folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kimse Ölmeseydi Dünya Nasıl Olurdu?

Kimse Ölmeseydi Dünya Nasıl Olurdu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Zamanında dizi olarak yayınlanırdı " Alacakaranlık Kuşağı " adı altında. Bu konuyu ilk ele alan orada görmüştüm gerçekten ilginç bir durumdu dizinin kattıkları , bugün o bölümü tekrar buldum izleme fırsatı tekrar oldu :)
    Düşünün hiç birşekilde kimse ölmemeye başlıyor. Kolu bacağı kopmuş insanlar yaşıyor , doktorlar işsiz vs , sizce nasıl olurdu dünya :) Ölümün insanın bir parçası olduğunu birkez daha gösteren apayrı bir his :|

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

çok süperdi yaw alacakaranlık kuşağı...

Vallahi çok zıcık olurdu ehrehalde.Çok kavga olurdu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    valla ilginç olurdu harbi.düşünsene otobüste suratının yarısı olmayan bi adamla yolculuk yaptığını :)

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    uzaya giderdik tahminim marsa örneğin

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    birincisi kaynaksızlıktan mahfolurduk "yer acın yer acın" diye bir bilim kurgu kitabı vardı aynen onun durumuna düşeriz...Petrol yok,elektrik yok su yok.....pof

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Dünyada adım atmaya yer kalmazdı herhalde :) Dünyanın yüzölçümü yetmez.Jüpitere falan taşınmak lazım.

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ben Sadece Allaha Ölümüde yaşamla birlikte bize verdiği için şükretmek istiyorum, O kadar Vücut uzuvu koptuğu zaman ne acı çeker insan bilirmisiniz, bedenin bizim Acı çekmememiz için bizi terketmesi ve kendi halinde çürümeye girmesi bence kesilen tırnak misalidir,

oysa o tırnak bir zamanlar hissedebiliyor  idi, neyse uzatmanın anlamı yok Dünya çekilmez olurdu temizlik diye bişey kalmazdı, Mpkrobik ortamdan dolayı

Dahada değişik yaşam şartları yüzünden Dünyanın ne hale gelebileceğini düşünmek bile istemiyorum mesela Dinazorlar halada yaşıyor olacaktı, habire çiğneyecekti dişleri arasında yakaladığını ama çiğnenende ölmeyecekti biraz daha konuşsam sapıtacam her halde:D:D:D (Bayılma efekti) Neyse Şükür Rabime

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    V1PER
    V1PER's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    madem ölmüyosun ne kaynağına ihtiyaç duyucaksın ? yemeye mi içmeye mi ? iş yapmicaksın buda senin çalışmicağın anlamına geliyor, bu durumda bana göre üç grup ortaya çıkardı, birincisi inanıp kendini o yola tamamen verenler, ikincisi sürekli yenilik peşinde olup icat vs işlerle uğraşanlar, üçüncüsü hiç bi bok yapmayıp ot olanlar, dünyada kıyamete kadar çöller ve okyanuslar vb. alanlar yaşama alanına giriceği için 20 - 30 milyar insan yaşıyabilir heralde ne bilim, kastırmayın gece gece :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    işte ozmn başka gezegenlerde hayat olurdu, imkansızların gerçekleşmesinin sebebi çoğu zaman imkansızlıktandır..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    onu bunu bilmem ama bayağı kalabalık olurdu :D

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    millet nerde yaşıcak nerde oturucak anasını satayım her tarafı dümdüz ederdik herhal :D nasıysa ölmüoz die birbirimize girişirdik hoj ölüoz gene girişenleroluyo :P

Living Death
Toplam Hit: 4652 Toplam Mesaj: 29