Kim 20 Tl İster

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

açılan uyelıkleri isteyen arkadaslara soruyorum acılan uyelıkler sonucta tek sıfre tek kullanıcı adı tek maılden olucak sadecedgısıklık forumlar olacak bu sekılde demı kabul  arkadasın ısınede talıbım 50 forumu 1 gun de yaparım ısı alırsam eger ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

bir otomotiv firmasının 29 532 kişilik müşteri listesi var ad soyad,telefon,adres bu işine yarayacak varsa satalım bunun dışında istenilen ilden istenilen kadar kişininde adsoyad,telefon,tck no,adres,sigorta vs. bilgileri var 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Erkek

Hocam Allah aşkina Balta düsünme gercekten Hani Fikir almak vermek de. Hocam 1 den 100 e kadar  3 saniye bekleyerek saysana. Bi lütfen bak nekadar uzun bi süre.

100 cok fazla degilmi Gercekten biraz daha insafli bi sey yazsaydin belki olurdu facebookta paylas dersen 20 30 gurub 100 gurub bisey degil param makul millet 12 saat calisiyor fabrikada 30 tl aliyor kiyasla i.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bi ton pm gelmiş hepsini cevaplayamıyorum.

Konuyuda piç etmek istemiyorum bu kadar gönüllü olacağınıda açıkçası düşünmedim.

Önümüzdeki hafta yeni bir konu açacağım. Bu arada scriptin bazı yerleri patlamış kontrol amaçlı... onlarında tamirini yapmak zorundayım.

Elimde 40 taneye yakın forum linki var sorun değil foru linki veririm r10 dan birine bir tanıtım işi alırız linkleri.

Konuyu en kısa zamanda yeniden açacağım.

ilginiz için sağolun

Php for SEO....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sharp bunu yazdı

bir otomotiv firmasının 29 532 kişilik müşteri listesi var ad soyad,telefon,adres bu işine yarayacak varsa satalım bunun dışında istenilen ilden istenilen kadar kişininde adsoyad,telefon,tck no,adres,sigorta vs. bilgileri var 

ama şimdibak bunu satmaya hakkın  yok

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bu işi yapacak adam baya bi boş adamdır :D 20 tl ye onu yapacagıma gider çalışırım öle para kazanırım :D

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek

iş murdery nickli muride verilmişti ama bazı üyelikleri banlanıp konuları silinmiş kısaca iş  teslim alınamamıştır . işi almak isteyen arakdaşlar pm atsın

microkabus tarafından 10/Oca/13 21:27 tarihinde düzenlenmiştir

Coffe and Cigarettes (2003) ;) ! A.L.o.N.e
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı
    Sharp bunu yazdı

ama şimdibak bunu satmaya hakkın  yok

niye data datadır ? cep telefonunu bile her firma satıyo önüne gelene :)

sırıtma la.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    microkabus
    microkabus's avatar
    Erkek

iş murdery nickli muride verilmişti ama bazı üyelikleri banlanıp konuları silinmiş kısaca iş  teslim alınamamıştır . işi almak isteyen arakdaşlar pm atsın

Coffe and Cigarettes (2003) ;) ! A.L.o.N.e
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

upp hala böyle bişey lazımsa talibim boş boş oturuyorum :)

"cahilin yanında kitap gibi sessiz ol!"
Toplam Hit: 3932 Toplam Mesaj: 47