Kıyamet Yaklaşıo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Dj_Lethal bunu yazdı:
    -----------------------------
    shockman bunu yazdı:
    Cern de yapılacak Deney ilede Son Gelmiş olabilir, Az Kaldı Yapılan Deneyde Şayet iş Kontrolden çıkarsa Atom Altı Düzeyde Gerçekleştirilen reaksiyon, Dünyadaki Maddeleride etkilerse Vay halimize. Cern deki Deneyden korkmaya başladım ben.
    Dostum MAYIS'ta devrim yaraticak bu deney!!! Benimde bazi endiselerim var. Uzay-Zamani bukerek solucan deligi olusturabileceginden bahsedilmis deney hakkinda... Kicuk parcaciklarla da olsa Atom alti parcaciklar hakkinda cok da fazla net bilgiler yok, mesela buyuyup genisleme ozellikleri olabilir, ki bu se kucuk capli bir karadelik bile olusturabilir. bu da durduralamayan birsey demektir. ozaman vay halimize... AMA devrim niteliginde olucagi kesin...
    İki matematikçinin böyle bir düşüncesi var. Ama solucan deliği oluşacak bile olsa bu atomaltı parçackların boyutunda olacak ebat olarak.Yani insanın geçmesi mümkün değil kaldıki onun kapanmaması içinde açık tutma çalışması yapılması lazım ekstradan..Yani diyelimki o solucan deliği açıldı hem insanın girebileceği ebata getirmek hemde kapanmasını önlemek için uygulamalar gerekli..Neyse tırsmayın böyle şeylerden,hemen delik oldu yutacak bizi deyip panik yapmayın :D (shockman delik seni yutacak kaç :D)

Her Hakkım Saklıdır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:
    Dj_Lethal bunu yazdı:
    shockman bunu yazdı:
    Cern de yapılacak Deney ilede Son Gelmiş olabilir, Az Kaldı Yapılan Deneyde Şayet iş Kontrolden çıkarsa Atom Altı Düzeyde Gerçekleştirilen reaksiyon, Dünyadaki Maddeleride etkilerse Vay halimize. Cern deki Deneyden korkmaya başladım ben.
    Dostum MAYIS'ta devrim yaraticak bu deney!!! Benimde bazi endiselerim var. Uzay-Zamani bukerek solucan deligi olusturabileceginden bahsedilmis deney hakkinda... Kicuk parcaciklarla da olsa Atom alti parcaciklar hakkinda cok da fazla net bilgiler yok, mesela buyuyup genisleme ozellikleri olabilir, ki bu se kucuk capli bir karadelik bile olusturabilir. bu da durduralamayan birsey demektir. ozaman vay halimize... AMA devrim niteliginde olucagi kesin...
    İki matematikçinin böyle bir düşüncesi var. Ama solucan deliği oluşacak bile olsa bu atomaltı parçackların boyutunda olacak ebat olarak.Yani insanın geçmesi mümkün değil kaldıki onun kapanmaması içinde açık tutma çalışması yapılması lazım ekstradan..Yani diyelimki o solucan deliği açıldı hem insanın girebileceği ebata getirmek hemde kapanmasını önlemek için uygulamalar gerekli..Neyse tırsmayın böyle şeylerden,hemen delik oldu yutacak bizi deyip panik yapmayın :D (shockman delik seni yutacak kaç :D)

Yahu ben ciddi Ciddi Tırsıyom Haden burdan yakınki Holy Seclorum Kardeşimiz, İşi Dalgaya Sürüyo. Anlamıyormusun, O Deney Kontrolden Çıkarsa Kötününde Kötüsü Olabilir, Komple Dünya Saniyeler Nispetinde yada Hızlı bir Yavaşlıkla bir Kaç ayda Eriyip Yokolabilir. Sanırım 2 aydan az Ömrümüz kaldı. :(

Yahu Nerden icab ederki böyle Dibi Görünmeyen Deneylere Dünyayı Bulaştırırlar, Alsın başını Mars yakın gitsin orada yapsın ne halt yapacaksa yahu. Güzelim Dünyamızı Ne karıştırır bu manyaklar. Hatta bana kalırsa Ayda bile bu tür deneyler yapılmamalıdır. Ama Gelde anlat Anlamazki Denyo Bilim Adamları.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek

İslam insanların gelişmesini istemiyor mu acaba? Neden yüksek yüksek binalar yapıldığında ya da uzak mesafelere ulaşım kolaylaştığında kıyametin yaklaştığı söyleniyor? Kim neye inanıyor bilmiyorum ama din sadece insanları yönetmek için bir araç niteliğinde.

Şu an avrupaya bir bakın, din kavramı sadece insanların hayatını güzelleştiren bir "masal". Rönesans'dan sonra avrupadaki toplum yapısı çok değişti ve insanlar din'in bilim'in üzerinde söz sahibi olamayacağını anladı. Söyler misiniz ortaçağda cennetten arsa satarak zengin olan papazlara ne oldu? Cehenneme mi gitti? :)

Tanrı'nın kutsal kitapları değiştirilemez deniyor. Şu an dünya üzerinde yüzlerce farklı incil var. Bu durumda Kuran'ın değiştirilmediğini nasıl garanti ediyorsunuz? Yoksa sadece "değiştirilmedi, değiştirilmez!" diyerek bu konudaki tüm algı yollarınızı kapatıyor musunuz? İncil değitirildi, evet, ama neden hâlâ hristiyan toplumu yokolmuş değil?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eReN_77
    eReN_77's avatar
    Erkek
    WarninG_ErroR bunu yazdı:
    Dj_Lethal bunu yazdı:
    21 aralik 2012 de biseyler olucak...
    Vahiy mi geldi ?
    tövbe demeyi hakettin :p

KederLi Geçse Bazı Günler Seviyoruz Seni Can Gönülden Nasıl Bir Sevgi Ah Bir Bilsen Efes Bilsen Herşeyimsin Sen..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    Dj_Lethal bunu yazdı:
    21 aralik 2012 de biseyler olucak...

işte benim adamım :=)

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    dünyanın frekansı 13Hz olacak...

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
Toplam Hit: 5863 Toplam Mesaj: 37