Keylogger"Lara Dair

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

fazka kasmayın lünüks kullanın: )

ayrıca öyle keyloggerler varki aklından geçirdiğin şeyi dahi loglayacak nerdeyse: )

amatör keyloglar için bu yazdığınız yöntemler geçerli olabilir ama babasına gelirseniz kaçarınız yok.

Bir warezci olarak diyorum ki "Siz siz olun lisanssız hiçbir program kullanmayın en az kullanılan tarayıcıyı kullanın.:)" bilmediğimiz onlarda ie ff downloader var ki kimbilir neler yiyoruz:D 

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:
    -----------------------------
    bi de benim merak ettiğim bi husus var yeni konu açmayım. şimdi diyelim bi siteye girdik sadece girdik. anasayfadayız. bu şekilde o siteden pcme virüs bulaşabilir mi?

Evet. Siteye girmen yeter 

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

baron_27 bunu yazdı:
    ben yanlış yazıp silip tekrar yazıyodum bi kısmını ama demekki sildiğini de logluyosa basılı tutmak en mantıklısı, özellikle banka hesaplarına girip çıkarken dikkat edilmeli.
    Hocam sadece basılı tutup belli kısmını silmek yetmiyor sildiğin kısmını bildiği için şifre şu şekilde gözükür   diyelim şifremiz   asdfa1"2lasd olsun  biz  asdfa1"  bu kadarını yazıp bir kısmını sildik asdf kaldı diyelim geriye  devamında şifreniz asdfa1"[back space]a1"2lasd olarak gözükecek ve adam geri kalan kımını bu şekilde tahmin edecek çok açık bir şekilde.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Hacı o verdiğim şifre örnekti sadece. Şüphesiz profesyonel bir bilgisayar kullanıcısı daha muhtelif karakterler kullanır şifresinde. Öğrenmek istediğimde oydu zaten. Mause clicklerini kaydetme imkanları var mı keyloggerların. Kaydediyor diyorsun. Ama şöyle düşünelim.

"01?bdg?02" gibi bir şifre varsayalım.  "01?bdg!!{rightmouseclick}{leftmouseclick}?02" gibi bir çıktıda adam benim sağ tıklayıp kaç tane karakteri seçtiğimi ve sonra sol tuşla "Sil" seçeneğine tıkladığımı nasıl bilebilecek? "Sil" seçeneğine tıkladığımı tahmin etse bile kaç tane karakteri seçtiğimi karmaşık bir şifrede tahmin etmesi imkansız değil mi ?

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bence bunları hiç düşünme. Key Scrambler programını araştır. Gönül rahatlığıyla hatta klavyeyi kırarmışçasına rahat bir şekilde yazabilirsin şifreni. Asıl konu hakında yorum yapmadım ama bilmiyorsan da öğrenmiş oldun.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

mause ile seçile biliyorsa dediğiniz gibi olur fakat baze özellkilede online oyunlarda mause ile belli bir miktarını seçme imkanımız olmuyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:
    Bence bunları hiç düşünme. Key Scrambler programını araştır. Gönül rahatlığıyla hatta klavyeyi kırarmışçasına rahat bir şekilde yazabilirsin şifreni. Asıl konu hakında yorum yapmadım ama bilmiyorsan da öğrenmiş oldun.

Bu iş için yazılmış programlar şüphesiz var. Biz en kıt imkanları hesap ediyoruz. Yoksa keyloggerları deaktif eden yazılımların varlığından tabii ki haberimiz var; ama yine de sağolasın :)

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

pekala %99 çözüm ola bilecek hangisini tavsiye edersiniz artık karşıdaki Çok çok iyi bir yazılımcı olmadan bizi alt edemeyek olduğu bir yazılım varmı ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    keylogerdan sizi koruycak en mantıklı cvp makinenizi yedek alıp her ayda 1 kere eski yedege dönmek norton ghost bu iş için ideal başka yazılmlarda var ama ghostla gitsin :)

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

EcHoLL bunu yazdı:
    keylogerdan sizi koruycak en mantıklı cvp makinenizi yedek alıp her ayda 1 kere eski yedege dönmek norton ghost bu iş için ideal başka yazılmlarda var ama ghostla gitsin :)

hocam, 1 ay değilde, çok ufak birşey sezdiğimde basıyorum yedeğimi, gayet rahatım :D

2 xp kullanıyorum. 1.'si normal bi xp herşey var, 2.si çok ufaltılmış bir xp içinde deepfreeze kurulu, oyunları 2.'de oynuyorum. 

Toplam Hit: 17899 Toplam Mesaj: 39