Kızla Tanışma Yardımm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

uzun süredir yalnız takılan biriyim, bugun otobüste arka taraflarda müzik dinleyerek yolculuk ediyorum..otobusun geneli boş. yan tarafıma bi dikkat ettim bana göre tam tipim olan çok güzel bi kız.öyle normalde abazan gibi kızlara bakan biri değilim..kıza çok pis uzun uzun baktım.kız farketti kafamı çevirdiğimde oda bana bakıyordu.allahım naapıp nedip kızla konuşmam lazım diye düşünüyorum..kız şişman birinin yanında oturyodu, önlerden bi koltuk boşalınca oraya geçti.sevgilisi olan bi kızada benzemiyordu.

hemen cebimden 1 tl çıkarttım kızın arkasındaki koltuğa geçtim omuzuna dokundum.

- merb 1tl yi gösterek bu sizden mi düştü?

-kız hayır

-tamam

-kızda iş kıyafeti var

-nerede çalışıyorsun

-şurada 

-hımm uzak bi yer yolculuk uzun sürüyodur.

-kız evet

-orada çalışan bi tanıdığım var.ismi şu

- anladım 

-şey onun yanına bi ziyaret düşünüyorum sizinle orada tekrar görüşebilrmiyiz

sessizlik

-ben telefon numaranı alabilrim

- kız hayır veremem

-tamam ozaman ben veriyim.elimden geleni yapmak durumları :)

sınavdan çıktığım için cebimde kagıt kalemde var

hemen bi parça kopartıp numaramı ve ismimi yazıp kıza verdim

kız aldı okudu.katladı.elnde tutuyor

- ben evden baya bi uzaklaştım iniyorum dedim

ve indim.

kız akşam iş çıkışı arayabilr.kız kağıdı otobüsten inince atar, vs vs ne olur sizce durum.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    destanition
    destanition's avatar
    Erkek

eğer baştan yüz vermediyse bi daha aramaz. kız milletini iyi tanırım. ayrıca sevgilisi olan bi kıza benzemiyor diye bişey yok. kimlerden neler çıkıyor bi bilsen öyle bir devirde yaşıyoruz ki aklın hayalin almaz. neyse hocam fazla takma kısmette kaderde varsa olur. benim de ilgilendiğim biri var ama yüz vermiyor peşinden koşuyorum ama bakalım ne olacak hayırlısı. kız milleti değil mi işte nazlı ne yaparsın.

gülme gidenin arkasından. gün gelir, elveda bile diyemezsin giderken... | Hayat fani, Ölüm ani....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sonucu merakla bekliyorum. :D Ama ben kız olsam -erkek olsam da fark etmez aslında- otobüste bir ilişkinin başlamasını uygun bulmam. Nerden geldiğin belli değil vs. He bu arada kızlarla nasıl tanışılabilinir, onu bilmiyorum. Bilsem şerefsizim yardım ederdim

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

ondan once inmekle hata etmissin. onunla beraber inecektin. takip edecektin israr edecektin. zorlayacaktin :) tenhada kistiracaktin ...

saka bi yana  inmeseydin keske. muhabbeti biraz d aha iletletip kendinden bahsetseydin is degirdi. soylerdin oyle her onume gelen yazilmam falan diye...

insallah arar ararsa aklini cel kandir yap bi kac oyun

kelime oyunu

iyi cesaret edip mazaret bulup muhabbet kurmussun bu arada

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

normal şartlarda aramaması lazım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek
    Bende 17 yaşımdayken devamlı bindiğim minibüsten bikaç sefer karşılaştığım bi kızı ayarlamıştım. Şimdi olurmu bilmem ama bi kaç sefer daha denk gelirse olur diye umuyorum
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

boşver hoca ararsada yanlış numara de tanımıyorum de uzak dur o yaratıklardan. kaldı ki o kağıdı yırtıp atmıştır zaten.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

eğer sevgilisi varsa, şu an elemanın elinde senin adın soyadın ve telefonun var :D cevap verebilir hoca bide belli olmaz..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

SysTeMeRRoR bunu yazdı:
    -----------------------------

ondan once inmekle hata etmissin. onunla beraber inecektin. takip edecektin israr edecektin. zorlayacaktin :) tenhada kistiracaktin ...

saka bi yana  inmeseydin keske. muhabbeti biraz d aha iletletip kendinden bahsetseydin is degirdi. soylerdin oyle her onume gelen yazilmam falan diye...

insallah arar ararsa aklini cel kandir yap bi kac oyun

kelime oyunu

iyi cesaret edip mazaret bulup muhabbet kurmussun bu arada

-----------------------------

tam üstüne bastın,inmeyip konuşmaya devam edebilrdim..ama ısrarcı olmamak için yaptım.zaten beni bir kere arasa olay bitmiştir.:)

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

"Sevgilisi olmayan bir kıza benziyordu" diyorsun ya , aslında öyle bir şey yok , sen öyle istediğin için beynin o şekilde düşünüyo ve o düşündüğün şeyin mantıklı oldugunu sanıyosun ve harekete geçiyosun.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

ben kız miletini çözemedim. yllardır araştırıorum ve bu işin içindeyim. çözemedim hacı. muhtemel birkaç olasılık var

1 çok namuslu bi kız olup utancından bişey diyememiştir(numaranı vermedi sanaya)

2 yırtıp atar üstünede gerizekalı der

3. arayabilir

4- aramakta tereddüt yaşıordur belki çok sonra arar

5. hiç bişi olmaz ne arar ne sorar

sana gelelim..

iş adresini sölemişse git o taraflarda takıl

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
Toplam Hit: 11139 Toplam Mesaj: 74