folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kıckbox"A Mı Yazılayım Boxa Mı

Kıckbox"A Mı Yazılayım Boxa Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poison_ivy
    poison_ivy's avatar
    Erkek
    ben kickbox a gidiyorum :) bence kickbox a git bununda degişik dalları oluyor low kick,,,, K1 ,,fulll kontak falan

GOA/PSYCHEDELİC TRANCE
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hoca kickbox u yıllardır yapan biri olarak tavsiye ederim boxuda severim ama kickbox daha fazla efor sarfettirir güzeldir

bu aralar tr şampiyonası yapılacak sanırım izmirde toplantıları vardı 

kickbox maçlarında yumruklardan daha az puan alırsın tekme puanları daha yüksektir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    poison_ivy bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben kickbox a gidiyorum :) bence kickbox a git bununda degişik dalları oluyor low kick,,,, K1 ,,fulll kontak falan
    full kontakta nabıosun kı hocam :D kontak mı kuruyon adamla yakın temasta:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

cordelian bunu yazdı:
    poison_ivy bunu yazdı:

dalları var semi light fuil diye hapsinde belli kurallara uyuyyorsun

genelde ağır sikletler full yapıyor küçükler light yapıyo 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    DJ_Alper bunu yazdı:

cordelian bunu yazdı:
    poison_ivy bunu yazdı:

dalları var semi light fuil diye hapsinde belli kurallara uyuyyorsun

genelde ağır sikletler full yapıyor küçükler light yapıyo 

anladım usta herşeyin bir dalı var :) ama mesela kafaya korumak icin birşey takmak zorunlumu ki gerçi kaş açılması felan olur o zamanda =/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeMi_R
    DeMi_R's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

TORN bunu yazdı:
    Daha önce taekwando deneyimim oldu hemde baya uzun ve geçtiğimiz yıl baya takdir ve ödüllendirilmelerim olmasına karşın bıraktım.Şimdi amacım box veya Kıcbox Daha önceden bişiler bilmek istiyorum.Yani bu sporlarda seviye atlama nasıl oluyo falan filan işte.

Hocam en kralı thai box..Muhteşem teknikleri var ..hiç düşünmeden dene derim

Sabreden Zafere Ulaşır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

muaythai ...

şu anda türkiyede ki kickboks stillerinden dünyada en rağbet göreni k1 contact dır onuda yapanların çoğu muaythai kökenlidir yani thai kikcboxing maçları maçları yapılmaktadır.... muaythai ve kickboks maçı izle aradaki farka bak...ayrıca en aktiflik ve organizasyon olarak bakılırsa muay thai daha aktif federasyondur ...sezon başladığında(şubat-mart) il seçmesi(ilk 2)-> bölge şampiyonası(ilk 2 yada 1) -> türkiye şampiyonası(1. olursan amatör avrupa şampiyonası için milli takıma girersin)-> profesyonel lig (sadece türkiye şamp ilk 3 yapanlar katılır..1olursan amatör dünya şamp için milli takıma girersin)

şimdi kickboksda k1 contac yani prof maça çıkmak için birde şart vardır kahverengi kuşak(siyahdan bi önceki) şuanda denklik veriliyor araştırabilirsin ...gerçek maç yapmak için önünde böyle bi engel var ...

muaythai de de denklik var ama bu maçlara girmene engel olmaz sadece türkiye şamp yada ligde derece yapanların avrupa ve dünya şampiyonasına katılabilmesi bundan sonra istenecek bir koşul...

www.kickboks.com www.muaythaigov.tr

muaythai videosu izlemek istersen benim siteye bakabilirsin.

taekwondocular genelde vuruşları güçlü olur ve refleksler iyi olur. muaythai yada kickboksa geçersen artık bacaklara vuruş(lowkick) olacak  gövdeye(middle kick)  vuruşları için ayağının yüzünü değil kaval kemiğini kullanman gerekecek tekme vuruş açıların değişir vs farklılıklar vardır... muaythaide ayrıyetten dirsekve clinch uygulamaları vardır diz kickboksta k1 contact da vardır lowkick stilinde yoktur... birde muaythaide vuruşlarda ve çeşitlerinde sınırlama yoktur...sadece dizlerini sadece ayaklarını kullanarak yada sadece dirsek yumruk kombinasyonuyla maçı götürebilirsin...kickboksun bazı stillerinde belli tekme sayısı aranıyor onu biliyorum

muay thai yada kikcboks kulübe yazılırken kulübün yıl içindeki faliyetlerde aktif olup olmadığını müsabık sporcuları olup olmadığını öğrenmeni tavsiye ederim 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek
    Kararımı verdim Kıck Box..Yakında işlemlere başlıyorum.

Eger o an güneş yoksa dünyanda.Cama nefesınle buğu yapıp güneş çizmelisin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    5 - 6 yıl yaptığım boks'tan sonra kesinlikle boks derim. boks yaparken kick boks da yapmışlığım vardır kesinlikle tavsiye etmiyorum.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepiMpaCt
    DeepiMpaCt's avatar
    Erkek
    Kickbokstada kuşaklar var. Taekwondo da ki gibi ama farklı renkler.

hack forum https://www.turkhacks.com
Toplam Hit: 6833 Toplam Mesaj: 41