüz kat daha yaratıcı iyi bi proje düşünmüş 

edit: oqloq çıkardıkları inanılmaz gereksiz bi proje yada ben kaçırdım nesi tutar bunu ?

Ziraatci tarafından 06/Mar/16 00:52 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    Buremba bunu yazdı
    Naruto bunu yazdı

saat fikri tutmamış 

tutmadığını hemen nasıl anladılar acaba? ilk hafta satış yapamayınca direk batırdık diye düşünmek ne kadar mantıklı çözemedim.

saat fikri konusunda çok çabuk gaza gelmişler.Olaylara pozitif bakmak çok güzel ama o arkadaşlar aşırı pozitif bakıyorlar.Son telefon uygulaması (odio) o da çok gereksiz gibi.Birçok insan kendi sesini beğenmiyor. Onun tutacağını sanmıyorum

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
Toplam Hit: 7688 Toplam Mesaj: 67
başka birşey