Kim 20 Tl İster

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek
    SnipeTR bunu yazdı

Arkadaşlar açacağınız üyeliklerin bilgilerinide ben satın alabilirim :))

Vbulletin,Mybb,Smf siteler üzerinden açtığınız bilgileri direk satın alırım.

Açtığınız hesaplara 25 TL de ben veriyorum ama başkasına satmak felan yok ;)

Sadece Vbulletin,Mybb ve SMF forum bilgilerini satın alırım. (phpbb nin çok versiyonu var işime yaramıyor yarıyoda belirli versiyonları olmak zorunda onla uğraşmayalım)

Siteadı : kullanıcı adı : şifresi : email hesabı : email şifresi olarak (mümkünse email şifresi.)

Hesapları açın bana bilgileri verin scriptimde login olup olmadıklarına bakıyım, banlanıp banlanmayanları kontrol edeyim paranızı hesabınıza direk

atayım...

Konuyu baltalamıyım (senin işin aracılığı ile açtım affet), daha fazla üye hesabı ver daha fazla ödeme yapayım...

1 siteye 3 farklı userdan üyelik yap--> Hepsini kabul ederim. Ama en az 50 site getir bana yani 

50*3 üye => 150 üye... --> 75 Tl direk hesabınıza atarım...

Ayrıntılar p.m den Konun anasını bellemiyim

valla iyi oldu bakın açtığınız üyelikler de para ediyor :) hem üyelikten hemde açtığınız konudan para alacaksınız bence kaçırmayın :) talip olanlar pm atsın bana işi alan yok henüz

Coffe and Cigarettes (2003) ;) ! A.L.o.N.e
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

100 çok ya yüze kadar 1 , 2 ,3 .. diye saymak bile zor :D yuh yani 

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    SnipeTR bunu yazdı

Arkadaşlar açacağınız üyeliklerin bilgilerinide ben satın alabilirim :))

Vbulletin,Mybb,Smf siteler üzerinden açtığınız bilgileri direk satın alırım.

Açtığınız hesaplara 25 TL de ben veriyorum ama başkasına satmak felan yok ;)

Sadece Vbulletin,Mybb ve SMF forum bilgilerini satın alırım. (phpbb nin çok versiyonu var işime yaramıyor yarıyoda belirli versiyonları olmak zorunda onla uğraşmayalım)

Siteadı : kullanıcı adı : şifresi : email hesabı : email şifresi olarak (mümkünse email şifresi.)

Hesapları açın bana bilgileri verin scriptimde login olup olmadıklarına bakıyım, banlanıp banlanmayanları kontrol edeyim paranızı hesabınıza direk

atayım...

Konuyu baltalamıyım (senin işin aracılığı ile açtım affet), daha fazla üye hesabı ver daha fazla ödeme yapayım...

1 siteye 3 farklı userdan üyelik yap--> Hepsini kabul ederim. Ama en az 50 site getir bana yani 

50*3 üye => 150 üye... --> 75 Tl direk hesabınıza atarım...

Ayrıntılar p.m den Konun anasını bellemiyim

attım bi pm

Hackerlar gece ölür bunu yalnız hacker bilir Botnet değmiş gibi, DDoS yemiş gibi Malware bitmiş gibi, hackerlar gece ölür...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Ben hertürlü yaparım üyelik varsa evde kös kös oturuyorum.

Ama hesap yok işte onu nasıl yapacaz ? ist avrupa yakasındaysan elden verebilirmisin?

Eski nick:Bico /Okyanus kalpli sevgilim; kalbini dalgalandırma sakın. Ben yolculuğumda bu hayat denen yolculuğumda bir tek senin beyaz dişlerinde ezdiğin üzümlere doyamadım bir de ilkbahar sabahına benzeyen yatağına..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek
    MatrixNeo bunu yazdı

Ben hertürlü yaparım üyelik varsa evde kös kös oturuyorum.

Ama hesap yok işte onu nasıl yapacaz ? ist avrupa yakasındaysan elden verebilirmisin?

üyelik yok izmirdeyim ben :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Siz 50 siteye üyelik açın,excel tablosuna doldurun üyeliklerinizi. 20 tlye ben sadece uyelikleri de alırım. Şifre degistirmem.

Neyin kimin olduğu maillist yada db alırım (hangi siteden oldugu belli mailleri karisik mailleri deil, user tabloları diyelim)

Firmalar hakkinda db varsa alırım

her turlu satis pazarlama malzemesi icin bi teklifte bana atınız

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sezoo
    sezoo's avatar
    Erkek

konuya cizik

Dövme Yapılır Mekan ANTALYA-ALANYA
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Siz 50 siteye üyelik açın,excel tablosuna doldurun üyeliklerinizi. 20 tlye ben sadece uyelikleri de alırım. Şifre degistirmem.

Neyin kimin olduğu maillist yada db alırım (hangi siteden oldugu belli mailleri karisik mailleri deil, user tabloları diyelim)

sadece üyelik lazımsa yapılır, maille birlikte uraşılmaz ama sadece forum üyeliğiyse üfürükten bisürü forum var önüme gelene fake mail ile üyelik açarım bi liste yaparım doğrulanmış hesaplardan.

Hackerlar gece ölür bunu yalnız hacker bilir Botnet değmiş gibi, DDoS yemiş gibi Malware bitmiş gibi, hackerlar gece ölür...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

hadi arkadaşlar bakın daha fazla iş  çıktı arkadaşlara üyeliği verin benim içinde size verdiğim metin ile konuyu açın  2 yerden de para gelsin :D hayaldi gerçek oldu hadi  talip olan yok daha.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

noluyo lan herkes iş yaptırmaya kalkmış konuda ..

ben hepsine talibim

@microkabus pm bekliyorum hocam.

@SnipeTR hocam forum listesi var mı sende .micronunkabusun işini yapar.üyelikleri sana teslim ederim

imza imza dedik ne yazsam diye düşünüyorum amk kaldırın geri
Toplam Hit: 3930 Toplam Mesaj: 47