Kıyamet Yaklaşıo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Kıyamet yaklaşıo abi harbi okadar anormal seyler oluyoki.

Bu video açıkla ispatlıo.

http://www.youtube.com/watch?v=rHw3619XlaI

Sonuna kadar izleyin.

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    3 yıl önce okudğum bir kitap geldis kıyamet alemetleri diye :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    kıyamet zaten yaklaşıyo :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek
    kıyamet olacaksa ve zaman da hiç durmadan ilerlediğine göre kıyamet yaklaşıyo demekti değil mi? tıpkı günün herhangi bir anında benim insanları saat 4 e geliyo diyip deli etmem gibi, saat 2 iken bile saat 1 e gelmiyo mudur? o yüzden sokaklarda kıyamet yaklaşıyo insanlığın sonu gelecek diye bağıran tipler görürseniz bilin ki doğru söylüyolardır :P

Metallica Rules
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    kıyamet gelsede kopsak :))))

Long Live Turkey..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

video da neyi ispatliyor, orda kurandan alintilar yapilmis.

kiyametin kopacagina dair ispat mi istiyorsun

ortadoguya ya bak, kutuplarin erimesine bak, ozonun delinmesine bak, zenginin daha zengin olusuna fakirin daha fakir olusuna bak, akp nin iktidar olmasi bile kiyamet alameti.     

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Bişeyin kopacağı yok ya hacı hoca safsatası onlar...

Bilmem kaç milyar yılımız daha var kasmayın boşuna kıyamet yaklaşıyo diye...

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

video da neyi ispatliyor, orda kurandan alintilar yapilmis.

kiyametin kopacagina dair ispat mi istiyorsun

ortadoguya ya bak, kutuplarin erimesine bak, ozonun delinmesine bak, zenginin daha zengin olusuna fakirin daha fakir olusuna bak, akp nin iktidar olmasi bile kiyamet alameti.

Hocam bunu sen degil ben yada benim gibi sıradan muridlerden biri söylemiş olsaydı elbet biri çıkıp anında,otoyol kenarlarında 3.sınıf otel tabelalarının o kaletesiz ısıgının altında bir aydınlanan bir kararan suratına konduracagı cekinik bir gulumseme ve kaçamak bakıslarlar eşliginde uzun tırnaklı parmagını agzına koyup kafasını hafifce egerek,kalitesiz bir hayat kadını edasıyla "sacmalıyorsuuun konunun siyasetle ile ne alaksı var" diyen olucaktı.Önemsiz görürnüyor ama kıyamet alametlerinden biride budur;yalakalık

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

benim gibi sıradan muridlerden biri söylemiş olsaydı elbet biri çıkıp anında,otoyol kenarlarında 3.sınıf otel tabelalarının o kaletesiz ısıgının altında bir aydınlanan bir kararan suratına konduracagı cekinik bir gulumseme ve kaçamak bakıslarlar eşliginde uzun tırnaklı parmagını agzına koyup kafasını hafifce egerek,kalitesiz bir hayat kadını edasıyla "sacmalıyorsuuun konunun siyasetle ile ne alaksı var" diyen olucaktı.Önemsiz görürnüyor ama kıyamet alametlerinden biride budur;yalakalık

Hönk?!?! Abicim ne demek istedin ya, cümlenin ortasına geldiğimde başını unuttum, tekrar başa döndüm sonu gelmedi. Sonuna kadar okumak için bir daha uğraştım, sonuna geldiğimde ortası aklımda yoktu. Baya bi felsefik olmuş, en son tercüme edip söktürebildiğim "Allah'ın Dediği Olur" demek istedin sanırım :D:D:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kiyamet ile ilgili alametlerin kuranda yazdigini zaten biliyoruz.

millet acip kurani okumaz, orda burda buldugu kuran ile ilgili alintilari gorur ve aha size ispat diyerek getirir.

kimse arastirmaz orda ismi yazan ayette gercekten o mu belirtilmek istenmekte, veya ordaki ayetin ismi icerigi gercekten dogrumu diye.

varsa yoksa kopyacilik.

diyorum iste kiyamet alameti istiyorsaniz adam 1 kurus icin adam olduruyor, gecinemeyenler cocuklarini sokaga birakip kaciyor, ozon delinmis, kalabaliklarin ortasinda bombalar patliyor

ya ne bileyim ac televizyonu bak gorursun kiyamet alametlerini.

yuksek yuksek binalar kiyamet alameti deniliyor, musluman olan malezya da bilmem kac katli binalar var, daha bircok musluman olan ulkelerde boyle yuksek binalar var.  

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXeLanS
    eXeLanS's avatar
    Erkek

Sonunu değil başını bile izleyemedikki..

Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir....

Toplam Hit: 5830 Toplam Mesaj: 37