folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kıyafet Alırken Nelere Dikkat Ediyorsunuz ?

Kıyafet Alırken Nelere Dikkat Ediyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek

Bende de genelde marka takıntısı yoktur bütün mağazalara girerim en çok yakışanını alırım eğer 2 seçenek arasında kalmışsam ve maddi durumum da varsa ikisini de alırım. :)

Ama genellikle mavi, siyah veya gri tonlarında kot pantolon, düz renk sade veya üstündeki şekillerin abartılı olmadığı V yaka tişört, tek renk polar tarzı kıyafetler giyerim. Bazen şapkalı veya şapkasız olmasına dikkat ederim. 

Eskisi gibi değildir belki!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kıyafet alırken nelere dikkat ediyorsunuz ? 

tarzına bakarım genelde daha sonra kalitesine ve fiyatına

Ve hangi markaları tercih ediyorsunuz. 

Mavi zara bershka pull&bear 

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

kesimine vücuduma oturmalı ,rengine koyu olmalı 

jack jones,levis,mavi,adidas

kıyafetten yıkanınca küçülmemesini, hemen rengi solmamasını birde bana kitap okumasını beklerim :L

futuristte ne yardırmış alttarafı üç tane soru var orda

Bosluk tarafından 11/Oca/16 18:33 tarihinde düzenlenmiştir

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

okuyorum bunları teker teker.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hoşuma gitmeli. içime sinmeli . tişort çok alırım kumasına dıkkat ederım . genellıkle artık organik kumaşlı ürünleri almaya çalışıyorum tişört ve sweatlerde . etikete bakmam 

marka olarak ta bellı bır marka takıntım yok ama koton colinsti tommy dockers levistir. maviyi lacostu pek sevmıyorum. 

biryer açacaksan ufak bır yerde ısen mavi levis quicksilveri ıcınde barındıran bır yer acabılırsın kucuk yerlerde cok ıyı satıs yapıyorlar helekı olmayan yerlerde. Ama genc nufus potansıyelı onemlı egenın buyuk ılcelerınde gıdıyor ılk acanlar guzel bır sevıyede kazanıyorlar. anadoluyu bılmem .bulundugun ıl ılcenın nufusu ogrencı skalası maddı ımkanları onemlı .

mesela ortasınıf altı ınsanların yogun oldugu yerlerde ucuz yaparsan gıder buyuk beden kadın da cok gıder.  çok ıyı arastırma yapman lazım tekstil içi çok geniştir çetrefillidir müşteri kitlene göre belirlemen lazım ürünlerini

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Bosluk bunu yazdı

kesimine vücuduma oturmalı ,rengine koyu olmalı 

jack jones,levis,mavi,adidas

kıyafetten yıkanınca küçülmemesini, hemen rengi solmamasını birde bana kitap okumasını beklerim :L

futuristte ne yardırmış alttarafı üç tane soru var orda

kadın = alışveriş

biri bana böyle der diye kısa kesmiştim üstelik :)

alışveriş kadın

karikatür kredi kartı

çöl

futurist tarafından 11/Oca/16 19:29 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Kıyafet alırken nelere dikkat ediyorsunuz : Kumaş pantolon ve Kot pantolonların strech (esnek) olanlarını tercih ederim oldukça rahattır. Kumaş pantolonların çok fazla esnek olmasına gerek yok kot pantolonlar esnek olmayınca rahat olmuyor. Mavi'nin amerikan strech pantolonları var oldukça rahattır. Boş vaktim olduğunda internetten kampanyalarına bakarım (örnek: damat klasik gömlek tane fiyatı 109 TL 3 adet alırsan kampanyalı tanesi 59,00 TL.den veriyorlar. pierre cardin ayakkabı kampanyasız 350 TL olan ayakkabıyı 120 TL.den veriyorlar bu şekilde sezon kampanyaları yapıyorlar) Bu markaları internet haricinde gerçek mağazalarından alırım. Sitelerinde satış yerlerine bakarım gidip oradan alırım. Kendi sitelerindeki mağazalar haricinde satılanlar çakmadır :)

Ve hangi markaları tercih ediyorsunuz : DS Damat, Pierre Cardin, Kiğılı, Sarar, Mavi, U.S. Polo ASSN aklıma gelenler bunlar.

Ve bir kıyafetten ne beklersiniz : Uzun süre dayanıklı ve kaliteli olması. Yıkandıktan sonra çekmemesi ve uzamaması. Yukarıdaki saydığım markalarda böyle bir sıkıntı yaşamadım. Bir defa bir mağazadan polo tişört aldığım ve o tişörtün makinede çekmesi bana ders oldu o mağaza için polo üreticisinin genel merkezi ile görüştüm o mağaza bize bağlı değil demişlerdi. Çabuk deforme olmaması da tercih sebebidir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Genel mukayese parametrem fiyat. Onun dışında başka değişkenlerim de var. Mesela kesinlikle desenli, baskılı vs. bir şey giymem. İki renk giymem. Çok açık ve siyah giymem. Ara renkler tercih ederim ve vücuda oturması önemlidir. Onun dışında yıkandıktan sonra kumaşın ne halta döneceğini de hesaba katarım yani tek kullanımlık almayalım şimdi. Karşıklık sevmiyorum, tek ve ara renklerden devam ediyorum; flat giyinen adamım. :)

Markaya gelecek olursak özellikle ceket, mont vs. Bershka güzel oluyor ama birazcık damarlı ve özellikle geri kalan ürünleri hiç bana göre değil. Pantolonlarına bakın anlarsınız beni.

Onun dışında DeFacto ve LCW ki LCW bence çok kaliteli ve ucuz ürünler sunuyor ancak sanırım sahipleri biraz obez ki o sebepten bedenleri muazzam büyük. Hele tişört alın han gibi oluyor. Slim yazıyor ama slimlikten eser yok o açıdan sevmiyorum.

Kıyafetten, avret yerlerimi örtmesini beklerim ne bekleyeyim hocam. Pek beğenilme takıntım yok dediğim gibi o da flat.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

lcw'den almamaya dikkat ederim

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Uzun sureli giydiklerimi kaliteli alirim geri thsirt falan pek onemi olmaz. Ama ne alicaksam kesinlikle o markanin zengin semptindeki yerinden alirim bence ayni markalarda olsalar bolgeye gore urun kalitesi ile uretiliyorlar.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
Toplam Hit: 3276 Toplam Mesaj: 31
tekstil kıyafet