folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kış Geldi Amd"Cilere Gün Doğdu =)

Kış Geldi Amd"Cilere Gün Doğdu =)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    amd farkı :)

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    İşte abicim....

kullanan farkı anında anlıyor...

Kullanmayanda sadece kötülüyor!!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casanowa
    casanowa's avatar
    Erkek
    arkadaslar suan photosopun son versiyonu olan 7.0.1 indirmem bitti...
    açılması 2 saniye sürüyo demiştinya... bende hypertreading ve hyperpath AÇIK DEĞİLKEN, photoshopun açılması 1 saniye bilem sürmüyor(yani anında görüntü)(inanmassanız İSTANBUL/KALAMIŞTA oturuyorum, gelip bakarsınız) işlemci:p4 2400
    iş photoshopta bitiyorsa alın size performans...
    bu arada bir süre daha overclock hakkında bilgi topladıktan sonra, 3200'e overclock edicem. bakalım neler olacak??? (merak etmeyin soğutmayıda düşünüyorum tabiki...)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeSPoT
    DeSPoT's avatar
    Erkek
    aferim sana :) 1 sn için fazladan 80 dolar mı verdin :)))) ayrıca o program 1 sn de acılmaz boşuna ispatlayacam diye yorma kendini. pcmark 2004 puanını yaz , linkini ver ondan sonra konuşalım. somut verilerle :P
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    Gördüğüm kadarıyla artık inteli savunabilen kimse kalmamış...e zaten gerçekleri konuşmak lazım.Bakın arkadaşlar ısınıyor diyenlere cevabım şu....Evimdeki athlon palomino 1.8 (palomino thanderbird lere göre daha fazla ısınır yani şuanda piyasada olan barton öncesi işlemcilerin birçoğu)ve üzerindeki fana kaç para verdiğimi söylüyeyim...ISINIYOR DİYENLER İYİ OKUYUN HELE HELE FAN PARASIYLA GİDER İNTEL ALIRIM DİYENLER DAHA İYİ OKUSUN.FANIN FİYATI TAM 1.5 MİLYON YANİ 1$ DAHA FAZLA SÖZE GEREK YOK...

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pokeman
    pokeman's avatar
    Erkek
    2 senedir amd 350 mhz kullanıyorum ki almaya kalksanız 10 $ etmez piyasada bile kalmamıştır pentium 2 ile 3 arasında hızı var daha önce celeron ve pentium kullanmış biri olarak hızına dumur oluyorum 4 mb ekran kartıyla çogu oyunu çok rahat çalıştırıyo bende gören arkadaşlar AMD ye geçti herkes amd oyunları çalıştırmaz linux gibi uyum sorunu çıkarırmış zannediyomus ısınmadan problemim olmadı benim eski ibm p3 bilg.den daha az fan gürültüsü çıkarıyor(ısındıgını ilk kez burdan ogrendim hatta)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    casanowa bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaslar suan photosopun son versiyonu olan 7.0.1 indirmem bitti...
    açılması 2 saniye sürüyo demiştinya... bende hypertreading ve hyperpath AÇIK DEĞİLKEN, photoshopun açılması 1 saniye bilem sürmüyor(yani anında görüntü)(inanmassanız İSTANBUL/KALAMIŞTA oturuyorum, gelip bakarsınız) işlemci:p4 2400
    iş photoshopta bitiyorsa alın size performans...
    bu arada bir süre daha overclock hakkında bilgi topladıktan sonra, 3200"e overclock edicem. bakalım neler olacak??? (merak etmeyin soğutmayıda düşünüyorum tabiki...)

abartam istersen...

ulan fontların okunması 1 sn sürüyor be herlade sen tüm fontları sildin :)))

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    ir2 bunu yazdı:
    amd nin kötü yanları nedir yaf ( ben hardware den alnamam software den anlarım hesaabı)

valla ben daha görmedim... gören varsa yazsın..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    AMD nin kötü TArafımı muhahahahaha eki çekirdeklerde biraz ısınma vardı ama şimdi bartonlarda hiç bişey yok rahat rahat kullanın hele kışta geldi oh ohh:))
Toplam Hit: 11904 Toplam Mesaj: 42