Kim Bir Milyon İster- Ümmiye Teyze

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    birgaripaskbestesi bunu yazdı
    akmarky bunu yazdı
    birgaripaskbestesi bunu yazdı
    akmarky bunu yazdı

ben pazarcı değil demedim yazın çocuklar çıkıp şarkı söylüyor inan onlarda gerçekten çocuk...

burada mesele duyguların alet edilmesi oraya orta halli birisi çıksaydı böyle rey yapmazdı . geçenlerde bir filozofu çıkarmışlar adam sokakta yatmış kyk izlerken yıkılıyor şevkatten herkes bir hüzünlü madem yarıştırıyorsun peki pazarcı diye neden acındırıyorsun.

sanırım tamamını izlememişsiniz, dün tamamını izlemiştim. kimse pazarcı diye acındırma noktasına getirmedi, kadın kendisi söyledi pazarcılık yapıyorum diye. insanların acındırılması ve bunun kullanılmasını bende tasvip etmiyorum elbette. lakin benim değinmek istediğim konu sözüm ona çok iyi üniversitelere gidipte ilk sorularda elenmelerinin yanında ümmü teyzenin iyi bir meblağı alması idi.

bir de söyleselerdi oldu olacak şefim.
    ne yani üniversiteli herifler 2 tane  genel kültür sorusu bilemediler diye yuhalayacakmıyız? o adamlar genel kültür üniversitesi mi okudu hayır . ayıp olan üniversite öğrencisinin kendi alanında kendini geliştirmemiş olmasıdır.

zaten ayıp olanda o, üniversite okuyan birinin kendini geliştirememesi. kadın pazarcı ama kendini geliştirmiş, kültürlü biri olmuş. hala neden garipsediğini anlamış değilim inanki.

kadının takdir edilecek hali olduğu iiçin yayınladım. köylü olmak ayıp değil, bende köylüyüm. memur olmadan önce bende pazarcılık yaptım. bunların ne utanılacak nede acınacak halleri var. sorun ne ki bu durumda?

kadın lise mezunuymuş

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

helal olsun teyzeye :D süper birine benziyor 

maşallah

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

diyo büssürü kitap okudum peki arkadaş büssürü kitap okuyan insanın %90 filizof olur hadi onu gectim insanın konuşması düzeltmez mi biraz garip geldi bana

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek
    UzatmaNaciye bunu yazdı

diyo büssürü kitap okudum peki arkadaş büssürü kitap okuyan insanın %90 filizof olur hadi onu gectim insanın konuşması düzeltmez mi biraz garip geldi bana

ben de bir sürü kitap okudum ben de filizof muyum? : D

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek

yalan dolan ya hiçbirine inanmıyorum adamına göre soru soruyorlar ilgi çeksin diye

Gimme Some Tits
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dağlardan ot topluyormuş 50 yaşında.Birde seviyorum diyor.Helal olsun sana teyzemmm.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek
    ReeX bunu yazdı

yalan dolan ya hiçbirine inanmıyorum adamına göre soru soruyorlar ilgi çeksin diye

Hiç alakası yok amk. Maltepe üniversitesinde okuyan kız yarıştı o akşam. Kız "Buzağı hangi hayvanın yavrusudur" sorusuna yanlış cevap verdi. Nasıl adamına göre soru soruyorlar?

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

sorular kolaydı bence

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

siyaset okuyup parlamento nedir bilmeyen,

paranın amına koyduğu halde acaba beni bir ajans kaparmı görüşüyle gelen kişiler çıkacağına

düşük ücretlere çalışan yada orta direk ailelerin bireyleri kazansın daha iyi.

helal olsun teyzeme.

Chip tarafından 08/Oca/13 22:10 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Bize böyle teyzeler lazım

Toplam Hit: 2884 Toplam Mesaj: 28