folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kıyafet Alırken Nelere Dikkat Ediyorsunuz ?

Kıyafet Alırken Nelere Dikkat Ediyorsunuz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetdsn
    ahmetdsn's avatar
    Erkek

hacı çok isterdim buraya italyan modasını veya fransız kult modasını veyahut salaç giyimi takip edip ona göre giyiniyorum demeyi ama 2.02 boy 130 kg 46 numara ayak olunca bide bunun üstüne dri fit denen bi saçmalık ortaya atılınca fiyata bakmadan ne oluyorsa onu alıyorum tekstil işine girdiğini söylüyorsun ilk işin dri fit kaldır hayatlar sönmesin

Elbet bir bildiği var bu çocukların, kolay değil yoksa bu yaşta ölmek...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Alamıyoruz.

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

içerisine bakın! polyester akrilik polimer Pamuk nylon ne kadar içerisinde! mesela gömlek alırken içerisinde biraz polyester gibi az bir miktar olmasına dikkat edin sırf pamuk alırsanız mesela bu gömelk ütü tuttturmak zor oluyor terzi olan biri daha iyi cevap verebilir.

t shirt lerde pamuk ürünü almaya dikkat edin mesela daha rahat giyersiniz esnemeside bi o kadar güzel olur vücudunuzu yaz aylarında daha iyi korur ve teri daha çabuk eritir. ayrıca kıyafet seçimi dahil renk uyumuna bakmak lazım bide zevk meselesi kimi beyaz sever kimi sevmez. ayakkabıda kemerde buna dahil.

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Hocam tasarıma dikkat ederimki bu konuda en iyi yer merter ve zeytinburnu dolaş zaten iyi markaların modellerine yakın modeller toptan satılıyor birde konuyla bende ilgileniyorum asıl iş kumaş üzerine ama yakında giyim sektörüne de el atıcam n11 gittigidiyor hepsiburadada en cok satan modellere bak suan yeni fraksiyon japon stile  a ilgili eşortman sweet modellerine filan aklında olsun şimdiden bol şans.

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ben efendi gibi kot pantolon giymek istiyorum

Ama satılan kotların hepsinde ya bir yırtık ya bir eskitme var. Yeni gibi duran kot bulamıyorum. Wallahi çivisi çıkmış alemin artık

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Kaliteyi CGS de bile görsem  3-5 stoklarım .)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

öncelikle herhangi bir kumaşa karşı alerjin olup olmaması önemli.

genelde pamuklu giyerim, çünkü üzerinde viskoz, naylon, polyester yazan malzemeler hava almaz ve terletir, bakteri üretebilir.

bu tür naylon ürünleri sadece motosiklet kullanırken rüzgar yememek için kullanırım.

ilk olarak üzerime tam oturması önemli.

eskiden marka alırdım, çünkü benim bedenime göre (8 drop 48 beden) sadece büyük firmalar üretim yapıyordu, ama artık başka markalarda da deniyorum ve üzerime oturan ceket pantolon ne var ise alıyorum.

şu an için markanın pek bi önemi yok, pazardan da alırım yerine göre.

dediğim gibi başlıca kriterlerim, ürünün kumaşı, üzerime tam olması, rengi, modeli :)

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Hocam alışveriş yapmayı sevmeyen biriyim zaten 2-3 yılda bir gider bir şeyler alırım kendime. Gider bakarım beğendiğimi denemeden alır çıkarım markaya falan bakmam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

Tamamdir murit ve murideler toptan isine basladik .  Oyuzden bir sorayim dedim.

Bayan erkek kiz cocuk farketmeden fason kosturuyoruz.  Dua edin .teklemeleride foruma koyucam :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kot loft ve tommy ust jack jones ve lufian  genellikle ama giyimde onemli olan kesimleri ve yikandiktan sonra kumasinin bozulmamasi 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
Toplam Hit: 3277 Toplam Mesaj: 31
tekstil kıyafet