folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kimse Ölmeseydi Dünya Nasıl Olurdu?

Kimse Ölmeseydi Dünya Nasıl Olurdu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

napolyon ağlardı

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    bizim ev 3. katta direk camdan atlardım heralde veya saçlarımı dikmek için elektirik kablosunu tutrarıdm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Laugh
    Laugh's avatar
    Erkek

Ortalık 56 olurdu:)birbirini bıçaklayanlar zevk için birbirini vuranlar piskopat dolardı:)

Bundan boyle herkez ederi kadar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    üst üste 5-10 kişi yaşardık ne olacak :D

Hoop.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    prezervatif satışları tavana vururdu.

işte öyle
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

sen olmazdın en basitinden

kimsenin aklından ben büyüyünce ölücem düşüncesi yer almazdı

bu düşüncenin yer almaması beraberinde başka düşünceleride getirirdi yada getirmezdi

ornegin braveheartta yaşlanıp yataklara düşünce bu alanda savasmadıgınız icin pişman olucaksınız deniordu

biri kalkıp " hadi len ölmicemki ben " deseydi ne olurdu...hasting savaşı kaybedilmeyebilirdi yada daha agır kayıplarla kaybedilebilirdi(gerci yerle bir ettiler iskocları)...

ingilizlerin bir askerinin ölmemesi onun başka birini öldürebilmesini sağlardı, daha eski versiyonunu düşünürsen haclı seferinde osmanlı topraklarında katledilen bir kadın senın annenin soyundan olabilirdi vs vs vs...bıraksan tonlarca teori üretirim sana:)

buda dünyanın kaderini deiştirebilirdi

Türkiye olmayabilirdi,sen olmayabilirdin ben olmayabilirdim

yani bilmesi en imkansız olan bir soruyu soruorsun ama aslında bunu ve chaos teorisini bildigini tahmin ediorum;)

sen bu elektromanetik alanda bir tane elektronun yerini sağa götürcekken sola götürürsen cosmosu chaos haline donusturursun

---ama basit mantık kurarsak, halkına zülmeden savaşta ölmeyip sonuna kadar krallıgında kalan cok eski ve cok güclü bir firavun yada imparator ölmiyecegi icin tekelleşebilirdi dünya...

---nerde oldugunada bağlı aslında bu düzenın gelmesi farklı tepkiler dogurabilir...bir einstein sonsuza dek yaşasaydı keşke...yada bir edison newton vs...ozmn cok ilerleyebilirdik

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    genel evler patlama yapardı..

BAN
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ben Şahsen Fikrim Uçuk Gelebilir arkadaşlar ama, Bu Ölümsüzlük Sırrını Çözse idim Kimseye demeden Yaşardım. eheheheh :D Ne Bencilim. Ama Dünyanın iyiliği için saklardım sırrı.

Kimbilir Belki Çözen Biri Var ama Demiyordur bize. Üstat Ne dersin Belkide Deca Üstat Çözmüştür Demiyor. +-/*

Ehhem yine Çok uçtum Galiba Çenemi kapasam iyi olacak. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 4685 Toplam Mesaj: 29