folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kişisel Bakım Şeyleri

Kişisel Bakım Şeyleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

çok bir şey kullanmıyorum aslında

diş macunu :  olmazsa olmazım marvis classic strong mint

diş fırçası :  curaprox 5460 ekstra yumuşak ve dil temizleyici

ağız bakım : listerine cool mint

sakal için : isana men sakal bakım yağı ve  pomad

koltuk altı için : rexona clinical protection , niveo men deo

el kremi : Neutrogena sofort

siyah nokta,maske ,yüz kremi,ayak kremi, yüz yıkama jeli falan kullanmıyorum , evde sakal traşı olmuyorum,

Vallaha hocam sağolasın sakal yağını aklıma soktun avm deydim direkt gittim aldım az önce sürdüm şimdilik ilk tepkim baya hoş çünkü sakalları sert ve sürekli kırıklar oluşan hatta bundan dolayı sürekli sakallarımı koparan biriyim şimdilik kuru olmaması iyi hissetiriyor.

https://www.rossmann.com.tr/isana-men-sakal-bakim-pomat-argan-yagi-kanola-yagi-50-ml-p-sr16100336

şundan alacaktım yoktu uzunca süredir gelmediğini söylediler galiba şu da onunla aynıymış ondan aldım

https://www.rossmann.com.tr/isana-men-sakal-yagi-30-ml-p-sr16100339

ama ilk linkteki gelirse onuda alacağım sakal problemi yaşayan birisiyim bakım yapmak gerek

Dipnot: Sitesinden baktım isana rossmann ın kendi markasıymış ve ürünleri ucuz geldi normalde 1 şampuan 1 duş jeline 100 küsüre yakın para ödüyordum 13 tl ye duş jeli aldım az önce yani sepetim şu şekil deneyeceğim yorumları yazarım unutmazsam.

Deodorant AXE affrica kullanıyordum 9 tl den 45 Tl ye yükselince mecbur... Duş jeline 30 şampuana 70 falan derken duş jeli şampuan fiyatına sepeti aldım denenebilir.

İlki pomad hocam 4 senedir onu kullanıyorum,  24 saat boyunca parlak ve  nemli tutuyor kırık oluşturmuyor,diğeri serum şeklinde sanırım hiç kullanmadım ilk ürünü şiddetle tavsiye ederim.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Erkek adam atmık kokar

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Sakalını benin kadar koparan biri yoktur , anasını avradini sikeyim o alışkanlığın Yoluk tavuk , kıdemli sarFoş gibi dolaniyorum en resmi ortamlarda. Acısı sızisi minimal kanaması bazen kökün uzun sure geri gelmemesi hatta kışın minimal egzaması da cabası çok koparmaktan deri illallah etti.

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

çok bir şey kullanmıyorum aslında

diş macunu :  olmazsa olmazım marvis classic strong mint

diş fırçası :  curaprox 5460 ekstra yumuşak ve dil temizleyici

ağız bakım : listerine cool mint

sakal için : isana men sakal bakım yağı ve  pomad

koltuk altı için : rexona clinical protection , niveo men deo

el kremi : Neutrogena sofort

siyah nokta,maske ,yüz kremi,ayak kremi, yüz yıkama jeli falan kullanmıyorum , evde sakal traşı olmuyorum,

Vallaha hocam sağolasın sakal yağını aklıma soktun avm deydim direkt gittim aldım az önce sürdüm şimdilik ilk tepkim baya hoş çünkü sakalları sert ve sürekli kırıklar oluşan hatta bundan dolayı sürekli sakallarımı koparan biriyim şimdilik kuru olmaması iyi hissetiriyor.

https://www.rossmann.com.tr/isana-men-sakal-bakim-pomat-argan-yagi-kanola-yagi-50-ml-p-sr16100336

şundan alacaktım yoktu uzunca süredir gelmediğini söylediler galiba şu da onunla aynıymış ondan aldım

https://www.rossmann.com.tr/isana-men-sakal-yagi-30-ml-p-sr16100339

ama ilk linkteki gelirse onuda alacağım sakal problemi yaşayan birisiyim bakım yapmak gerek

Dipnot: Sitesinden baktım isana rossmann ın kendi markasıymış ve ürünleri ucuz geldi normalde 1 şampuan 1 duş jeline 100 küsüre yakın para ödüyordum 13 tl ye duş jeli aldım az önce yani sepetim şu şekil deneyeceğim yorumları yazarım unutmazsam.

Deodorant AXE affrica kullanıyordum 9 tl den 45 Tl ye yükselince mecbur... Duş jeline 30 şampuana 70 falan derken duş jeli şampuan fiyatına sepeti aldım denenebilir.

İlki pomad hocam 4 senedir onu kullanıyorum,  24 saat boyunca parlak ve  nemli tutuyor kırık oluşturmuyor,diğeri serum şeklinde sanırım hiç kullanmadım ilk ürünü şiddetle tavsiye ederim.

Attım hocam sepete ve siparişi verdim

@LaNCeLoT sakal koparma ciddi bir problemmiş ve psikolojik bir sorunmuş tıpta adı falan varmış sakallarım sert ve kuru olduğunda koparıyorum yağı aldım kremide sipariş verdim şimdilik sadece iyi hissettirdi görecez bakalım

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 2135 Toplam Mesaj: 25
falan losyon macun yüz bakım diş el krem kişisel maske