Kim Nereyi Kazandı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Firqt yazilim muhendisligi

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek
    marad10a bunu yazdı
    SENAR1ST bunu yazdı
    zone bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı

Suleyman demirel(Isparta) Tıp 

Hedef hep Itu bilgisayar di ama olsun bunu da severim diye düşünüyorum  

Ülke gençliğinin hali :) 

Aynen ya. Sonra doktor niye bizi iplemiyo diyoz. Adamın dışı doktor içi bilgisayar mühendisi. Garibim.

Bence sizin içinize oturmuş bu olay hocam. 

Sırf bu yüzden neden insanları iplemeyeyim yani bu karakteri bozuk olan doktorların işi. Daha beni hiç tanımadan insanları iplemeyecegimi nerden cikariyorsunuz, inanilmazsiniz gerçekten.

Senin için demedim sesi yeni kalınlaşmaya başlamış doktor bey. Genel konuştum. Sende amazingsin gerçekten.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ülkeye it kopukta lazım yazmadım hiç bir yer

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    SENAR1ST bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı
    SENAR1ST bunu yazdı
    zone bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı

Suleyman demirel(Isparta) Tıp 

Hedef hep Itu bilgisayar di ama olsun bunu da severim diye düşünüyorum  

Ülke gençliğinin hali :) 

Aynen ya. Sonra doktor niye bizi iplemiyo diyoz. Adamın dışı doktor içi bilgisayar mühendisi. Garibim.

Bence sizin içinize oturmuş bu olay hocam. 

Sırf bu yüzden neden insanları iplemeyeyim yani bu karakteri bozuk olan doktorların işi. Daha beni hiç tanımadan insanları iplemeyecegimi nerden cikariyorsunuz, inanilmazsiniz gerçekten.

Senin için demedim sesi yeni kalınlaşmaya başlamış doktor bey. Genel konuştum. Sende amazingsin gerçekten.

Benim yazdiklarima , sonra doktor bizi niye iplemiyo diyoz yazmissin gelmis burada genel konusuyoruz diyosun basbaya beni kastetmissin işte. Sesi yeni kalinlasmaya baslamis demissin bi de. Sanane? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Aynı senin gibi oda başka bir alan isteyen biri tıp kazanmış ve okurken arkadaşları hastahanelere staja gidiyormuş oda evde ders çalışıyormuş sonra arkadaşları alıp onu staja götürdüğünde bakmış insanlara yardım etmek çok güzel hoşuna gitmiş türkiyenin sayılı doktorlarından biri olmuş geçenlerde tv deydi iyikide gitmişim diyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Gebze Teknik'i kazanan var ise geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Tanışmak isterlerse bir tık uzaktayım.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    metalati bunu yazdı

Aynı senin gibi oda başka bir alan isteyen biri tıp kazanmış ve okurken arkadaşları hastahanelere staja gidiyormuş oda evde ders çalışıyormuş sonra arkadaşları alıp onu staja götürdüğünde bakmış insanlara yardım etmek çok güzel hoşuna gitmiş türkiyenin sayılı doktorlarından biri olmuş geçenlerde tv deydi iyikide gitmişim diyor

Çok teşekkür ederim hocam çok güzel bir örnek gerçekten ki böyle örneklerin çok olduğunu biliyoruz  ama bazı değerli müridler önyargılı davranarak beni şaşırtıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    resul
    resul's avatar
    Erkek

Benim yeğen, istanbul üniversitesi fen fakültesi moleküler biyoloji ve genetik bölümünü kazanmış.

---
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ankaraya gelecekler pm atarsa istedikleri konuda yardımcı olmaya çalışırım
    gerçi hoş buraları yıllardır çözebilmiş değilim ama olduğu kadar artık :) 

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Firqt yazilim muhendisligi

Gel sana çay ısmarlayam

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 7979 Toplam Mesaj: 69
sınav öss üniversite tercihleri