folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kişisel Bakım Şeyleri

Kişisel Bakım Şeyleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Selamlar, insan gibi görünmek adına 3-5 bakım yapayım dedim de ne alayım bilemedim. 

Siyah noktadır, el yüz, diş bakımıdır falan neler yapıyorsunuz? Neler kullanıyorsunuz. Önerileriniz nelerdir? 

teşekkürler.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Fazla bi şeye gerek yok hocam ama öncelikle bi dişçiye gidip dişleri parlatmak gerekli, seni görmediğim için söylüyorum yanlış anlama :))

Kulak burun kıllarını haftada bi aldır, öyle peeling işlerine pek girme olursa da haftada 1 yap. Ben garnier marka kullanıyordum ama sonradan öğrendim ki kötünün iyisi imiş.. Burun yapışkanları var BİM de siyah noktaları alıyo, o güzeldir. Başka yerinde varsa pek kurcalama çünkü gözenek bazen küçülmüyo ve rutin bi hal alıyo siyah nokta alma işi..

Kılını tüyünü ihmal etme hocam, dove sabunla yüzünü sabahtan sabaha yıka :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Fazla bi şeye gerek yok hocam ama öncelikle bi dişçiye gidip dişleri parlatmak gerekli, seni görmediğim için söylüyorum yanlış anlama :))

Kulak burun kıllarını haftada bi aldır, öyle peeling işlerine pek girme olursa da haftada 1 yap. Ben garnier marka kullanıyordum ama sonradan öğrendim ki kötünün iyisi imiş.. Burun yapışkanları var BİM de siyah noktaları alıyo, o güzeldir. Başka yerinde varsa pek kurcalama çünkü gözenek bazen küçülmüyo ve rutin bi hal alıyo siyah nokta alma işi..

eyvallah hocam, o bantlardan var da o da tam oturmuyor, sürülen siyah maske aldım siyah nokta için bi halta yaramadı şöyle ne var ne yok çıkaracak bişi bulamadım :D

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Bro kaliteli bi güneş kremi şart, yüz yıkama jelleri var Norveç marka, öneririm, birde el kol için vaseline marka yeşil olanından öneririm başkada birşeye ihtiyaç olmaz

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    EdepsizPenguen bunu yazdı

Bro kaliteli bi güneş kremi şart, yüz yıkama jelleri var Norveç marka, öneririm, birde el kol için vaseline marka yeşil olanından öneririm başkada birşeye ihtiyaç olmaz

dışarı çok çıkmıyorum hocam, sabah 8 iş akşam 18 civarı çıkış %95 oranında içerideyim, zaten çıkışa güneş kalmıyor. O markanın başka ürünlerine bakayım ama

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hocam Selamlar

Traş için bu seti kullanıyorum: https://www.teknosa.com/braun-mgk5060-8i-1-arada-erkek-bakim-kiti-p-120240977 saç, sakal, burun, kulak kılları vs bununla alabilirsin. 

Diş olarakta Oral-B Şarjlı Diş Fırçası kullanıyorum. Diş macunu ise bunu kullanıyorum. https://www.watsons.com.tr/p/colgate-optic-white-dis-macunu-50-ml-total-pro-dis-macunu-50-ml-47926

Siyah nokta için gratise gidip herhangi bir tanesini alabilirsin. 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Aklıma gelmişken siyah noktaları kendin çıkarmaya çalışma, gözeneği büyütürsen siyah nokta siyah maydanoz olur :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

şu diş temizletme ile ilgili yıllardır geyik var iyi değil zararlı diye hala geçerli mi yoksa teknoloji gelişti mi ?

bi kere yaptırdım çok fark ediyor ama aradan 1.5 yıl geçti sigara çay kahve sağolsun yine arkaları kahverengi olmaya başladı. ön yüzden şikayetim yok şarjlı fırça ile günde 2 kere fırçalıyorum üstüne gargara ama arkaları canımı sıkıyor ve ağız kokusu yapıyor haliyle. 

var mı aramızda ben 3-5 kez temizlettim zararını görmedim diyen ? 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    yanak bunu yazdı

şu diş temizletme ile ilgili yıllardır geyik var iyi değil zararlı diye hala geçerli mi yoksa teknoloji gelişti mi ?

bi kere yaptırdım çok fark ediyor ama aradan 1.5 yıl geçti sigara çay kahve sağolsun yine arkaları kahverengi olmaya başladı. ön yüzden şikayetim yok şarjlı fırça ile günde 2 kere fırçalıyorum üstüne gargara ama arkaları canımı sıkıyor ve ağız kokusu yapıyor haliyle. 

var mı aramızda ben 3-5 kez temizlettim zararını görmedim diyen ? 

Hatun 2 yılda bir yaptırır bi zararını görmedi. İstediğin kadar dişleri koru hocam çay kahve falan yine beyazlatmak gerekiyor..

Meraklısına: 1 ay önce 200 liraya beyazlattı. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Hatun 2 yılda bir yaptırır bi zararını görmedi. İstediğin kadar dişleri koru hocam çay kahve falan yine beyazlatmak gerekiyor..

200 liraya mekandan çıkamıyoz hocam nası 200 lira, şaşırdım

hangi poliklink veya yer ankarada

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    yanak bunu yazdı

200 liraya mekandan çıkamıyoz hocam nası 200 lira, şaşırdım

hangi poliklink veya yer ankarada

Başkent Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

(0312) 273 14 14

https://maps.app.goo.gl/K9xyj1n68QmjaY3z7

Toplam Hit: 2136 Toplam Mesaj: 25
falan losyon macun yüz bakım diş el krem kişisel maske